Zaloguj się, aby obserwować  
TBKPredator

Aliens vs. Predator 3 - temat ogólny

837 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2010 o 14:29, IronBrother napisał:

Miałem taki problem. Mnie się to naprawiło, gdy wbiłem jeden level.


No rzeczywiście pomogło skiny z pre-ordera wróciły
Dziękować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 22:35, Crew_900 napisał:

Nie no super , miałem rangę 19 teraz patrzę ranga 10 -.-


to samo mam ja miałem 26 teraz mam 16, po prostu super patch, a dedyki dno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam swojego avp, grałem trochę w survival i teraz zacząłem kampanię aliena.

Ogólnie gra się tak sobie, ni to źle ni to dobrze... dopiero na początku jestem (

Spoiler

po ucieczce

), może się to rozwinie dalej :P

20100302124533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 12:45, Kakarotto napisał:

Od wczoraj mam swojego avp, grałem trochę w survival i teraz zacząłem kampanię aliena.

Ogólnie gra się tak sobie, ni to źle ni to dobrze... dopiero na początku jestem (

Spoiler

po
ucieczce

), może się to rozwinie dalej :P

>
Kampania aliena jest najsłabsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 12:49, thx11 napisał:

Kampania aliena jest najsłabsza


Widzę, że cienko jest. Szkoda :(

AvP2 alienem grało się fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 12:49, thx11 napisał:

Kampania aliena jest najsłabsza


Eee tam. Wcale nie jest taka zła. Mnie akurat grało się Alienem bardzo fajnie. Jest tylko diabelnie krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem serwer dedykowany i nie wiem, jak ogólnie wygląda plik konfiguracyjny, a chciałbym zmienić ustawienia. Nie mam się na czym wzorować, gdyż nie dostałem pliku default.cfg .
Czy ktoś go ma? Jeśli tak, to czy mógłby wrzucić na megaupload (lub coś innego)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wszystko fajnie w tym nowym patchu ;p, ale jeden minus zrobili autorzy że w serwerach rankingowych gdy się skończy mecz, to zostają gracze ci co grali ze mną w poprzednim meczu i dobrze, ale po jakiego grzyba zmienia mi się po meczu na następnym inny tryb automatycznie?!, a może ja chcę jeszcze grać na tym samym trybie? hę..., dla mnie to jest największy minus w tym patchu jaki mogli zrobić :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 18:38, Gvynbleidd napisał:

Ja dzisiaj skończyłem kampanie predziem i bardzo mi się podobała. Łowy się Powiodły!

Taa, pograj sobie predem w multi tryb deathmatch to zmienisz zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pred w multi jest zbyt słaby w walce w zwarciu cały czas musi się chować i walić z działka bo nic inne się nie przydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:01, Karol44 napisał:

Pred w multi jest zbyt słaby w walce w zwarciu cały czas musi się chować i walić z działka
bo nic inne się nie przydaje.



Racja, Predem jak się gra to zawsze jest się gdzieś na końcu -.- W Deatmatch rządzi Robal lub Marine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 19:01, Karol44 napisał:

Pred w multi jest zbyt słaby w walce w zwarciu cały czas musi się chować i walić z działka
bo nic inne się nie przydaje.


wręcz można bez problemu zabić aliena jak skontrujesz mu cios ogonem. z marinem to jest żart bo zanim do niego podejdziesz, BOOM HEADSHOT i leżysz, jak będziesz próbował light attack, blok, kontra, leżysz - BOOM HEADSHOT. jak podbiegniesz i spróbujesz heavy attack od frontu, BOOM HEADSHOT. marina trzeba brać z przyczajki albo z dystansu bronią, ale też z przyczajki. i w sumie aktualnie pred nie musi nawet wchodzić w melee bo zaku*wia wszystko dyskiem, joł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natrafiłem na buga, który uniemożliwia mi zakończenie misji w kampanii marine. Chodzi o te wielkie drzwi w kopalni, które powinny się automatycznie otworzyć (ta misja zaczyna się filmikiem jak nas jeden alien ciągnie za nogę).

Jak pokonać tego buga? Powtarzanie misji od początku nie pomaga :/ Reinstal gry?

http://www.youtube.com/watch?v=z2ADDIvTOxw - na tym filmie widać (od około 7:50), że wszystko automatycznie przebiega - po zapisie punktu kontrolnego zaczyna się rozmowa i drzwi się otwierają - nie u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 12:04, Kakarotto napisał:

Natrafiłem na buga, który uniemożliwia mi zakończenie misji w kampanii marine. Chodzi
o te wielkie drzwi w kopalni, które powinny się automatycznie otworzyć (ta misja zaczyna
się filmikiem jak nas jeden alien ciągnie za nogę).

Jak pokonać tego buga? Powtarzanie misji od początku nie pomaga :/ Reinstal gry?

http://www.youtube.com/watch?v=z2ADDIvTOxw - na tym filmie widać (od około 7:50), że
wszystko automatycznie przebiega - po zapisie punktu kontrolnego zaczyna się rozmowa
i drzwi się otwierają - nie u mnie :(


Najpierw zobacz czy nie ominąłeś żadnego Aliena.

Jeśli nadal się nie odtworzą to spróbuj odpalić grę z katalogu Steamapps.
Tutaj koleś miał ten sam problem: http://forums.sega.com/showthread.php?s=b64b03b67ee0bc52350c0f3fd2484a8e&t=315871&page=2

Hope it helps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 12:14, Phobos_s napisał:

Najpierw zobacz czy nie ominąłeś żadnego Aliena.


Na pewno nie. Jak się ominie aliena to nie ma zapisywania punktu kontrolnego.

Dnia 03.03.2010 o 12:14, Phobos_s napisał:

Jeśli nadal się nie odtworzą to spróbuj odpalić grę z katalogu Steamapps.
Tutaj koleś miał ten sam problem: http://forums.sega.com/showthread.php?s=b64b03b67ee0bc52350c0f3fd2484a8e&t=315871&page=2

Hope it helps.


Gra się odpala, ale podczas wczytywania sejwa wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu o błędzie :(

Chyba reinstal mi tu pomoże, oby pomógł :)

Edit: a może mi ktoś prześle sejwa po tych drzwiach? ak222[małpa]wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować