Zaloguj się, aby obserwować  
Viear-StareKonto

cedricek - kandydat na Gramowicza Roku 2008!

172 postów w tym temacie

Czyżby hunter22 przystąpił do taktycznego odwrotu z wierszowanej bitwy pod pretekstem nie nabijania nam tematu? :>

Nie o tym jednak miałem mówić. Jeśli ktoś jeszcze nie jest pewien na kogo oddać swój cenny głos, niech sam sprawdzi, że warto podarować go Cedowi ;) Liczę, że każdy dojdzie do konkluzji, że tak!*


*Zresztą, byłbym naprawdę zdziwiony, gdyby ktoś doszedł do innych wniosków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:29, rob006 napisał:

Ja pierdzielę, zaglądając do tematu liczyłem na kampanię wyborczą, a tu jakieś kółko
wierszokletów wiejskich :P


Toż kampania dalej jest :P
A wierszyki...No, cóż miałeś okazję zobaczyć pierwszy pojedynek kandydatów do tytułu forumowicza 2008. To hunter wybierał broń, nie ja :P
I (jak widać) nie wydolił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:57, Dariu1994 napisał:

Dobra masz u mnie głosa( za twoje GRAMSAJTY )

... to nie jest głosowanie na gramowicza roku, tylko na forumowicza roku. Jak sam tytuł wskazuje liczy się udział/wypowiedzi na forum, a nie na "blogu" .

edit: do posta ponizej... muahahahahah... ale wpadka na początku kampanii :PP Poprawcie się, bo nie wiecie w jakich wyborach startujecie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:04, confident napisał:

> Dobra masz u mnie głosa( za twoje GRAMSAJTY )
... to nie jest głosowanie na gramowicza roku, tylko na forumowicza roku. Jak sam tytuł
wskazuje liczy się udział/wypowiedzi na forum, a nie na "blogu" .


Inaczej wskazuje temat tego tematu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PFFFFFF dla mnie to bez różnicy zatem cedricek otrzymasz mój głos za to że tak pięknie wypowiadasz się na forum

Spoiler

tak może być:d

no i za GRAMSAJTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:04, confident napisał:

liczy się udział/wypowiedzi na forum, a nie na "blogu" .

Rozdziel człowieka na ciało i duszę, a jedno zgnije w ziemia, drugie zaś będzie się błąkać w zaświatach ;P
Trochę trudno jest ''rozbić'' gramowicza na części składowe. Obecność na forum, jest ważna, ale bądźmy szczerzy - nie tylko po tym ocenia się kandydata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:08, Viear napisał:

Trochę trudno jest ''rozbić'' gramowicza na części składowe. Obecność na forum, jest
ważna, ale bądźmy szczerzy - nie tylko po tym ocenia się kandydata ;)

taaaaa.... a więc należy wziąć też pod uwagę wypowiedzi kandydata z początku 2008 roku na gramsajcie:
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=157790&n=185 najlepiej obrazuje ten "świetny" tekst komentarz AlastorCerberus''a....
Edit: A zdania, że powinno się głosować tylko na działania na forum nie zmienię.
Edit 2: do posta pod spodem: kto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:08, Viear napisał:

> liczy się udział/wypowiedzi na forum, a nie na "blogu" .
Rozdziel człowieka na ciało i duszę, a jedno zgnije w ziemia, drugie zaś będzie się błąkać
w zaświatach ;P
Trochę trudno jest ''rozbić'' gramowicza na części składowe. Obecność na forum, jest
ważna, ale bądźmy szczerzy - nie tylko po tym ocenia się kandydata ;)

To jest konkurs na Forumowicza roku.
Po czym mam go oceniać, jeśli nie po bytności na forum?

Zresztą na Waszym miejscu (czyli jego sztabu) cieszyłbym się, że GS się nie liczy ;)
A poza tym, jeśli można, czy to Ty opisałeś ''największą wpadkę'' cedricka?
Moim zdaniem powinno się tam zamieścić spis treści jego GSa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:19, Dariu1994 napisał:

Czy mi się wydaje czy on was też wkurza i denerwuje


Kto? confident?
Może trochę, ale wierz mi- wielu już takich było i to jest pryszcz, znaczy- nie wkurza aż tak mocno, jak by mógł :)
Zresztą jego... ( i tutaj zdanie do ...)

Confident:

To Twoja wola na kogo zagłosujesz i Twoje spojrzenie na sytuację.
To prawda- nie jestem idealny, moje teksty sprzed wielu miesięcy na pewno są gorsze niż te teraźniejsze. Ale przecież jesteśmy ludźmi, a ci dążą do ciągłego samodoskonalenia siebie, nieprawdaż? :)
Potem już było coraz lepiej. Nie rozumiem po co chcesz wyciągać brudy... No, mniejsza.
Nie jestem idealny, ale też mówię to prosto w oczy. Nie kryję się z tym.
Szczerość i odwaga. Nie głupie obietnice które nie mają prawa się spełnić. Lud sam wybierze komu chce zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viear napisał:
>Największa wpadka:
>Tutaj muszę Was niestety rozczarować. Sam nie znalazłem nic co byłoby godne wpisania do tej rubryki, a > >zwiad środowiskowy takoż nie przyniósł mi odpowiedzi.

To chyba są jakieś żarty? Wpadką można nazwać przecież większość wpisów jegomościa - nowe słowa (z bardziej aktualnych - tzw. ''smędzenie'', czymkolwiek by nie było), zabawne wpadki (''placki wybuchów jądrowych'', ''popchną w duł ulicy'' i wiele, być może setki, innych). Przykładem trafnego doboru argumentów może być komentarz Alastora Cerberusa pod odcinkiem "Gramstory" wydanym już w 2008 roku:
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=157790&n=185

> dobrze znosi krytykę
Czy na pewno? Popatrzmy:
http://ja.gram.pl/cedricek/410
Dyskusja ogólnie na niskim ze strony autora poziomie, totalna głuchota na racjonalne zdanie oraz próba ''pojednania się'' na końcu. Ogólna żenada, wystarczy to przeczytać. :)

Po za tym. Tendencyjne ankiety (o aborcji: "Byłbyś/byłabyś gotów zamordować niewinne dziecko? Wypowiedz się"), niestosowanie się do reguł języka polskiego, chaotyczne posty...

Stworzenie gromady trolli działających pod adresem gramsajta (powtarzających takie błędy jak wspomniane wcześniej ''smędzenie'') w mojej opinii nie wystarczy do uzyskania tytułu Gramowicza Roku. Laureat konkursu winien reprezentować coś sobą, cedricek tego nie robi. W dyskusji to zwykły demagog, populista. A przecież forum opiera się właśnie na wymianie poglądów między użytkownikami.

To tylko wierzchołek góry lodowej. Liczę na innych gramów.

Ale wybory i tak mam w dupie, przyszedłem tylko zaginać wasz światopogląd. :>

Edyta mówi, że post przeniesiony z wątku ogólnego o wyborach, stąd zapewne dubel linka podanego przez Confidenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:29, cedricek napisał:

Kto? confident?

>nie wkurza aż tak mocno, jak by mógł :)
:-)

Dnia 12.02.2009 o 20:29, cedricek napisał:


Confident:
To Twoja wola na kogo zagłosujesz i Twoje spojrzenie na sytuację.

Sam jeszcze nie wiem na kogo oddam głos (myślałem, że oddam głos na (...) ale to jednak jeszcze nie takie pewne).

Dnia 12.02.2009 o 20:29, cedricek napisał:

To prawda- nie jestem idealny, moje teksty sprzed wielu miesięcy na pewno są gorsze niż
te teraźniejsze.

Zdaję sobie z tego sprawę, ale ja nie przyszedłem tu pomagać Ci w kampanii tylko trochę nabrudzić (jak już sam wspomniałeś dalej)
>Ale przecież jesteśmy ludźmi, a ci dążą do ciągłego samodoskonalenia siebie, nieprawdaż? :)
Prawdaż, prawdaż

Dnia 12.02.2009 o 20:29, cedricek napisał:

Potem już było coraz lepiej. Nie rozumiem po co chcesz wyciągać brudy... No, mniejsza.

:)

GruJak Przypadkowa zbieżność, czytam wszystkie teksty cedricka i ten akurat wpadł mi najbardziej w pamięć (z tych z początku roku) gdyż (chyba) zostało w nim wytkniętych najwięcej błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 20:30, GruJak napisał:

Stworzenie gromady trolli działających pod adresem gramsajta


Mnie możesz sobie trollem nazywać- twój wybór, ale że nazywasz tych, którzy czytają mojego GS-a trollami jest niewybaczalne.

Dnia 12.02.2009 o 20:30, GruJak napisał:

Ale wybory i tak mam w dupie, przyszedłem tylko zaginać wasz światopogląd. :>


Po pierwsze- nie klnij, bo znowu dostaniesz bana ( dziwne, że nikt się nie skapnął kim jesteś), a po drugie mam do Ciebie takie pytanie- skoro masz wybory gdzieś, to co Ty tu robisz? Hm?
Pytam, bo jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:24, Sam Fisher5 napisał:

A poza tym, jeśli można, czy to Ty opisałeś ''największą wpadkę'' cedricka?
Moim zdaniem powinno się tam zamieścić spis treści jego GSa ;)


Ano ja, we własnej skromnej osobie ;)
Spis treści powiadasz? Że też nie zapytałem Cię o zdanie jak robiłem zwiad środowiskowy... Może następnym razem dotrę i do Ciebie, coby o zdanie zapytać^^ Swoją drogą mogłeś wcześniej powiedzieć, nie byłbym teraz w tak niezręcznej sytuacji. Na błędach się człowiek uczy prawda? ;)

Tyle, bo poczułem smak ironii na czubku języka.

GruJak, zauważ, że wszak masz prawo do wyrażania własnego zdania, ale musisz wziąć pod uwagę, że nie wszyscy podzielają Twoje poglądy. Toteż zarzucanie mi, że popisałem bzdury, bo jaśnie panu widzi się inaczej, świadczy nie tyle o Twojej racji, co egocentryzmie. Wyraziłeś swoją opinię, można się z nią zgadzać lub nie, ale na tym zakończmy dyskusję, bo robi się z tego najzwyklejsza w świecie nagonka. A nie spodziewałbym się po Tobie, cobyś się zniżył do tego poziomu, mam rację? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:41, Viear napisał:

> A poza tym, jeśli można, czy to Ty opisałeś ''największą wpadkę'' cedricka?
> Moim zdaniem powinno się tam zamieścić spis treści jego GSa ;)

Ano ja, we własnej skromnej osobie ;)

Cieszę się niezmiernie, warto przyznawać siędo swoich błędów ;)

Dnia 12.02.2009 o 20:41, Viear napisał:

Spis treści powiadasz? Że też nie zapytałem Cię o zdanie jak robiłem zwiad środowiskowy...

Wybacz sugestię, ale pytałeś kogokolwiek poza cedrickiem i, ewentualnie, kimś ze sztabu? :)

Dnia 12.02.2009 o 20:41, Viear napisał:

Może następnym razem dotrę i do Ciebie, coby o zdanie zapytać^^ Swoją drogą mogłeś wcześniej
powiedzieć, nie byłbym teraz w tak niezręcznej sytuacji. Na błędach się człowiek uczy
prawda? ;)

Ależ oczywiście ;)

Dnia 12.02.2009 o 20:41, Viear napisał:


Tyle, bo poczułem smak ironii na czubku języka.

Smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:39, cedricek napisał:

Mnie możesz sobie trollem nazywać- twój wybór, ale że nazywasz tych, którzy czytają mojego
GS-a trollami jest niewybaczalne.

Niewybaczalne? :D Cytat:

cedricek:
>Mam nadzieję, że bardzo nie smędziłem :)
Komentujący:

Dnia 12.02.2009 o 20:39, cedricek napisał:

Nie smędziłeś . hucznej 18-stki życzę.
Nie smędzisz
nie smędziłeś;p

Kto to, jeśli nie powtarzające bezmyślnie trolle? Ludzie, którzy pochwalą każdy Twój tekst (prawdopodobnie, żeby znaleźć przyjaciela w Sieci) choćby go nie przeczytali? Wolisz 'idiotów', 'debili', czy 'trolli'?

Po za tym:
cedricek:

Dnia 12.02.2009 o 20:39, cedricek napisał:

Word? A o FF słyszałeś? Tekst przepuszczony przez OBA programy.

Kłamstwo. Word podkreśla następujące wyrazy w notce ( http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=157790&n=431&k=28#km ):
- wygladała
- jesli
- wieszch
- nastapił
- pomiedzy
- Ciesze x2
- smędziłem
- gadankę
Nie kłam. Więc na drugi raz :) To nie przystoi kandydatowi na Forumowicza Roku 2008.

Dnia 12.02.2009 o 20:39, cedricek napisał:

Po pierwsze- nie klnij, bo znowu dostaniesz bana

Wyślij formularzyk do moderatora, żeby uciszyć kogoś, kto burzy Twoich oddanych popleczników. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się zgadzamy ;)

Dnia 12.02.2009 o 20:46, Sam Fisher5 napisał:

Wybacz sugestię, ale pytałeś kogokolwiek poza cedrickiem i, ewentualnie, kimś ze sztabu?
:)

Wybaczam. I zaspokoję Twoją ciekawość. Nie należę do minimalistów, toteż możesz być pewien, że zrobiłem to jak należy ;)

Dnia 12.02.2009 o 20:46, Sam Fisher5 napisał:

> Tyle, bo poczułem smak ironii na czubku języka.
Smacznego ;)

Jest dla mnie lepsza niż nektar:)

edit:
GruJak, właśnie straciłeś w moich oczach. Na prawdę miałem o Tobie lepsze mniemanie. Widać, człowiek się czasem myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Viear napisał:
GruJak, zauważ, że wszak masz prawo do wyrażania własnego zdania, ale musisz wziąć pod uwagę, że nie wszyscy podzielają Twoje poglądy. Toteż zarzucanie mi, że popisałem bzdury, bo jaśnie panu widzi się inaczej, świadczy nie tyle o Twojej racji, co egocentryzmie. Wyraziłeś swoją opinię, można się z nią zgadzać lub nie, ale na tym zakończmy dyskusję, bo robi się z tego najzwyklejsza w świecie nagonka. A nie spodziewałbym się po Tobie, cobyś się zniżył do tego poziomu, mam rację? ;)
Wyraziłem zdanie - IMO to, co napisałeś to kompletne bzdury. Może i jestem człek prymitywny (choć patrząc na styl i estetykę wypowiedzi innych członków tej dyskusji, chyba mieszczę się w normach przyzwoitości), ale tak - uważam, że akurat w tym przypadku ten, kto nie podziela mojego poglądu jest zwyczajnym ślepcem i ignorantem.

Pani Edyta przypomina, żebym spytał się jakie środowisko przepytał imć Viear? Bo gdy wchodzę do sieci IRC i wspominam nick 'cedricek', większość obecnych na kanale krzywi się z niesmakiem (patrz: wywołani do tablicy przy tekście ceda o aborcji)

Viear
Ja również wyrażam ubolewanie, ze względu na to, że jesteś jedynym 'poplecznikiem' ceda piszącym na poziomie. Czymże sobie zasłużyłem na stratę w Twoich oczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować