Zaloguj się, aby obserwować  
Viear-StareKonto

cedricek - kandydat na Gramowicza Roku 2008!

172 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2009 o 20:53, GruJak napisał:

Viear
Ja również wyrażam ubolewanie, ze względu na to, że jesteś jedynym ''poplecznikiem'' ceda
piszącym na poziomie. Czymże sobie zasłużyłem na stratę w Twoich oczach?


Wszystko zostało już powiedziane. Liczę na Twoją inteligencję przy wyciąganiu wniosków ;)

A tak na marginesie, lekko zboczyliśmy z tematu, toteż oddajmy wątek tym, którzy chcą wnieść coś nowego do dyskusji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam liczę na odpowiedź cedricka dotyczącą domniemanego przepuszczania tekstu przez oba (FF i Word) edytory tekstu. Chyba warto zainwestować w nowego Office''a, widać stary już grzybieje i popełnia błędy pokroju ''wieszch'' (bardzo mi się podoba to słówko, naprawdę :>).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:52, Viear napisał:

Cieszę się, że się zgadzamy ;)

> Wybacz sugestię, ale pytałeś kogokolwiek poza cedrickiem i, ewentualnie, kimś ze
sztabu?
> :)
Wybaczam. I zaspokoję Twoją ciekawość. Nie należę do minimalistów, toteż możesz być pewien,
że zrobiłem to jak należy ;)

Ach, czyli cały sztab. Miło mi to słyszeć ;)
Powiedz mi jednak, jak wytłumaczysz fakt, uważania całej społeczności gram.pl za idiotów, którzy są ślepi i nie widzą nawet oczywistych faktów? :) Jeśli mówimy o tytule Forumowicza roku, a Wy odnosicie się od GSa, a do tego jeszcze bezczelnie zauważacie jeden marginalny błąd, a resztę zakopujecie w ogórdku pod domem, to wiedz, że czuję się obrażony, potraktowany jak ostatni kretyn i frajer.

Dnia 12.02.2009 o 20:52, Viear napisał:


> > Tyle, bo poczułem smak ironii na czubku języka.
> Smacznego ;)
>
Jest dla mnie lepsza niż nektar:)

Cieszę się ;)

Dnia 12.02.2009 o 20:52, Viear napisał:


edit:
GruJak, właśnie straciłeś w moich oczach. Na prawdę miałem o Tobie lepsze mniemanie.
Widać, człowiek się czasem myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij mi proszę, kiedy to uznałem społeczność gramu za idiotów? Mam pod tym względem chyba jakąś dziurę w pamięci. Najlepiej linkiem zarzuć, wiesz przecie jak to się robi.

Dnia 12.02.2009 o 21:31, Sam Fisher5 napisał:

> > > Tyle, bo poczułem smak ironii na czubku języka.
> > Smacznego ;)
> >
> Jest dla mnie lepsza niż nektar:)
Cieszę się ;)

Liczyłem na coś bardziej wyrafinowanego :/ Chyba za dużo oczekuję...

Dnia 12.02.2009 o 21:31, Sam Fisher5 napisał:

> edit:
> GruJak, właśnie straciłeś w moich oczach. Na prawdę miałem o Tobie lepsze mniemanie.

> Widać, człowiek się czasem myli...
>

Chciałeś coś dodać do tego cytatu, czy dodałeś go coby post ładniej wyglądał? :>

BTW, innym kandydatom szykujesz podobną próbę? Bo wiesz, możesz dyskutować, polemizować, ale na Litość Boską, rób to kulturalnie, bo jak na razie - za przeproszeniem - pokazujesz, że jesteś pieniaczem, którego jedynym motywem działania jest chęć zaspamowania wątku. Tak to przynajmniej odbieram.

Pozwolicie Panowie, wrócimy teraz do tematu, bo naprawdę daleko odbiegliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie. Nie doszukujmy się pierdółek, bądźmy jak prawdziwi, zawodowi politycy używający logicznych argumentów. Ja zacznę:

"A stary twojego starego był w Wehrmachcie!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:10, Luk Zombi napisał:

Panowie, panowie. Nie doszukujmy się pierdółek, bądźmy jak prawdziwi, zawodowi politycy
używający logicznych argumentów. Ja zacznę:

"A stary twojego starego był w Wehrmachcie!!"


Widzę że zaczynacie tak sobie pogrywać. My brudów nie wykopujemy, my je po prostu wymyślamy na naszych przeciwników. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2009 o 21:57, cedricek napisał:

Miałem 14 lat i byłem nastolatkiem bez ambicji, który prawdopodobnie ( gdyby nie forum
i to, że umiał się z tego wyciągnąć) byłby teraz emo.
Wiesz, mimo to wspominam tamte czasy z uśmiechem. Wtedy wszystko było nowe :) ( to nie
znaczy, że chciałbym znowu taki być ^^ )

Lol.
W wieku 14 lat takie błędy ortograficzne robić.To ja mam tyle i praktycznie nie robię żadnych błędów ortograficznych.Takie błędy robi dziecko w wieku 10 góra 11 lat.Ale jak sam powiedziałeś było minęło.Musiałem to napisać , bo aż wieżyc mi się nie chciało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 22:11, Kraju92 napisał:

Widzę że zaczynacie tak sobie pogrywać. My brudów nie wykopujemy, my je po prostu wymyślamy
na naszych przeciwników. xD


Ja, jawohl!! Chociaż nie do końca... Dojdę do fragmentu z babcią w Luftwaffe i wtedy zacznę naprawdę świrować :)

cedricek - jak chcesz mogę dołączyć do twojego sztabu wyborczego :) Moje preferencje - mogę kłamać w żywe oczy, obrzucać mięsem (wiecie że to określenie pochodzi z 23 lipca 1018 roku kiedy doszło do małego starcia Polski z Rusią Kijowską nad Bugiem. W tamtych czasach tradycją było obrzucanie się wyzwiskami przed bitwą. Rusini zaczęli wyzywać Polaków, na co ci odpowiedzieli... rzucając trzewiami z zarżniętego bydła), manipulować faktami, etc. Słowem - idealne preferencje :D

Dobra żartuje tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:17, mouhhg napisał:

W wieku 14 lat takie błędy ortograficzne robić.To ja mam tyle i praktycznie nie robię
żadnych błędów ortograficznych.Takie błędy robi dziecko w wieku 10 góra 11 lat.Ale jak
sam powiedziałeś było minęło.Musiałem to napisać , bo aż wieżyc mi się nie chciało :).


Są i ludzie już mocno dorośli a robią takie błędy że to masakra, bo mają dysleksje. Ale w sumie, błędy powinno się usuwać, w końcu tyle jest "wspomagaczy" błędowych że spokojnie nie powinien się żaden pojawiać.

Luk Zombi
Rośnie nam nowy kandydat do PISu, ale nie rozmawiajmy o polityce. Ogólnie to agent z Ciebie był by niezły. :]

A takie pytanie do Ciebie Cedricek.
Co zrobisz jak wygrasz tytuł Forumowicza Roku? I co z tego my prości forumowicze będziemy z tego mieli, a głównie Twoi wyborcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 21:50, Viear napisał:

Przypomnij mi proszę, kiedy to uznałem społeczność gramu za idiotów? Mam pod tym względem
chyba jakąś dziurę w pamięci. Najlepiej linkiem zarzuć, wiesz przecie jak to się robi.

http://www.gram.pl/konkurs.asp?id=138

Dnia 12.02.2009 o 21:50, Viear napisał:


> > > > Tyle, bo poczułem smak ironii na czubku języka.
> > > Smacznego ;)
> > >
> > Jest dla mnie lepsza niż nektar:)
> Cieszę się ;)
Liczyłem na coś bardziej wyrafinowanego :/ Chyba za dużo oczekuję...

I kto to mówi :D Osoba, która nie dość, że nie rozumie pojęcia Forumowicz roku, to jeszcze pisząc na chwałę cedricka pzywołuje zupełnie nietrafione przykłady i zataja błędy ;)
Chcesz czegoś wyrafinowanego? No to prowadź wyrafinowaną kampanię wyborczą, bo hasełka (vide ced - "Szczerość i odwaga. Nie głupie obietnice które nie mają prawa się spełnić. Lud sam wybierze komu chce zaufać.") to rzecz strasznie prymitywna.

Dnia 12.02.2009 o 21:50, Viear napisał:


> > edit:
> > GruJak, właśnie straciłeś w moich oczach. Na prawdę miałem o Tobie lepsze mniemanie.

>
> > Widać, człowiek się czasem myli...
> >
>
Chciałeś coś dodać do tego cytatu, czy dodałeś go coby post ładniej wyglądał? :>

On był w tym poście, po prostu go nie obciąłem, nic nie dodawałem ;)

Dnia 12.02.2009 o 21:50, Viear napisał:


BTW, innym kandydatom szykujesz podobną próbę?

Czy inni kandydaci są pozerami?
Czy mają w sztabie osobę, która manipuluje faktami i nie rozumie pojęcia Forumowicz roku?

Dnia 12.02.2009 o 21:50, Viear napisał:

Bo wiesz, możesz dyskutować, polemizować,

Dziękuję Ci za udzielenie mi pozwolenia. Nie potrzebuję go, ale z góry dzięki - mam teraz na piśmie, że mi pozwalasz ;)

Dnia 12.02.2009 o 21:50, Viear napisał:

ale na Litość Boską, rób to kulturalnie, bo jak na razie - za przeproszeniem - pokazujesz,
że jesteś pieniaczem, którego jedynym motywem działania jest chęć zaspamowania wątku.
Tak to przynajmniej odbieram.

Jaki kandydat i sztab, taka reakcja.

Dnia 12.02.2009 o 21:50, Viear napisał:


Pozwolicie Panowie, wrócimy teraz do tematu, bo naprawdę daleko odbiegliśmy.

Czemu? Dyskusja się nie podoba? Nie wszyscy piszą peany na cześć cedricka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:17, mouhhg napisał:


> Miałem 14 lat i byłem nastolatkiem bez ambicji, który prawdopodobnie ( gdyby nie
forum
> i to, że umiał się z tego wyciągnąć) byłby teraz emo.
> Wiesz, mimo to wspominam tamte czasy z uśmiechem. Wtedy wszystko było nowe :) (
to nie
> znaczy, że chciałbym znowu taki być ^^ )
Lol.
W wieku 14 lat takie błędy ortograficzne robić.To ja mam tyle i praktycznie nie robię
żadnych błędów ortograficznych.Takie błędy robi dziecko w wieku 10 góra 11 lat.Ale jak
sam powiedziałeś było minęło.Musiałem to napisać , bo aż wieżyc mi się nie chciało :).

No tak, Ty nie robisz błędów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:17, mouhhg napisał:

Lol.
W wieku 14 lat takie błędy ortograficzne robić.To ja mam tyle i praktycznie nie robię
żadnych błędów ortograficznych.Takie błędy robi dziecko w wieku 10 góra 11 lat.Ale jak
sam powiedziałeś było minęło.Musiałem to napisać , bo aż wieżyc mi się nie chciało :).


Zgadzam się z Tobą całkowicie. Powiem więcej- takie błędy robi dziecko w wieku 8-9 lat ( i to też nie każde). Ale ja w wieku 14 lat je robiłem... nie ukrywam tego. Teraz mam 18 i raczej jest już dobrze :)
Prawda- było, minęło i z każdym dniem jest lepiej :)

Luk Zombi:

Cóż, i tak to już musztarda po obiedzie...

Ogólnie, to chciałbym wszystkich przeprosić, bo przez chwilę wyglądało to, jakbyśmy byli w sejmie ( a tego właśnie chciałem uniknąć). Po prostu nie należy odpowiadać niektórym prowodyrom i tyle... Mniejsza z tym, uczmy się na własnych błędach.

Ok... A teraz poproszę o jakieś może pytania? :)
W końcu chcecie chyba wiedzieć na kogo głosujecie, bądź nie?

Po pierwsze odpowiem na pytanie Sama, jako, że strasznie się dopytuje dlaczego napisane jest ,,Gramowicz" a nie ,,Forumowicz".
Samie, to proste- W poprzednim roku nazwano to wyraźnie- wyborami na Gramowicza roku. I tutaj to zostało powtórzone. Fakt, że piszę ,,Forumowicz" masz rację.
Ale po co kłócić się o jedno słowo? Tu chodzi o osobę i czy ( zdaniem ogółu) jest godna tytułu.
A to już ocenią sami Gramcarze i Gramcarki. Ja mogę jedno prosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:45, mouhhg napisał:


> No tak, Ty nie robisz błędów...
>

Co chcesz przez to powiedzieć ?

Że ''wierzyć'' pisze się przez ''rz''.


@cedricek
"Ogólnie, to chciałbym wszystkich przeprosić, bo przez chwilę wyglądało to, jakbyśmy byli w sejmie ( a tego właśnie chciałem uniknąć). Po prostu nie należy odpowiadać niektórym prowodyrom i tyle... Mniejsza z tym, uczmy się na własnych błędach."
Chciałeś tego uniknąć? Trzeba było powiedzieć swojemu prowodyrowi, żeby zamieścił realny opis kandydata ;)
Bzdury wyssane z palca i niedomówienia stwarzają zagrożenie, że inni wredni prowodyrzy przychodzą i się czepiają takich drobnostek jak ''Forumowicz roku'' i opisu błędów ;)

"Ok... A teraz poproszę o jakieś może pytania? :)
W końcu chcecie chyba wiedzieć na kogo głosujecie, bądź nie?"

To był Twój pomysł, żeby się zgłosić?

"Po pierwsze odpowiem na pytanie Sama, jako, że strasznie się dopytuje dlaczego napisane jest ,,Gramowicz" a nie ,,Forumowicz". "
...Dziękuję za danie mi szansy!
"Samie, to proste- W poprzednim roku nazwano to wyraźnie- wyborami na Gramowicza roku. I tutaj to zostało powtórzone. Fakt, że piszę ,,Forumowicz" masz rację."
Przepraszam. Rozumiem, że jeśli w czasie PRLu rządzili komuniści, a wybory były sfałszowane, to analogicznie każde kolejne wybory są również fałszowane.
Poza tym, Ty nie piszesz ''Forumowicz'', to jest napisane w nazwie konkursu ;)
Chyba, że to po prostu złę zastosowanie ''ę''.

"Ale po co kłócić się o jedno słowo? Tu chodzi o osobę i czy ( zdaniem ogółu) jest godna tytułu.
A to już ocenią sami Gramcarze i Gramcarki. Ja mogę jedno prosić :)"

Ależ ja się nie kłócę o tylko jedno słowo ;)
Po prostu uważam, że ogół, który wyraża swoje zdanie, powinien wiedzieć, jakie przekręty i bzdury są powypisywane w przedstawieniu Ciebie jako kandydata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 23:13, Sam Fisher5 napisał:

Chciałeś tego uniknąć? Trzeba było powiedzieć swojemu prowodyrowi, żeby zamieścił realny
opis kandydata ;)


To znaczy taki, jaki Ty chcesz? :) Interesujące...
Dobrze wiesz, że nie ma czegoś takiego jak ,,realny opis kandydata". Każdy jest subiektywny, nawet, jeśli pisało go 100 osób po jednej linijce to każda z tych 100 osób patrzy inaczej.
Tak gwoli wyjaśnienia.
Wiem, że Viear ( który jest przewodniczącym) zasięgał rady paru osób, zanim napisał swój tekst. Uprzedzając Twoje pytanie- nie, nie tylko ze sztabu.

Dnia 12.02.2009 o 23:13, Sam Fisher5 napisał:

To był Twój pomysł, żeby się zgłosić?


Nie.Nie mój.

Dnia 12.02.2009 o 23:13, Sam Fisher5 napisał:

Ależ ja się nie kłócę o tylko jedno słowo ;)
Po prostu uważam, że ogół, który wyraża swoje zdanie, powinien wiedzieć, jakie przekręty
i bzdury są powypisywane w przedstawieniu Ciebie jako kandydata ;)


Bo Ty wiesz lepiej, tak, wiemy... Wybacz, że nie spytaliśmy Cię o Twoje zdanie. To był wielki błąd.*

* Ironia.


A ja myślę, że nawet, jeśli ktoś z mojego sztabu coś przekręcił ( w co wątpię), to Gramowicze i tak wybiorą dobrze tak, jak im to podpowiada intuicja/umysł/serce. I to wcale nie muszę być ja. Zdaję się na ich osąd.
Tutaj mam do nich pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 23:13, Sam Fisher5 napisał:

Że ''wierzyć'' pisze się przez ''rz''.

Ach.Wiem każdy może się pomylić , a zresztą ja też mam dysekcję .A tak w ogóle to jest nic w porównaniu do tego jakie błędy popełniają i popełniali forumowicze kiedyś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie do kandydata:

1. Czy Twoim zdaniem osoba po tytuł Forumowicza 2008 roku powinna pisać dobre artykuły, wpisy (że tak to nazwę) na swoim gramsajcie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 09:43, wdowiakm napisał:

1. Czy Twoim zdaniem osoba po tytuł Forumowicza 2008 roku powinna pisać dobre artykuły,
wpisy (że tak to nazwę) na swoim gramsajcie? :P


Hmm... Myślę, że tak, aczkolwiek nie jest to jedynym wyznacznikiem dobrego kandydata. Dobry kandydat musi być szczery, prawdomówny, pomysłowy, utalentowany i musi też robić coś dla społeczności ( akcje, wszelkie inicjatywy). Poza tym musi być pomocny. Jeśli ktoś o pomoc poprosi to ze wszystkich sił ma się starać jej udzielić.
Ale, ale... Rozgadałem się :)
No i jeszcze wszystko zależy od tego, co rozumiesz pod nazwą ,,dobry artykuł" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować