Zaloguj się, aby obserwować  
Viear-StareKonto

cedricek - kandydat na Gramowicza Roku 2008!

172 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2009 o 18:33, cedricek napisał:

> Porozmawiajmy. Chyba, że nie mam takiej możliwości, a więc nie zamierzasz się wywiązać

> z tego, co Twój sztab gwarantuje ;)

Rozmawiać mogę, chcę i nie mam nic przeciwko.
Prowadzić jakiś bezsensownych wojen- nie.

Nikt nie prowadzi tu żadnej wojny, sensownej czy bezsensownej. Podejmiesz na nowo dyskusję? :)

Dnia 13.02.2009 o 18:33, cedricek napisał:


> I następne pytania: co sądzisz o innych kandydatach? Kto jest Twoim faworytem? Uważasz,

> że jestem wyborcą drugiej kategorii i nie warto prowadzić ze mną dyskusji?

1. Każdy z kandydatów może wygrać. Każdy zasługuję, wszyscy mamy równe szansę.

A czy mógłbyś jakoś omówić każdego kandydata i kandydatkę? Co prawda to 5 osób, jednak to nie musi być jakiś długi opis czy coś ;) Ciekawi mnie, czy kogoś znasz lepiej itp.

Dnia 13.02.2009 o 18:33, cedricek napisał:


2. Moim faworytem? Cóż, gdybym był wyborcą głosowałbym na Dianę :)

Miło ;)

Dnia 13.02.2009 o 18:33, cedricek napisał:


3. Wyborca drugiej kategorii? A cóż to?
Nie. Dla mnie nie ma czegoś takiego jak,, wyborca drugiej kategorii". Czy warto prowadzić
z Tobą dyskusję?
W tej chwili- tak. I myślę, że z każdym warto.

Dziękuję.
Czy nie uważasz, że jesteś lekko przewrażliwiony? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 18:39, Sam Fisher5 napisał:

Nikt nie prowadzi tu żadnej wojny, sensownej czy bezsensownej. Podejmiesz na nowo dyskusję?
:)


Skoro z Tobą rozmawiam to chyba już podiąłem, prawda? :D

Dnia 13.02.2009 o 18:39, Sam Fisher5 napisał:

A czy mógłbyś jakoś omówić każdego kandydata i kandydatkę? Co prawda to 5 osób, jednak
to nie musi być jakiś długi opis czy coś ;) Ciekawi mnie, czy kogoś znasz lepiej itp.


Mogę, ale po wyborach :D
Napisał bym parę miłych słów, ale... Cóż, z racji wyborów właśnie się wstrzymam. Na razie :)

Dnia 13.02.2009 o 18:39, Sam Fisher5 napisał:

Czy nie uważasz, że jesteś lekko przewrażliwiony? ;)


Nie zauważyłem :)
A jeśli nawet- cóż, zdarza się. Ale raczej nie...
Kiedyś- owszem, ale to było bardzo daawno i nie chce do tego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 18:50, cedricek napisał:


> Nikt nie prowadzi tu żadnej wojny, sensownej czy bezsensownej. Podejmiesz na nowo
dyskusję?
> :)

Skoro z Tobą rozmawiam to chyba już podiąłem, prawda? :D

Mam na myśli tamtą wcześneijszą dyskusję, którą urwałeś. To jak będzie? ;)

Dnia 13.02.2009 o 18:50, cedricek napisał:


> A czy mógłbyś jakoś omówić każdego kandydata i kandydatkę? Co prawda to 5 osób,
jednak
> to nie musi być jakiś długi opis czy coś ;) Ciekawi mnie, czy kogoś znasz lepiej
itp.

Mogę, ale po wyborach :D

Okej, trzymam Cię za słowo ;)

Dnia 13.02.2009 o 18:50, cedricek napisał:

Napisał bym parę miłych słów, ale... Cóż, z racji wyborów właśnie się wstrzymam. Na razie
:)

No to mam nadzieję, że będziesz o tym pamiętał? ;P

Dnia 13.02.2009 o 18:50, cedricek napisał:


> Czy nie uważasz, że jesteś lekko przewrażliwiony? ;)

Nie zauważyłem :)
A jeśli nawet- cóż, zdarza się. Ale raczej nie...
Kiedyś- owszem, ale to było bardzo daawno i nie chce do tego wracać.

Chodzi mi głownie o węszenie zaczepek tam, gdzie ich nie ma ;)

Jako kandydat, który lubi fantastykę, zapewne czytałeś książki Andrzeja Pilipiuka? Jak skomentujesz chociażby postać, jaką jest Jakub Wędrowycz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 18:55, Sam Fisher5 napisał:

Mam na myśli tamtą wcześneijszą dyskusję, którą urwałeś. To jak będzie? ;)


Zaczynaj waść.

Dnia 13.02.2009 o 18:55, Sam Fisher5 napisał:

No to mam nadzieję, że będziesz o tym pamiętał? ;P


W razie czego mi przypomnisz :)

Dnia 13.02.2009 o 18:55, Sam Fisher5 napisał:

Chodzi mi głownie o węszenie zaczepek tam, gdzie ich nie ma ;)


To, czy ich nie było jest wątpliwe... No, mniejsza...

Dnia 13.02.2009 o 18:55, Sam Fisher5 napisał:

Jako kandydat, który lubi fantastykę, zapewne czytałeś książki Andrzeja Pilipiuka? Jak
skomentujesz chociażby postać, jaką jest Jakub Wędrowycz?


Cóż, to bardzo żywa postać. Nie przejaskrawiona, z wadami, prosta ( wszak ze wsi jest ^^), bimber bimber i jeszcze raz bimber, a poza tym jest także Jakub waleczny i bardzo humorystyczny.
Ze wstydem się przyznam, że nie czytałem opowiadań o nim, a samego Pilipiuka zacząłem dopiero odkrywać. Zacząłem od Norweskiego Dziennika, co by było bardziej chronologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 19:10, cedricek napisał:


> Mam na myśli tamtą wcześneijszą dyskusję, którą urwałeś. To jak będzie? ;)

Zaczynaj waść.

Można znać osoby (poza sztabem), które uczestniczyły w tworzeniu opisu Ciebie jako kandydata?
Uważasz, że Twoja największa wpadka to ta z ''1th''?
Jak sądzisz, czemu tytuł nazywa się ''Forumowicz roku'', zamiast kontynuować ten z zeszłego roku - ''Gramowicz roku''?

Dnia 13.02.2009 o 19:10, cedricek napisał:



> No to mam nadzieję, że będziesz o tym pamiętał? ;P

W razie czego mi przypomnisz :)

Dobrze ;)

Dnia 13.02.2009 o 19:10, cedricek napisał:


> Chodzi mi głownie o węszenie zaczepek tam, gdzie ich nie ma ;)

To, czy ich nie było jest wątpliwe... No, mniejsza...

Wybacz, ale pisząc posta, wiem czy zawieram w nim zaczepkę, czy też nie ;)

Dnia 13.02.2009 o 19:10, cedricek napisał:


> Jako kandydat, który lubi fantastykę, zapewne czytałeś książki Andrzeja Pilipiuka?
Jak
> skomentujesz chociażby postać, jaką jest Jakub Wędrowycz?

Cóż, to bardzo żywa postać. Nie przejaskrawiona, z wadami, prosta ( wszak ze wsi jest
^^), bimber bimber i jeszcze raz bimber, a poza tym jest także Jakub waleczny i bardzo
humorystyczny.
Ze wstydem się przyznam, że nie czytałem opowiadań o nim, a samego Pilipiuka zacząłem
dopiero odkrywać. Zacząłem od Norweskiego Dziennika, co by było bardziej chronologicznie.

Miłej lektury życzę. Moim zdaniem warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 19:16, Sam Fisher5 napisał:

Można znać osoby (poza sztabem), które uczestniczyły w tworzeniu opisu Ciebie jako kandydata?


Myślę, że jest to źle sformułowane pytanie ;)
Żadną tajemnicą nie jest, że pisał o mnie Viear. Jeśli masz na myśli osoby, które pytał o wpadkę, to powiem wprost – nie wiem dokładnie kogo pytał, bo nie było mi to do szczęścia potrzebne ;) Jednak, jak go znam, można polegać na tym co mówi. I uprzedzając pytanie do niego, wątpię by ,,spowiadał" się każdemu kto go zapyta. A to, że nie dotarł do wszystkich gramcarzy, to chyba zrozumiałe patrząc na wielkość forum ;)

Dnia 13.02.2009 o 19:16, Sam Fisher5 napisał:

Uważasz, że Twoja największa wpadka to ta z ''1th''?


Nie zastanawiałem się nad tym... Jedni widzą moje wpadki od razu (chylę czoła^^), inni nie dostrzegają ich wcale. Nie dyktowałem Viearowi tego co ma pisać, nie prosiłem o to nawet. Myślę, że wybierał trochę na siłę, ale patrząc na opis choćby i Waszego sztabu, to widzę, że też nic nie wymyśliliście ;)

Dnia 13.02.2009 o 19:16, Sam Fisher5 napisał:

Jak sądzisz, czemu tytuł nazywa się ''Forumowicz roku'', zamiast kontynuować ten z zeszłego
roku - ''Gramowicz roku''?


Moim zdaniem miało to na celu podniesienie poziomu forum, które które ostatnio troszkę się stoczyło. Według mnie zmiana nazwy na Forumowicza Roku miała zachęcić do podniesienia poziomu własnych postów i nie trollowania. Jednak nie powinno się patrzyć tylko na forum, które jest ważne, ale siłą rzeczy nie jest wstanie oddać całokształtu kandydata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:21, cedricek napisał:


> Można znać osoby (poza sztabem), które uczestniczyły w tworzeniu opisu Ciebie jako
kandydata?

Myślę, że jest to źle sformułowane pytanie ;)

Całkiem możliwe, ale kontynuuj ten wątek ;)

Dnia 13.02.2009 o 20:21, cedricek napisał:

Żadną tajemnicą nie jest, że pisał o mnie Viear. Jeśli masz na myśli osoby, które pytał
o wpadkę, to powiem wprost – nie wiem dokładnie kogo pytał, bo nie było mi to do
szczęścia potrzebne ;) Jednak, jak go znam, można polegać na tym co mówi. I uprzedzając
pytanie do niego, wątpię by ,,spowiadał" się każdemu kto go zapyta. A to, że nie dotarł
do wszystkich gramcarzy, to chyba zrozumiałe patrząc na wielkość forum ;)

Okej, rozumiem. To tyle w tym temacie.

Dnia 13.02.2009 o 20:21, cedricek napisał:


> Uważasz, że Twoja największa wpadka to ta z ''1th''?

Nie zastanawiałem się nad tym... Jedni widzą moje wpadki od razu (chylę czoła^^), inni
nie dostrzegają ich wcale. Nie dyktowałem Viearowi tego co ma pisać, nie prosiłem o to
nawet. Myślę, że wybierał trochę na siłę, ale patrząc na opis choćby i Waszego sztabu,
to widzę, że też nic nie wymyśliliście ;)

Wybacz, ale w tym wątku nie rozmawiamy o ''naszym'' sztabie, ale jeśli chcesz o tym porozmawiać, to zapraszam ;) Linka nie dam, by nie było, że reklamuję tu cokolwiek lub kogokolwiek.

W każdym razie, idzie mi o sytuację, kiedy dużo błędów, większych i bardziej rzucających się w oczy, jest wyparta przez taką pierdołę... No bo musisz sam przyznać, że masz na koncie dużo gorsze wpadki, niż to nieszczęsne ''1th'', czyż nie? :)

Dnia 13.02.2009 o 20:21, cedricek napisał:


> Jak sądzisz, czemu tytuł nazywa się ''Forumowicz roku'', zamiast kontynuować ten
z zeszłego
> roku - ''Gramowicz roku''?

Moim zdaniem miało to na celu podniesienie poziomu forum, które które ostatnio troszkę
się stoczyło. Według mnie zmiana nazwy na Forumowicza Roku miała zachęcić do podniesienia
poziomu własnych postów i nie trollowania.

Tu się zgodzę.

Dnia 13.02.2009 o 20:21, cedricek napisał:

Jednak nie powinno się patrzyć tylko na forum,
które jest ważne, ale siłą rzeczy nie jest wstanie oddać całokształtu kandydata.

A tu już nie. Skoro tytuł ma określoną nazwę, nie ''Gramowicz'' odnoszące się do ogółu, a ''Forumowicz'', to myślę, że przede wszystkim powinno się patrzeć na forum. Do tego posty powinny być dużo ważniejsze niż cała reszta przy rozpatrywaniu kandydata ;)

Dnia 13.02.2009 o 20:21, cedricek napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:41, Sam Fisher5 napisał:

a ''Forumowicz'', to myślę, że przede wszystkim powinno się patrzeć na forum. Do tego
posty powinny być dużo ważniejsze niż cała reszta przy rozpatrywaniu kandydata ;)
>

Teoretycznie masz rację. Ale z drugiej strony, gdyby tak brać pod uwagę tylko posty z forum, to kilku kandydatów by się nam wykruszyło. Kogoś kto ma na ten przykład koło 332 postów od początku swej prawie trzy letniej obecności na takim wielkim forum, też trochę trudno zgłaszać Forumowiczem Roku, bazując tylko na forum, mam rację? ;) Zostawmy zatem tak jak jest, bo idealny przypadek to jedno, a to co z tego wychodzi to trochę co innego ;P

Cieszy mnie, że doszliście (doszliśmy?) w końcu do jakiegoś tam porozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 22:06, Viear napisał:

> a ''Forumowicz'', to myślę, że przede wszystkim powinno się patrzeć na forum. Do
tego
> posty powinny być dużo ważniejsze niż cała reszta przy rozpatrywaniu kandydata ;)

> >
>
Teoretycznie masz rację. Ale z drugiej strony, gdyby tak brać pod uwagę tylko posty z
forum, to kilku kandydatów by się nam wykruszyło. Kogoś kto ma na ten przykład koło
332 postów od początku swej prawie trzy letniej obecności na takim wielkim forum, też
trochę trudno zgłaszać Forumowiczem Roku, bazując tylko na forum, mam rację? ;) Zostawmy
zatem tak jak jest, bo idealny przypadek to jedno, a to co z tego wychodzi to trochę
co innego ;P

Cieszy mnie, że doszliście (doszliśmy?) w końcu do jakiegoś tam porozumienia :)


Pewne porozumienie jest, ale nadal nie wiem, jak to jest z tą największą wpadką. Miałeś zły dzień, czy co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:41, Sam Fisher5 napisał:

A tu już nie. Skoro tytuł ma określoną nazwę, nie ''Gramowicz'' odnoszące się do ogółu,
a ''Forumowicz'', to myślę, że przede wszystkim powinno się patrzeć na forum. Do tego
posty powinny być dużo ważniejsze niż cała reszta przy rozpatrywaniu kandydata ;)


Zanim zacznę od razu odpowiadam: nie, nie zagłosuję na Cedricka, na nikogo najprawdopodobniej nie zagłosuję.
A mój głos w tej dyskusji wynika z wrażenia jakie odniosłem z Twojej "namolności", że za wszelką cenę próbujesz zdyskredytować tego kandydata i szukasz dziury w całym.

Mnie, gdybym głosował, nie przeszkadzałoby przeszłość kandydata, skoro teraz zachowuje się w porządku. To nawet lepiej, bo więcej wysiłku musiał włożyć w zmianę opinii na forum. A ci co zawsze byli wzorowi? Phi, a cóż to za wysiłek, że tak przewrotnie zapytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 22:36, Sam Fisher5 napisał:

Pewne porozumienie jest, ale nadal nie wiem, jak to jest z tą największą wpadką. Miałeś
zły dzień, czy co? ;)


Może, może... Ale i tak wykazałem się większą kreatywnością niż sztab kandydata opisanego w moim poprzednim poście;) No i gdybym tak się czepiał każdego słówka, to powiedziałbym, że dalej czekam na odpowiedź^^

GeoT, dzięki za słowa wsparcia i przypięcie bannera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 09:27, GeoT napisał:

> A tu już nie. Skoro tytuł ma określoną nazwę, nie ''Gramowicz'' odnoszące się do
ogółu,
> a ''Forumowicz'', to myślę, że przede wszystkim powinno się patrzeć na forum. Do
tego
> posty powinny być dużo ważniejsze niż cała reszta przy rozpatrywaniu kandydata ;)


Zanim zacznę od razu odpowiadam: nie, nie zagłosuję na Cedricka, na nikogo najprawdopodobniej
nie zagłosuję.

Nie zamierzałem o to pisać, ale przyjmuję do wiadomości.

Dnia 14.02.2009 o 09:27, GeoT napisał:

A mój głos w tej dyskusji wynika z wrażenia jakie odniosłem z Twojej "namolności", że
za wszelką cenę próbujesz zdyskredytować tego kandydata i szukasz dziury w całym.

Wrażenie. Od kiedy to wrażenie jest dobrą miarą faktycznego stanu rzeczy?
"Po prostu macie możliwość rozmowy z Cedem, tudzież jego sztabem, możecie zadawać pytania". Cytat z posta podpiętego. Jeśli mam taką możliwość, to czemu mam z niej nie skorzystać? Wybacz, ale sam cedricek, jak również Viear przyznają, że Gramowicze sami powinni dokonać wyboru. Proszę bardzo - sam jestem tego zdania. Jedynie nie podoba mi się rzucanie tego hasła i ''niezbyt'' rzetelny opis kandydata.

Dnia 14.02.2009 o 09:27, GeoT napisał:


Mnie, gdybym głosował, nie przeszkadzałoby przeszłość kandydata, skoro teraz zachowuje
się w porządku. To nawet lepiej, bo więcej wysiłku musiał włożyć w zmianę opinii na forum.

Szczerze mówiąc, nie widzę żadnej zmiany opinii. Może po prostu rozmawiam ze złymi osobami, które nie dostrzegają starań, za to widzą nieścisłości i przekłamania, jak chociażby coś, co zauważył w tym wątku GruJak.

Dnia 14.02.2009 o 09:27, GeoT napisał:

A ci co zawsze byli wzorowi? Phi, a cóż to za wysiłek, że tak przewrotnie zapytam ;)

Faktycznie, żaden problem. Więc w takim razie, co to za wysiłek stać się wzorowym? ;)

@Viear
Może, może... Ale i tak wykazałem się większą kreatywnością niż sztab kandydata opisanego w moim poprzednim poście;) No i gdybym tak się czepiał każdego słówka, to powiedziałbym, że dalej czekam na odpowiedź^^

Nie zauważasz pewnej prawidłowości? Jak Ty piszesz opis kandydata, to nie sztab, a Ty masz całość zasług ;) A jak u nas pisze jedna osoba, to leci na sztab.
Czekasz na odpowiedź? Mógłbym udać, że nie zauważyłem pytania, jak to nagminnie zdarza się pewnej osobie w tym wątku, ale jeśli przyznaję, że jest pewne porozumienie, to chyba oznacza to, że do pewnego stopnia się z Tobą zgadzam? A może słowa zmieniły znaczenie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jo!

Wkładu ma chłopak dużo w społeczność. Początków jego nie pamiętam, nie obserwowałem, ale któż z nas pisał z początku logicznie. Śmiem powiedzieć że po roku czasu dalej [ja] mógłbym pisać lepiej i o czymś bardziej wzniosłym.

Cedricek ogólnie przykłada się do tego co robi, głowę ma pełną pomysłów. Wznieca dyskusje opinie, przyjaciół i wrogów. Czyli tak jak powinno być. Co jak co, ale gość poci się na tym portalu, i choć perfekt nie jest, to ze spokojem wielu mogłoby z niego zaczerpnąć przykład. Krótko i na temat.

Oddaję głos na Cedricka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... po przemyśleniach to jesteś cedricku najlepszym kandydatem na gramowicza roku !
Czyli oczywiście moge tu napisać : Oddaje głos na Cedricka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 13:44, Sam Fisher5 napisał:

Nie zauważasz pewnej prawidłowości? Jak Ty piszesz opis kandydata, to nie sztab, a Ty
masz całość zasług ;) A jak u nas pisze jedna osoba, to leci na sztab.

>
Zasługi? Jak na razie gromy zbieram przecie^^ A prawidłowość wynika stąd, że nie dociekałem kto z innych sztabów opisywał swych kandydatów;)

Dnia 14.02.2009 o 13:44, Sam Fisher5 napisał:

ale jeśli przyznaję, że jest pewne porozumienie, to chyba
oznacza to, że do pewnego stopnia się z Tobą zgadzam? A może słowa zmieniły znaczenie?
;>

Sprawdzałem tylko do jakiego stopnia się zgadzamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować