Zaloguj się, aby obserwować  
Cinkiewicz

Mefiperes - Twój Kandydat na Forumowicza Roku!

227 postów w tym temacie

Cineq stacjonuje w zachodniej Afryce, mi przyszło tymczasowo zamieszkać w bazie na Antarktydzie. Moi ludzie zdobyli bardzo duży zbiór informacji o Mefiperesie, niektóre bardzo wstydliwe, niektóre mniej, ale to cała prawda o nim. Bezcenna okazała się w tym przypadku pomoc tutejszych pingwinów. Ich szpiegowskie talenty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania a efekty ich pracy znajdziecie poniżej.


Chciałbym Wam dzisiaj przedstawić naszego kandydata do tytułu Forumowicza Roku 2008, którym jest nie kto inny jak Mefiperes. Znamy go dobrze jako zielonego orka, który interesuje się II Wojną Światową jak i ogólnie historią. Znacie go także jako redaktora naczelnego kolektywu o grze Company of Heroes. Ale co wiecie o nim naprawdę? Obawiam się że niewiele, dlatego ta krótka historia jego życia, rozjaśni Wam nieco ciemne zakamarki jego przeszłości.

Historia życia Mefa zaczyna się 16 lat temu. Tego pamiętnego dnia, kiedy przychodził na świat z łona matki kolejny obywatel naszego wspaniałego kraju, nikt nie spodziewał się że w przyszłości będzie miał szansę osiągnąć tak wiele i dokonać tak znaczących czynów. Mateusz Smoliński urodził się w naszych ojczystych stronach, w położonym na północy Polski Elblągu. Z tajnych źródeł mamy informacje, że był dzieckiem energicznym, ale z drugiej strony niezwykle spokojnym i posłusznym. Chodzą plotki, że już w brzuchu matki bawił się w żołnierzy. W wieku trzech lat gdy uczył się jeździć na rowerze w parku, zaczepiła go grupka trzech rowerzystów, jednocześnie rzucając mu wyzwanie wyścigu. Pewny siebie Mefi bez wahania przyjął to wyzwanie. Wyprzedził całą trójkę, a gdy już zbliżał się do mety, nagle przebiła mu się dętka i wylądował na ziemi, tuż przed metą. Zajął ostatnie miejsce, ale drwiny tamtej grupki nie zrobiły na nim wrażenia. Po chwili sam wyzwał na pojedynek najlepszego z rowerzystów. Tym razem wiedział że musi wygrać, dodał gazu i przekroczył linię mety, zanim jego rywal dojechał do połowy wyznaczonej trasy. Mefiperes został najmłodszym mistrzem pojedynków rowerowych w swojej dzielnicy, dzięki czemu zyskał powszechny szacunek.
Gdy nasz kandydat liczył już całe sześć wiosen, w jego życiu doszło do przykrej i nieprzyjemnej sytuacji. Cała jego rodzina wyszła na zakupy, został sam w domu, pech chciał, że zachciało mu się pójść do toalety załatwić grubszą sprawę. Gdy już praktycznie siadał na toalecie, zdał sobie sprawę że nie opuścił deski klozetowej, ale było już za późno. Wpadł do muszli klozetowej. Sam nie dał rady się uwolnić z tego straszliwego potrzasku i przepełniony lękiem i przerażeniem, w samotności czekał na ratunek. Na szczęście jego rodzina szybko wróciła z zakupów. Świadek całego zajścia, powiedział nam w tajemnicy, że widział tam dantejskie sceny i do dzisiaj jest pod stałą opieką psychologa i zażywa środki psychotropowe. W akcji ratowniczej Mefiego wzięły udział służby specjalne, na szczęście wyszedł on z całego zajścia bez szwanku. No chyba, że weźmiemy pod uwagę drobny uszczerbek na umyśle. Najbliższa rodzina kandydata wyjawiła nam tajemnicę, że zawsze po załatwianiu się szybko opuszcza klapę od sedesu, aby nigdy więcej podobna sytuacja nie miała miejsca.
Mefi jako dorastające dziecko lubił bawić się z dzieciakami na podwórku, grać w piłkę i inne podobne gry zespołowe. Podobno, gdy wychodził z domu na dwór, całe boisko milkło. Wiedzieli, że „Mefiemu - mistrzowi gier” nie można się przeciwstawić. W czym by nie brał udziału i tak był w tym lepszy od wszystkich kolegów, każdy dzieciak widział w nim boga i mistrza. Sam potrafił dać radę trzyosobowej drużynie rywali w koszykówce i zawsze udawało mu się osiągać miażdżącą przewagę. Był kozakiem nad kozakami, ale sielanka nie trwała długo.
Gdy Mefiperes udał się do pierwszej klasy gimnazjum, przytrafiła mu się największa wpadka jego życia. Był on dobrym znajomym, znanej tu i ówdzie Anety K. Zaoferowała mu ona całkiem pokaźną sumkę za opieką nad swoim dzieciakiem. Mefi niczego się nie obawiając i nie przeczuwając zagrożenia, bez wahania podjął się tego zadania zapatrzony w ewentualną nagrodę. Pierwszym zadaniem Mefiego była zmiana pieluch bobasa, z lekko zużytej na zupełnie nową, nieśmiganą. Nasz kandydat przewinął bobasa, ale niestety nie udało mu się powstrzymać niekończącego się płaczu małego. Mefi znalazł na biurku sztuczną pierś którą chciał nakarmić dziecko. Niestety, ale to co wydarzyło się później jest tragiczne w swoich skutkach do dziś i budzi w Mefiperesie strach do dnia dzisiejszego. Żebyście mogli to sobie wyobrazić powiem Wam, że była to gorsza sytuacja od tej z łazienką. Otóż przypadkowy świadek, który przechodził obok okna, zrobił Mefiemu zdjęcie podczas ostrego ssania gumowego cycka, przeznaczonego dla dziecka. Jeszcze tego samego dnia zdjęcia trafiły do Internetu i mediów publicznych, przez co cały świat mógł zobaczyć Mefiperesa w tej bardzo nietypowej sytuacji. Poszkodowany tłumaczył się, że sprawdzał tylko temperaturę mleka, aby bobas się nie oparzył. Uwierzyło mu niewielu, przez co szacunek na dzielnicy musiał budować sobie od nowa. Do dziś nie może patrzeć na małe dzieci, mleko i sztucznego cycka, zwłaszcza gdy ma do czynienia z całą trójką jednocześnie. Tragiczna historia, sami musicie przyznać.

Na szczęście nasz dzielny Mefi odzyskał respekt w swojej dzielnicy, przeganiając z okolicy grupę dziesięciu wrogo nastawionych drecholi. Swoich mocnych argumentów, nie wyjawił do dzisiaj, także aż strach pomyśleć co Mefi im powiedział, że uciekali w popłochu gubiąc własne buty. To na pewno nie mogło być nic przyjemnego. Nasz kandydat nawiązał również współpracę z grupą detektywów, gdy w tajemniczych okolicznościach zaginęła starsza pani z bloku obok. Mefiperes bez zastanowienia rozpoczął intensywne poszukiwanie sąsiadki. Znalazł ją wyczerpaną po wielu godzinach szukania zaginionego kotka. Dzięki temu skromny Mateusz Smoliński stał się lokalnym bohaterem i pozostaje nim do dziś, dzięki niesamowitym wyczynom w najróżniejszych kategoriach. Długo by wymieniać jego dokonania, ale chyba największym będzie otrzymanie tytułu Forumowicza 2008 roku.

Mefi na gram.pl, fakty:
Swoje konto założył dokładnie 910 dni i do tego czasu zdążył napisać 2 775 komentarzy na forum, 157 wpisów na GramSajta. Do tej pory jego sajt odwiedziło 7 175 ludzi. W swoim dorobku na same awanse, żadnych degradów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:21, C i n e q napisał:

http://e-lama.pl/forum/posty/2955/1df8be4a/Walentynki-pomozcie/ - jeśli oczekiwałaś zdjęcia
Mefiego, to polecam Ci ten link :)
Jak przeczytasz opinie na jego tema, to z pewnością poprawi Ci się humor. Pozdrawiamy
;)

Zdjęcia co prawda nie widziałam, ale fakt, uśmiałam się, dzięki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:26, Magwisienka napisał:

Zdjęcia co prawda nie widziałam, ale fakt, uśmiałam się, dzięki ;P


Mefi sam nie wie jak wygląda, on wie że istnieje, nigdy nikt nie widział jego prawdziwej twarzy, bo często przybiera postać orka bądź normalnego młodzieńca, podobno jak chciał się przejrzeć w lustrze to ono pękało, ale to nie przez jego brzydotę, wręcz odwrotnie, przynajmniej tak twierdzi jego matka. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:26, Kraju92 napisał:

Cineq stacjonuje w zachodniej Afryce, mi przyszło tymczasowo zamieszkać w bazie na Antarktydzie.

/.../

Liczysz, że to ktoś przeczyta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 21:07, JackXP PL napisał:

Liczysz, że to ktoś przeczyta? :D


Myślę że tak, a nawet jeśli nie to jeden z promocji kampanii wyborczej, skoro nie masz ochoty nie czytaj, nikt nikogo nie zmusza. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:15, mefiperes napisał:

rob006
Ładnie to tak reklamować w temacie innych kandydatów? :>


Reklama? Gdzie? O_o

Spoiler

Kłejk na prezydenta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 21:48, Kraju92 napisał:

> Liczysz, że to ktoś przeczyta? :D

Myślę że tak, a nawet jeśli nie to jeden z promocji kampanii wyborczej, skoro nie masz
ochoty nie czytaj, nikt nikogo nie zmusza. :]


Wiesz, ja przeczytam, ale ta ilość tekstu trochę... przeraża. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 21:59, JackXP PL napisał:

Wiesz, ja przeczytam, ale ta ilość tekstu trochę... przeraża. ^^


To się cieszę że przeczytałeś moje dzieło, może i trochę przeraża, ale gdybym miał wenę było by dwa razy dłuższe, więc nie wiem czy się cieszyć z braku weny czy nie.

Co by nie było, już niedługo kolejne, atrakcyjne materiały. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 21:07, JackXP PL napisał:

> Cineq stacjonuje w zachodniej Afryce, mi przyszło tymczasowo zamieszkać w bazie
na Antarktydzie.
/.../

Liczysz, że to ktoś przeczyta? :D


Liczymy na to, że społeczność gram.pl jest aktywna! ;) A tekst nie jest długi, także spokojnie można go przeczytać. Tylko chcieć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długie te teksty, a ja się nudzę po dwóch zdaniach. :P No ale, ja jestem ucieleśnieniem polskości, dlatego zapewne będę głosował po znajomości, a nie dla dobra stanu.;) Choć to nie jest obietnica. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie przyłącze, również popieram Mefimperesa na kandydata forumowicza roku ;) Głosujcie i Wy, jest godny polecenia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 15:28, Kaucz napisał:

Popieram go ponieważ jest to dobry kandydat :) A i dlatego że lami w CODA :)

Spoiler

musiałem coś wymyśleć :P



Zauważyłem że wszyscy dla Ciebie to lamy w CoD, tak samo jak dla Darth Stana. xD

Spoiler

I tak bym Cie pojechał na kosy, bez monitora, jedną ręką, bez myszki. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm ... a ci panowie powyżej to kto? :P Czyjeś multikonta potworzone by potem nabić sobie staty podczas głosowania? ;-D Zwłaszcza, że to ich pierwsze posty tutaj. Cóż za zbieg okoliczności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak już jesteśmy przy temacie Call of Duty 4, to organizujemy wielką niespodziankę specjalnie dla wszystkich fanów tej gry. Nie zawiedziecie się :) Pierwsze info już dzisiaj wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować