Zaloguj się, aby obserwować  
Cinkiewicz

Mefiperes - Twój Kandydat na Forumowicza Roku!

227 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2009 o 16:07, C i n e q napisał:

Znajomi grający z naszym kandydatem w Call of Duty 4, którzy postanowili wyrazić dla
niego poparcie :)

A skąd oni mogą wiedzieć jak zachowuje się mefiperes na forum (przecież są nowi, a wątpię, żeby wcześniej czytali forum... ba czytali... znali to forum)? To, że grają z nim w CoD''a to nie znaczy, że znają jego styl wypowiedzi, itd.

Edit: Do posta na górze: ta.. ciekawe co żeście wymyślili ;PP Nabijanie headów z kandydatem? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś się nie wypowiada na forum, nie oznacza, że go nie przegląda i nie zna wypowiedzi naszego kandydata. A po za tym sporo o Mefim można dowiedzieć się również poprzez rozmowy na TeamSpeaku lub przez Xfire ;)
A co do naszego pomysłu to na razie mogę powiedzieć tyle, że jak ktoś będzie się odstresować sprzedając headshoty naszemu kandydatowi to będzie to możliwe ;>;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2009 o 16:16, C i n e q napisał:

A co do naszego pomysłu to na razie mogę powiedzieć tyle, że jak ktoś będzie się odstresować
sprzedając headshoty naszemu kandydatowi to będzie to możliwe ;>;>


Jak znam życie nie będzie to zbyt trudne ... pojadę go nożem po plecach :D To moja specjalność! Wyzywam Mefiego ! xD Tylko ostrzegam, że wieczorem idę oglądać jakiś film :P Więc różnie z czasem może być.
Niech Mefi pokaże na co go stać! I czy zdoła pokonać takiego uberpwnera jakim jestem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 16:21, Outlander-pro napisał:

Jak znam życie nie będzie to zbyt trudne ... pojadę go nożem po plecach :D To moja specjalność!
Wyzywam Mefiego ! xD Tylko ostrzegam, że wieczorem idę oglądać jakiś film :P Więc różnie
z czasem może być.
Niech Mefi pokaże na co go stać! I czy zdoła pokonać takiego uberpwnera jakim jestem
;]


Dam ci fory- na początku nie będę ruszał się z respa, byś nabiłsobie trochę punktów. ;) Aha, ty z M4, ja only nóż. Żebyś miał równe szanse. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dam ci fory- na początku nie będę ruszał się z respa, byś nabiłsobie trochę punktów. ;) Aha, ty z M4, ja only nóż. Żebyś miał równe szanse. :]

Lanie dostaniesz :P Możesz latać sobię z kałaszem a nawet RPG (lol xD) a dostaniesz wycisk :]

Dnia 13.02.2009 o 16:44, mefiperes napisał:

Mało grałem 1v1. Może jakiś spar klanowy? PSAT chętny na walkę. :)
Jesteś w jakimś zespole?

Oj, ja też mało ... dla mnie normalne są sytuacje typu: ja jeden vs pięc osób minimum (nie takie rzeczy się robiło na klanówkach) ...

Aktualnie nie jestem w żadnym zespole ... Wolny Strzelec jestem :] Kiedyś byłem w pewnym klanie ze znajomymi, przetrwał z pół roku, funu było mnóstwo, potem mogłem iść gdzie indziej ale darowałem sobię. Nie mam na to czasu ;] Ale powiedzmy, że wystąpię w barwach ASG - Absolutely Serious Gaming.
Skoro to ja wymysliłem tę nazwę, klan się rozpadł to jestem jedynym spadkobiercą ... :D

Obiecuję Ci cios nożem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:07, Kraju92 napisał:

To decydujcie się szybko i omówcie cały regulamin tego meczu. :]


Dobra, wstępnie obgadaliśmy sprawę na gg i wyglada na to, że zagramy na dwóch mapach.
Ja standartowo wybieram na pojedynek Shipment, z doświadczenia wiem, że do pojedynków spisuje się bardzo dobrze :]

Mefi wybrał Crasha - też mi to pasuje :)

I tyle chyba z ustaleń ... mam wrażenie, że zagramy w TDM ... zobaczymy jakie jeszcze będą zasady.

Dostaniesz lanie! (tak, muszę tak dogryźć by wywołać jakieś emocje, np uśmiech na twarzy oponenta xD).
Pozdro przyjacielu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moecie zagra albo TDM albo Dowolny czyli FFA. Na Shimpencie co czuje e będzie ładna sieka, co do Crasha to możecie się trochę szukać, ale od razu mówię o najważniejszej zasadzie. Nie ma campienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 16:04, KŁEJK napisał:

Ekhm ... a ci panowie powyżej to kto? :P Czyjeś multikonta potworzone by potem nabić
sobie staty podczas głosowania? ;-D Zwłaszcza, że to ich pierwsze posty tutaj. Cóż za
zbieg okoliczności ...


Pewnie, że multikonta jak mógłby świeży user od razu wejść do tego jedynego tematu i od razu głosować na mefiego nie zobaczywszy pozostałych kandydatów... ;-D
No ale cóż mefi widocznie boi się, że przegra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W multikonta to się możesz bawić z rodzeństwem :) Tak jak pisałem, znajomi Mefiego grający z nami w CoDa 4 postanowili go poprzeć, kiedy tylko dowiedzieli się, że startuje w wyborach. I nie wiem czy wiesz ale póki co trwa kampania wyborcza i nikt głosów na nikogo jeszcze nie oddaje. I osobą, która się boi musi być Twój kandydat, skoro przysyła Cię tutaj, żebyś wciskał ludziom jakiś kit. Czyżby skończyły mu się wierszyki lub ludzie mają ich po prostu dość ? Pozdrawiam i życzę powodzenia :) I skupcie się lepiej na swojej kampanii wyborczej, bo macie plecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:33, C i n e q napisał:

/.../


Ja wiem, że jeszcze głosować nie można :P
My nie mamy pleców to wy je macie.... ;-D

O jak ostro... To mi się podoba w końcuu zaczęła się prawdziwa walka :D
Hunterowi nic się nie skończyło a dopiero zaczyna jeśli chciałbyś wiedzieć. Mnie on tutaj nie przysyła, mam do tego prawo by śledzić ruchy konkurentów :P
Dość to ludzie mają waszych pustych nie do spełnienia obietnic... Jak wszyscy dobrze wiemy ta wygrana nie zależy od sztabu, sztab tutaj pełni najmniejszą rolę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze obietnice wypełniamy stopniowo, codziennie pojawia się coś nowego :) Także naprawdę nie ma na co narzekać. Przygotowaliśmy i na bieżąco przygotowujemy dużo ciekawych rzeczy związanych z naszym kandydatem, które stopniowo pojawiają się i będą pojawiały się w tym temacie. Jedną z atrakcji dzisiejszego dnia będzie pojedynek Mefiego z Outlanderem-Pro w Call of Duty 4. Jeśli macie jeszcze jakieś fajne rzeczy do pokazania, to nie negujemy, tylko czekamy na nie. Niech walka trwa :) Sorry za ostre słowa ale denerwują mnie takie puste i bezpodstawne osądy ;P Moim zdaniem sztab i jego działa odgrywają naprawdę sporą rolę, ale zgadzam się, że i tak końcowy wynik zależy od samego kandydata, jego popularności i opinii innych na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak wszyscy dobrze wiemy ta wygrana nie zależy od sztabu, sztab tutaj pełni najmniejszą rolę...

Ja bym właśnie powiedział że sztab to 70% całej kampanii wyborczej. Ale skoro Twój kandydat musi odwalać większość za sztab to mówi się trudno, my wspieramy swojego jak tylko możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:48, Kraju92 napisał:

Ja bym właśnie powiedział że sztab to 70% całej kampanii wyborczej. Ale skoro Twój kandydat
musi odwalać większość za sztab to mówi się trudno, my wspieramy swojego jak tylko możemy.

A myślisz co my robimy?
Siedzimy i patrzymy co się będzie działo? ;-D
Nie robimy co tylko możemy... Mamy jeszcze trochę asów w rękawie i czas je wyjmować powoli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:51, wdowiakm napisał:

A myślisz co my robimy?
Siedzimy i patrzymy co się będzie działo? ;-D


Tak właśnie myślałem po Twojej wypowiedzi. Ale skoro tak dużo robicie, to chce zobaczyć owoc Waszych prac. :]

Dnia 13.02.2009 o 17:51, wdowiakm napisał:

Nie robimy co tylko możemy... Mamy jeszcze trochę asów w rękawie i czas je wyjmować powoli
:P


Wyjmujcie, wyjmujcie, już się nie mogę doczekać co Wy tam macie, mam nadzieję że podczas całej kampanii nie będzie żadnych plagiatów i tu mówię do wszystkich kandydatów i ich sztabu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 17:25, Kraju92 napisał:

To moecie zagra albo TDM albo Dowolny czyli FFA. Na Shimpencie co czuje e będzie ładna
sieka, co do Crasha to możecie się trochę szukać, ale od razu mówię o najważniejszej
zasadzie. Nie ma campienia.


Nie no jasne, kampienia zero. Shipment dobry jest, a Mefi się uśmiał jak mu zaproponowałem mapę xD
Właśnie dlatego mówiłem, że na innych mapach będziemy się trochę szukać, ale trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 18:08, Outlander-pro napisał:

Nie no jasne, kampienia zero. Shipment dobry jest, a Mefi się uśmiał jak mu zaproponowałem
mapę xD


Shipment to jak dla mnie najlepsza mapa 1v1 bo właśnie jest mała i po góra 10 sekundach się znajdziecie.

Dnia 13.02.2009 o 18:08, Outlander-pro napisał:

Właśnie dlatego mówiłem, że na innych mapach będziemy się trochę szukać, ale trudno :P


Po prostu będzie dłuższa gra. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować