Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Wolfenstein na wakacje

28 postów w tym temacie

Jeżeli to prawda, że wersja PC to port z X360.. to raczej ich pobiję. Mam nadzieję jednak, że gra będzie czegoś warta, w końcu to.. WOLF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 12:21, Infher napisał:

Jeżeli to prawda, że wersja PC to port z X360.. to raczej ich pobiję. Mam nadzieję jednak,
że gra będzie czegoś warta, w końcu to.. WOLF!


Ciekawe co piszesz… ale mi się wydaje, że jeżeli chodzi o id Software, to raczej 360 i PS3 dostaną porty z PC, a nie na odwrót, od dawna wiadomo, że szkielet gier id Software powstaje w oparciu o platformę programowania PC, a nie o narzędzia programowania odpowiednio dla PS3 i XBOXa 360, które notabene same od siebie są różne.

A gra ? Warto wypatrywać bo może być to świetna okazja do powrotu do klasycznych FPS…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogrywałem w pierwszego Wolfa i Return to Castle- zabawa przednia. Ciekawe tylko jaki sprzęt będzie potrzebny do odpalenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany do engine''u na jakim powstaje ta gra. Dodając do tego, że wspólny mianownik to konsole, to dostaniemy to co zazwyczaj- prostego shootera w cienkiej grafice. Może przynajmniej fabuła będzie fajna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 12:40, ODIN21 napisał:

Taki NecroVision tylko za czasów II WŚ:))))))

Chyba odwrotnie.
Raven to zaufane studio, ale to i tak będzie gniot. Nie ma szans na dobry shooter multiplatformowy. To jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 12:52, hellhammer88 napisał:

> Jeżeli to prawda, że wersja PC to port z X360.. to raczej ich pobiję. Mam nadzieję
jednak,
> że gra będzie czegoś warta, w końcu to.. WOLF!

Ciekawe co piszesz… ale mi się wydaje, że jeżeli chodzi o id Software, to raczej
360 i PS3 dostaną porty z PC, a nie na odwrót, od dawna wiadomo, że szkielet gier id
Software powstaje w oparciu o platformę programowania PC, a nie o narzędzia programowania
odpowiednio dla PS3 i XBOXa 360, które notabene same od siebie są różne.

A gra ? Warto wypatrywać bo może być to świetna okazja do powrotu do klasycznych FPS…

Tak czytałem w Internecie, że wersja PC to będzie port z IKS CZystasześćdziesiąt. Mogę się mylić, ba.. mam nadzieję, że się mylę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już i tak nie będzie to samo co 3D... ale zawsze będzie można sobie coś tam powspominać :-) Osobiście coś czuję, że jakiś miesiąc przed premierą na głównej stronie Gram.pl zobaczymy news - Premiera Wolfenstein zostałą przesunięta - ostatnio ciągle "te" premiery są przesuwane więc nie ma co się nastawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Chyba odwrotnie.

Dnia 12.02.2009 o 14:02, hans olo napisał:

Raven to zaufane studio, ale to i tak będzie gniot. Nie ma szans na dobry shooter multiplatformowy.
To jest niemożliwe.


Chyba se jaja robisz :) ? A "Bioshock" ? A "Far Cry 2" ?" A "Orange Box" ?, A "CoD 4 " (a właściwie wszystkie części) ? A "F.E.A.R 2" ? A "Condemned" ? Można te gry lubic bądź nie, ale fakt pozostaje faktem - do gniotów to im daleko, a prawie wszystkie to "multiplatformy (z wyjatkiem Condemned, ktory nie wyszedł na PS3). Dziś większość FPS-ów to multiplatformy.
Więc pod Twoja opinią się absolutnie nie mogę podpisać. Ba dla mnie rozczarowaniem był "Crysis: Warhead" - exclusive mający pokazac potęgę grafiki na blaszaku. No fakt - pokazał, szkoda tylko że klimat i ogolny "feeling" nie nadążał za grafiką i momentami sie juz strasznie nudziłem (krótko - bo całośc to 5h grania).

A co do Wolfa - czekam i mam nadzieje że wyjdzie najpierw jakieś demo. O ile w starego klasycznego Wolfa wiele lat temu się zagrywałem do upadłego, to RTCW już mnie tak nie porwał - skończyłem i wyladował na półeczce. Zobaczymy jak będzie tym razem - choć "Raven" na ogół nie zawodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 13:06, nVid napisał:

Nie jestem przekonany do engine''u na jakim powstaje ta gra. Dodając do tego, że wspólny
mianownik to konsole, to dostaniemy to co zazwyczaj- prostego shootera w cienkiej grafice.
Może przynajmniej fabuła będzie fajna...

tak nie ma jak to odgórne założenia, Raven Softwaere i ID Software to jednak zaufani twórcy i jak dla mnie nie ma co ich skreślać na początku, więc może lepiej poczekajmy , bo nie wiadomo co wyjdzie a jak gra bedzie gotowa to wtedy można narzekać lub chwalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:09, kindziukxxx napisał:

> Nie jestem przekonany do engine''u na jakim powstaje ta gra. Dodając do tego, że
wspólny
> mianownik to konsole, to dostaniemy to co zazwyczaj- prostego shootera w cienkiej
grafice.
> Może przynajmniej fabuła będzie fajna...
tak nie ma jak to odgórne założenia, Raven Softwaere i ID Software to jednak zaufani
twórcy i jak dla mnie nie ma co ich skreślać na początku, więc może lepiej poczekajmy
, bo nie wiadomo co wyjdzie a jak gra bedzie gotowa to wtedy można narzekać lub chwalić
:)

id Software to zaufane studio. Raven Software? Kpisz? Grałeś w Quake 4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:03, Lordpilot napisał:

Chyba se jaja robisz :) ? A "Bioshock" ?

A mam to porównywać z System Shockiem, którego podobno jest spadkobiercą?

Dnia 12.02.2009 o 16:03, Lordpilot napisał:

A "Far Cry 2" ?"

Hahaha - gierka żal

Dnia 12.02.2009 o 16:03, Lordpilot napisał:

A "Orange Box" ?

wyjątek od reguły z resztą konsole dostały tak na prawdę porta z PC, stąd wyższy poziom

Dnia 12.02.2009 o 16:03, Lordpilot napisał:

, A "CoD 4

ssie z połykiem, robi dobre wrażenie, szybko się nudzi, skrypty rażą swą ponad epokową archaicznością

Dnia 12.02.2009 o 16:03, Lordpilot napisał:

" (a właściwie wszystkie części) ?

też typowe PCtówki z portami na konsole...
Dlatego może złego słowa użyłem, powinienem powiedzieć "konsolówki z portami na PC" czy coś w tym guście, bo różnica jest spora - żeby było dokładnie.

Dnia 12.02.2009 o 16:03, Lordpilot napisał:

A "F.E.A.R 2" ? A "Condemned" ? Można te gry lubic

Nie grałem, więc nie powiem, ale co do FEAR to Monolith nie jest w szczycie swych możliwości twórczych, które przeminęły po NOLFach.

Dnia 12.02.2009 o 16:03, Lordpilot napisał:

bądź nie, ale fakt pozostaje faktem - do gniotów to im daleko, a prawie wszystkie to
"multiplatformy (z wyjatkiem Condemned, ktory nie wyszedł na PS3). Dziś większość FPS-ów
to multiplatformy.

Dlatego wnoszę powyższą erratę do mojego posta :)

Dnia 12.02.2009 o 16:03, Lordpilot napisał:

Więc pod Twoja opinią się absolutnie nie mogę podpisać. Ba dla mnie rozczarowaniem był
"Crysis: Warhead" - exclusive mający pokazac potęgę grafiki na blaszaku. No fakt - pokazał,
szkoda tylko że klimat i ogolny "feeling" nie nadążał za grafiką i momentami sie juz
strasznie nudziłem (krótko - bo całośc to 5h grania).

O ile Crysis był żałosny do cna tak Warhead był ok, choć rzeczywiście krótki, dlatego znowu przywołuje się na myśl określenie "casual". Gdyby całość była jak Warhead nie byłoby aż tylu zastrzeżeń, obcy byli przegięci i nonsensowni i to też można było zmienić. Z resztą ja tam się nigdy po crysisie nic ciekawego nie spodziewałem. To tak jakby oczekiwać ambitnego filmu po Transformerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 16:15, Infher napisał:

id Software to zaufane studio. Raven Software? Kpisz? Grałeś w Quake 4?

A grałeś w szumne ET:QW? Żal, że brali w ogóle za nią kasę. Gdyby zostawili robotę splashowi, który zrobił jedynkę - ehhhh.
Każdy ma swoje wpadki. Raven ma więcej gier na koncie niż IDS, więc i wpadek ma więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować