Zaloguj się, aby obserwować  
Piterixos

Kody i trainery do gier, co o nich sądzicie?

19 postów w tym temacie

Wypisujcie w tym temacie co sądzicie o używaniu kodów i trainerów w grach komputerowych.
Ja osobiście czasem urzywam kodów ale w takich ilościach żeby nie odbierały mi zupełnie sadysfakcji z gry. Uważam za zupełny bezsens używanie kodów dających natychmiastową wygranę w misji, skoro nie chce się nawet próbować przejść gry to poco ją kupować?! Swoje opinie prosze zargumentować i nie pisać postów ''''A ja kodów nie używam.''''

PS. Do założenia tego tematu zainspirowały mnie dwa listy, zamieszczone w CD-A, wypowiadali się w nich o ile dobrze pamiętam mąż i żona, którzy mieli odmienne opinie na temat kodów:-D

Jeśli ten temat to dubel to proszę go zamknąć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kodów i trainerów nie używam. Trainerów prawie wcale bo komputer je wykrywa jako wirusy lub gra się pod ich działaniem bardzo zacina. Pomagam sobie wtedy gry gra mnie denerwuje. Każdą grę chcę przejść na 100% nawet nudną i właśnie wtedy wpisuję kody. Taki już jestem. Ostatnio było to przy grze PoP Dusza wojownika, ale końcówka gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 17:30, Lex napisał:

Coś się w zeznaniach gubisz. Najpierw "Ja kodów i trainerów nie używam", a potem "Każdą
grę chcę przejść na 100% nawet nudną i właśnie wtedy wpisuję kody".

Na ogół nie używam. Wpiszę sobie raz na 1,5 roku i tyle.

EDIT, właśnie, jest już taki temat. popieram L(at)exa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kody to jest nic kompletne chociaż mają 2 zastosowania i to tyle jeszcze 3 ale już gorsze

1.jak są jakieś nie sprawiedliwe błędy gry np. całe złoto w rpegu ci znika to dla ferplay wpisujesz kod na złoto na tyle i ile ci poszło

2.pracujesz np. piszesz i grasz najnowsze fpp (strzelanki) żeby nie zginąc podczas nagrywania filmiku do netu wpisujesz kod na nieśmiertelnosć

3.jakiejsć noby grać nie umia to musza kody wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.02.2009 o 17:36, xD ominik napisał:

Na ogół nie używam. Wpiszę sobie raz na 1,5 roku i tyle.



Raczej na 1,5 poziomu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH UPOMINAJĄCYCH!
według regulaminu moderatorzy tu rządzą a nie wy :/ kim wy jesteście byście innych upominali? Za takie coś widziałem niejednego warna i degrada ale wy na pewno nie dostaniecie, chociaż ŁAMIECIE REGULAMIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kodow i trainerów nie uzywam bo wedlug mnie to jest zbedne. No kiedys jak mialem 10 lat to do GTA jak chcialem sie pobawic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 00:17, GUNNER napisał:


> Na ogół nie używam. Wpiszę sobie raz na 1,5 roku i tyle.


Raczej na 1,5 poziomu :)

O kurczę, jasnowidz się man na gramie znalazł. Nie wiem co ci dało napisanie tego posta, ale więcej tego nie rób, vo zaśmiecasz temat zbednym postem.
rafal144
Ja do teraz jak gram w GTA to wpiszę sobie kod na jakąś wypasioną furę, ale nigdy po tym gry nie zapisuję. Podczas misji też nie używam kodów, GTA i tak jest łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 10:05, neo117 napisał:

Ja używam trainerów i kodów gra jest o wiele łatwiejsza.


Ale przyznać trzeba że satysfakcja już nie ta sama niestety;-)

EDIT: Skoro Modkowie nie zamknęli jeszcze tego tematu to chyba znaczy że wszystko gra:-)) (Oby tak dalej...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 01:25, Młody miro napisał:

DO WSZYSTKICH UPOMINAJĄCYCH!
według regulaminu moderatorzy tu rządzą a nie wy :/ kim wy jesteście byście innych upominali?
Za takie coś widziałem niejednego warna i degrada ale wy na pewno nie dostaniecie, chociaż
ŁAMIECIE REGULAMIN

hahaha to żeś mnie rozwalił teraz.... że niby co? Jak ktoś poda link do istniejącego już tematu, żeby inni się w dublu nie dopisywali to jest to łamanie regulaminu? Bardziej twój post podpada pod pseudomoderatorke. Jak Ci sie coś nie podoba to pisz formularz, a nie innych upominasz...

@Piterixos
Pewnie go jeszcze nie znaleźli, ale proszę (poprosić chyba można no nie Młody miro?)wszystkich o przeniesienie się do w/w tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2009 o 09:57, confident napisał:

@Piterixos
Pewnie go jeszcze nie znaleźli...


No inne moje tematy zostały dość szybko odnalezione więc tu raczej chodzi o coś innego...(mam nadzieję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody i trainery? Zwykłe cheaty. Osobiście jestem przeciwny używania ich w grach i sam nie używam kodów, trainerów, ani niczego co mogłoby mi pomóc w graniu a nie zostało bazowo zaprogramowane przez twórców gry. Jednak są czasem takie gry, że poziom trudności jest zdecydowanie przegiety, a ja chcę np. poznać dalszą część fabuły etc. a nie mogę bo xyz boss ciągle mnie zabija. Wtedy w ruch może pójść cheat. Dla samego poznania "co będzie dalej". Nie widzę w tym nic złego.
Poza tym niektóre cheaty/kody, mają nie tylko na celu oszustwo/danie profitów w grze, ale wywołać np. jakiś efekt niewpływający na rozgrywkę. Z ciekawości, gdy już się ta grę przeszło można takich kodów poużywać. :)
Zaś w multi/grach online cheaty są czymś co psuje rozgrywkę wszystkim graczom i tu jestem zdecydowanym przeciwnikiem tego typu zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 09:57, confident napisał:

> DO WSZYSTKICH UPOMINAJĄCYCH!
> według regulaminu moderatorzy tu rządzą a nie wy :/ kim wy jesteście byście innych
upominali?
> Za takie coś widziałem niejednego warna i degrada ale wy na pewno nie dostaniecie,
chociaż
> ŁAMIECIE REGULAMIN
hahaha to żeś mnie rozwalił teraz.... że niby co? Jak ktoś poda link do istniejącego
już tematu, żeby inni się w dublu nie dopisywali to jest to łamanie regulaminu? Bardziej
twój post podpada pod pseudomoderatorke. Jak Ci sie coś nie podoba to pisz formularz,
a nie innych upominasz...

@Piterixos
Pewnie go jeszcze nie znaleźli, ale proszę (poprosić chyba można no nie Młody miro?)wszystkich
o przeniesienie się do w/w tematu.

Taa... mnie wkurza jak mówią cytuje ,, Oo temat dubel do zamkniecia, tu masz llink do dobrego i pisz tu tylko tam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podanie linka do istniejącego tematu nie jest niczym złym. O ile ktoś zrobi to w sposób kulturalny. Co innego nagonka na założyciela tematu.
I bardzo proszę o skupienie się na temacie, a nie na dywagacjach nie na temat.
Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 13:17, walgierz napisał:

Podanie linka do istniejącego tematu nie jest niczym złym. O ile ktoś zrobi to w sposób
kulturalny. Co innego nagonka na założyciela tematu.
I bardzo proszę o skupienie się na temacie, a nie na dywagacjach nie na temat.
Koniec offtopu.


Czyli ten mój temacik nie będzie zamknięty? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować