Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czerwona siła powraca! Command & Conquer: Red Alert 3 Powstanie - Pre-order

14 postów w tym temacie

gram.pl

Priwiet tawarisz! Zajmij centrum dowodzenia. "Czerwony alarm" usłyszy cały świat. Powtórnie. Już niedługo będziesz mógł przewodzić największymi potęgami militarnymi nowego, wykreowanego przez Westwood uniwersum.

Przeczytaj cały tekst "Czerwona siła powraca! Command & Conquer: Red Alert 3 Powstanie - Pre-order" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 20:31, KoLoS napisał:

Poprawcie to "zarezerwÓj"...


Podpisuję się pod petycją.

Więcej jednostek, więcej jednostek!!!111eleven ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 21:28, DEH-Medivh napisał:

To ciekawe, że sam klucz jest droższy niż cała gra....


Też mi się wydaje, że to dziwne, nawet jeśli będę mógł sobie ściągnąć grę 2 tygodnie prędzej od premiery sklepowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:08, gpodoba napisał:

klucz droższy od samej gry ale jaja :DDDDDDD


Faktycznie ale jaja... Przecież przy kluczu nie płacisz za przesyłkę to dlatego jest droższy (Już zarabiają nawet na przesyłkach :/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klucz droższy z tego powodu, że dostępny 2 tyg. przed premierą pudełkowej wersji gry. Na to przynajmniej wychodzi. Cena za szybszą możliwość zagrania ;)

Ja póki tak i z RA3 jak i z dodatkiem się wstrzymuję. Być może kiedyś zakupię jak wyjdą w jakimś zestawie. Na razie do gry mnie nie ciągnie, a i DRM mi się nie uśmiecha (chyba, że już te ograniczenia liczby instalacji znieśli, bo były kiedyś takie plany jednak nie jestem na bieżąco, więc pewności nie mam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Alert 3 Powstanie będzie dostępny TYLKO W FORMIE DO SCIĄGNIĘCIA Z INTERNETU. Nawet jeśli kupicie "wersje pudełkową" to w środku będzie tylko SAM KOD , nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować