Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Moc jest z The Force Unleashed

49 postów w tym temacie

Kocham SW mam ją na mojego X''a , świetna część i zapycha ładnie tą przestrzeń w czasie GW o której nieczytający książek SW nic nie wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 23:01, Ecko09 napisał:

To kiedy wersja na PC? Dawać ją szybciej!


Nie ma w ogole nawet plotek.... A sama gra mi sie bardzo podobala, nie wiem czemu takie niski oceny, powinno byc dla mnie okolo 85/100. :) No i najwazniejsze, ze wiemy jak powstala Rebelia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 23:07, Valium napisał:

> To kiedy wersja na PC? Dawać ją szybciej!

Nie ma w ogole nawet plotek....


Kiedyś były plotki. Ja tam nadal nie tracę nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 22:55, Grubis napisał:

Kocham SW mam ją na mojego X''a , świetna część i zapycha ładnie tą przestrzeń w czasie
GW o której nieczytający książek SW nic nie wiedzą :)


Książki GW to zło. Nie toleruję, nie akceptuję, nie przyjmuję do wiadomości. Za kanoniczne traktuję tylko filmy, serial Tartakowskiego oraz KotORy. Reszta to zło wcielone. Książki, gry i komiksy są niespójne i kiepsko napisane (gorsze to nawet od prequel trilogy), grafiki tylko dają radę. Vader wytłukł wszystkich Jedi a tu gdzie nie spluniesz albo nie kopniesz w kamień wyłazi ci ukryty, tajemny, sekretny uczeń tudzież potężny rycerz któremu ojciec zostawił miecz by "use for good". Żenada.
No więc wolę nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość egzemplarzy iście imponująca. Choć z tego co widziałem gra nie była aż tak dobra jak się zapowiadała i tak zdołała przyciągnąć rzesze fanów. Szkoda, że zdementowano plotki o zrobieniu jej na pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LucasArts wygłaszał bzdury typu : "PC nie udźwignie mocy obliczeniowej nowego SW" a wiadomo że jeśli o to chodzi to PC nie ma sobie równych. LucasArts dał sobie siana z PC jeśli chodzi o TFU, po prostu nie chce go wydać i mówi głupoty aby im spokój dali :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 00:10, Bravo4 napisał:

LucasArts wygłaszał bzdury typu : "PC nie udźwignie mocy obliczeniowej nowego SW" a wiadomo
że jeśli o to chodzi to PC nie ma sobie równych. LucasArts dał sobie siana z PC jeśli
chodzi o TFU, po prostu nie chce go wydać i mówi głupoty aby im spokój dali :P.

No coś powiedzieć musieli. Gdyby powiedzieli wersji PC np. Nie, bo nie. To też by narzekania były.

Co by producenci gier na konsole nie powiedzieli PeCetowcom zawsze coś nie pasuje jak coś nie wychodzi na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wersje na PS2 i muszę powiedzieć że gra mogła by być dużo lepsza, pojedynki z innymi Jedai to chyba najsłabsza rzecz w tej grze, o wiele lepiej wypadł na tym polu choćby Jedi Academy... Teraz trzeba by zagrać na X ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy powód dla którego nie wydadzą to taki " że się nie opłaca .!!!" gry z STAR WARS są zajestrasznie drogie wystarczy popatrzeć na ceny Kotorów/Jedi Knightów na ebayach etc. TFU kosztowałby na oko 150-170 PLNów , bez MP nie znalazł by się (legalnie) na zbyt wielu PCetach , nie mówiąc że trzeba by długo pracować przy porcie żeby na prawdę nie wymagał potężnych maszyn na miarę Silicon Graphics by sobie pomachać mieczem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 00:21, Grubis napisał:

Najlepszy powód dla którego nie wydadzą to taki " że się nie opłaca .!!!" gry z STAR WARS są zajestrasznie
drogie wystarczy popatrzeć na ceny Kotorów/Jedi Knightów na ebayach etc.

Są drogie bo nie są już wydawane (przynajmniej w Polsce), a mnóstwo osób chce mieć te gry.

Dnia 13.02.2009 o 00:21, Grubis napisał:

TFU kosztowałby na oko 150-170 PLNów

Przesadziłeś strasznie...
Ja za 170 zł kupiłem wersje na X360 w pre-orderze.

Co do liczby sprzedanych egzemplarzy - to nie ma co się tu oszukiwać. Co najmniej 70% kopi TFU zakupili fani SW, więc to pokazuje jak wiele Nas jest. Jeśli gra wyszła by na PC to ilość sprzedanych egzemplarzy szła by pewnie w dziesiątkach milionów.

plasot79 ===> To jest bez sensu - uznajesz tylko kanon G ale wybiórczo też kanon T i C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh akurat racji jest dużo w tym, ze nie wydadzą gry na PC, bo sa strasznie drogie, ostatnio w empiku dorwałem, jakże starą grę Racer, gdzie się ścigasz ścigaczami na pustyni, wiecie ile ten zabytek muzeany kosztował?

60zł!!!!!!!!!

To już wolę kupić ssobie konsolę, i grać w gry SW, na konsoli, ale wiem przynajmniej, że gry nie będą droższe niż 200zł.

PS: Ta gra jest extra, bombowa, wypasiona pod każdym względem, nie wiem czemu zbiera kiepskie noty, u mnie w mieście w salonie gier konsolowych, mnóstwo osób w to gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 08:51, marek5mln napisał:

heh akurat racji jest dużo w tym, ze nie wydadzą gry na PC, bo sa strasznie drogie, ostatnio
w empiku dorwałem, jakże starą grę Racer, gdzie się ścigasz ścigaczami na pustyni, wiecie
ile ten zabytek muzeany kosztował?

60zł!!!!!!!!!

To już wolę kupić ssobie konsolę, i grać w gry SW, na konsoli, ale wiem przynajmniej,
że gry nie będą droższe niż 200zł.

PS: Ta gra jest extra, bombowa, wypasiona pod każdym względem, nie wiem czemu zbiera
kiepskie noty, u mnie w mieście w salonie gier konsolowych, mnóstwo osób w to gra.

Mam pytanko:

1. Gdzie moge kupic w Polsce tanie gre konsole BEZ internetu. Ja niedlugo bede znwou w Polsce i chcem sobie znowu pare gry kupic :]

2. Salon gier? :] Gdzie? I i jak to tta jest? dajesz 10 zl i pograc sobie godzine czy jak?

Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sie dziwie, ze gra dostala tak niskie oceny. fakt, nie byla idealna, ale tez miala kilka porzadnych aspektow. sadze, ze sequel (bo ze bedzie to nie ma co sie zastanawiac - przy tylu kopiach sprzedanych?) - czy to pelnoprawny czy duchowy ma szanse byc oceniany rownie wysoko jak np. KotORy. i zeby nie bylo - lubie SW ale nie mam nawet 1 plakatu z bohaterami, nie mam go na tapecie w kompie/telefonie itd.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować