Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: jedna gra na rok

53 postów w tym temacie

Kazda gra blizzarda byla tak wydawana ( Diablo 2 gdy weszlo na rynek mialo juz przestarzala grafike niska rozdzielczosc itp) i co? i po tylu latach ludzie ciagle w diabla graja zreszta to samo ze starcraftem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej odsłonie starcrafta do teraz uważam grafikę za przednią. Więc zarówno Diablo jak i Starcraft są to tytułu długowieczne. Co do planu wydawniczego to mam nadzięję, że nie spełni się wizja podana przez Piotrek K. Chyba jednak by przesadzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolalbym najpierw Diablo III dostac ^^ swoja droga ciekaw jestem kiedy blizzard podzieli sie informacja o kolejnych klasach postaci w D3....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna gra na rok? Szkoda, bo to sa swietne gry :] Ale moze tez lepiej bo bedzie jeszcze tak jak Need for Speed: Undercover, albo te 3 nowe Battlefieldy, ktore moze tez pujdow w dno.

Czyli jak?:

2009-Starcraft 2
2010 - 2011-Addons do Starcraft 2
2012-Diablo 3? -Aj, jeszcze tak dlugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słowa Samsa interpretowałbym raczej jako "przynajmniej jedna na rok". dlatego można spodziewać się w jednym roku (jeszcze nie w tym, ale w 2010 - dlaczego nie?) np. drugiej części StarCrafta II i Diablo III, albo kolejnego dodatku do WoW-a. Blizz ma się z czym pokazywać, zatem nie sądzę, byśmy dostawali od nich "tylko" jedną grę na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 09:25, pepsi' napisał:

słowa Samsa interpretowałbym raczej jako "przynajmniej jedna na rok".


Ja bym raczej je interpretował jako: "jak nam się cudem uda, to będzie jedna gra na rok" ^^.
A najbardziej prawdopodobną premierą w tym roku powinien raczej być SC 2, w końcu beta testy za jakiś czas ruszają.

Dnia 13.02.2009 o 09:25, pepsi' napisał:

zatem nie sądzę, byśmy dostawali od nich "tylko" jedną grę na rok.


W sumie to też zależy czy "grę" traktować jako nową serię, kontynuację czy też do tego doliczać dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc wolałbym, żeby pierwszy na półki trafił Diablo III, ale na Starcrafta II nie będę wybrzydzał :D W końcu to blizzard, jedyny producent, który szanuje graczy PC, wydaje gry tylko na PC i jeszcze nie zbankrutował z tego tytułu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam chciałbym najpierw D3, ale prawdopodobnie pierwszy będzie SC2 :/ Dodatek do WoWa ma wyjsc w 2010 r ale czy to mozna liczyc jako pelnoprawna gre?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 10:06, mcnitrox napisał:

Prawdę mówiąc wolałbym, żeby pierwszy na półki trafił Diablo III, ale na Starcrafta II
nie będę wybrzydzał :D W końcu to blizzard, jedyny producent, który szanuje graczy PC,
wydaje gry tylko na PC i jeszcze nie zbankrutował z tego tytułu :P.

Taaa a Diablo I na PSX to pies??

Poza tym Blizzard teraz tak mąci w głowie że nie wiem. Gadał że co roku będzie jeden dodatek do WoWa. Więc co teraz? Dodatek do WoWa czy StarCraft II?

Chyba że dodatku nie liczą jak gry to ok rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam iż, częsci starcrafta bedą wtchodzily co 6 gora 8 miesięcy. Chyba pamiętacie jak zapowiedzieli iż w tradycyjnej potyczce będą odrazu dostępne wszystkie rasy? Co oznacza iż lwia cześć roboty już bedzie zrobiona:) Wiec długo na kolejne odsłony niebedziemy czekac. Podejrzewam iż sam zarys fabularny, oraz prace nad jego rozwinięciem i dostosowaniem do możliwości starcrafta2 juz sa w zaawansowanym stadium. A Blizz jak Blizz lubi podgrzewać atmosfere wokół swoich produkcji. Fakt faktem że to są produkicje a nie lipa, która nam na co dzien serwuje wiekszosc producentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście czekam na kontynuację wow''a ew. to nieznane mmo. Chociaż że Diablo III nie pogardzę, ale starcrafta to chyba odpuszczę bo nie przepadam za RTS''ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować