Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: jedna gra na rok

53 postów w tym temacie

Blizz pracuje obecnie CO NAJMNIEJ nad 4 gierkami! Czyli S2, D3, nowe MMO i dodatek do WoWa o czym zresztą Paul Sams kilkukrotnie wspominał. Trudno rozgryść w jakiej faktycznie kolejności te gry się ukażą, jednak po informacjach jakie otrzymujemy można stwierdzić, że to S2 powinien ukazać się najszybciej, bo imho najwięcej już o nim wiadomo! Do tego obiecali, że poszczególne części gry ukażą się w niezbyt dużych odstępach czasowych. Zresztą sami zobaczcie choćby stronkę S2, jest tam już info niemal o wszystkim jednostki, filmiki z gameplay''u itp itd. Wnioskuje więc, że prace nad gierką mają się ku końcowi. Co więcej pare dni temu zapowiedziano Betę S2! Z drugiej strony Blizz obiecał graczom 1 dodatek do WoWa co rok, wiadomo, że nad nim pracują, ale nic poza tym. Także trudno coś więcej na ten temat powiedzieć. Raczej nie będzie to D3, o którym nadal nie wiadomo zbyt wiele, dlatego można sądzić, że ukaże się później niż S2. O nowym MMO nie wiemy nadal nic, więc wykluczam jego wypuszczenie na rynek w tym roku :) Aczkolwiek nigdy nie wiadomo nad czym Blizz może jeszcze pracować :D Poza tym mamy dopiero luty, wiele miesięcy przed nami, a czas pokaże czym umilą nam życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna gra na którą "TAK" czekam to Diablo 3.
I oczywiście ją chciałbym zobaczyć w tym roku.

Niestety to nie będzie chyba możliwe.
Wiele faktów przemawia za Starcraftem. . . :/ niestety

-Blizzard sam kiedyś powiedział, że nowy Starcraft ukaże się przed Diablo
(miejmy nadzieję, że to był kolejny blef w ich wykonaniu)
-Na przestrzeni kilku miesięcy startuje beta S2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam taka dziwna refleksje na temat diablo 3 i "nieznanego mmo"..
Ciekawi mnie fakt, co by było gdyby to "nieznane mmo" które tworzy Blizz okazalo sie rozszerzeniem do D3, który przeobraza gre z typowego singla na MMO, albo jest to poprostu "World Of Diablo";
jesli jeszcze dobrze pamietam to obilo mi sie o uszy cos zwiazanego z BattleNet 2. Moze ta cała modernizacja umozliwi cos takiego, albo stworzy cos zupelnie nowego =D. Ciezko powiedziec xD coż mozemy tylko gdybać..

Ale musze wam powiedziec ze fajnie sie tak marzy xD <3"World of Diablo"<3

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro traktujecie dodatek do wow''a jako osobną grę, to równie dobrze można się spodziewać kolejnych, produkowanych taśmowo dodatków do tego [tu wstaw swoje ulubione określenie] tytułu :P jednym słowem - zero innowacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw dodatek do WoW, a potem dodatek do WoW. Za duzo kasy na tym zarabiaja zeby sie skupiac na innych rzeczach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie i tak nie ma nic interesującego w grach Blizzarda, jedyna gra od nich która mi się spodobała i nie znudziła mnie dość szybko to Diablo1, przez pewien okres czasu wciągnął mnie Warcraft 2, choć końcówkę gry męczyłem w ogromnych bólach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej dodatków do WoW''a w to nie wliczają, bo jak obiecali co roku ma wychodzić nowy. ST2 zapewne jeszcze w tym roku wyjdzie, Diablo 3 raczej dopiero 2010, a nowy MMO w 2011. Blizzard nie chce przesycić rynku i sam sobie zabierać klientów =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam to potraktować jako dobrą wiadomość czy nie, ale może jeżeli będą wydawać jedna gre na rok to będą mieli więcej czasu żeby się do niej dokładnie przyłożyć. Z tym ze nie wiem czy będzie się to im opłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prawdę mówiąc wolałbym, żeby pierwszy na półki trafił Diablo III, ale na Starcrafta II nie będę wybrzydzał :D W końcu to blizzard, jedyny producent, który szanuje graczy PC, wydaje gry tylko na PC i jeszcze nie zbankrutował z tego tytułu :P."

A Valve to co?
w Klipy sobie elci z graczami?Jak dla mnie Vlve bardziej szanuje graczy niż ten cały boski blizz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, na to ze w tym roku wypuszczą Diablo III !!! Przy Starcrafci 2 Blizzard popełnił jeden kluczowy bład za szybko ogłosił prace nad nim!!! Teraz mamy wysyp prawdziwie zaskakujących RTS-ów (Red Alert 3 i dodatek który ma się pojawić już w marcu, Warhammer 40,000: Dawn of War 2 i wiele innych) w tych grach mamy przepiękną grafikę, dużo rozmaitych jednostek i w pełni grafikę 3D, fabuła też jest niczego sobie! A biedny Starcraft 2 jak się patrzy to wygląda na grę z 2007 roku! Więc teraz Blizzard będzie się jeszcze męczyć dłuży czas z dopracowaniem tej gry! A Diablo 3 jak widzieliśmy jest już bliski ukończeniu! Więc umacniam się w przekonaniu, że właśnie ta gra będzie pierwsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 14:48, Thebisre napisał:

Teraz mamy wysyp prawdziwie
zaskakujących RTS-ów (Red Alert 3 i dodatek który ma się pojawić już w marcu, Warhammer
40,000: Dawn of War 2 i wiele innych) w tych grach mamy przepiękną grafikę, dużo rozmaitych
jednostek i w pełni grafikę 3D, fabuła też jest niczego sobie!

Zanim wyjdzie SC2 to o DoW 2 czy Red Alert 3 mało kto już będzie pamiętał. Nie ta liga gier, a powodów dlaczego tak będzie można by wymienić bardzo dużo. RA 3, DoW2 i kampania z dobrą fabułą? No bez przesady, ale tytuły akurat nie posiadają dobrych i rozbudowanych fabuł. Co do grafiki - według mnie jest bardzo dobra, poza tym modele niektórych jednostek były zmieniane, a i do premiery może się trochę jeszcze pozmieniać. Akurat strona SC2 jest bardzo rzadko aktualizowana i niektóre jednostki np. nie mają tam jeszcze zaprezentowanych nowszych modeli.

SC2 na pewno wyjdzie pierwszy, ze względu choćby na to, że najdłużej powstaje. Zapewne Blizzard utrzyma tempo 1 gry na rok, marne szanse aby zwiększyli tempo, ale coś za coś - dzięki temu otrzymujemy produkty dopracowane. D3 może być następne w kolejności gdzieś pomiędzy dwoma dodatkami do SC2, a i w międzyczasie może być 3 do WoW. Na temat obecnego MMO nic nie wiemy, być może jest jeszcze na zbyt wczesnym etapie prac, aby tutaj mogli zaprezentować jakieś konkrety lub projekt nie został jeszcze finalnie zatwierdzony. Pamiętajmy, że Blizzard to firma, która jest w stanie wycofać nawet ogłoszone już tytuły (Warcraft Adventures i SC: Ghost).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thebisre i co z tego, że te gry mają lepszą grafikę?! Jeżeli ludzie patrzą tylko na grafe to dlaczego tłumy ludzi grają nadal w Starcrafta jedynkę ?!!? To po prostu gra WIELKA posiadająca to coś co potrafi przykuć graczy do multi na dłuuuuuuuuuuuugaśne godziny :D pomimo tragicznej grafiki jak na dzisiejsze czasy.

Alu123 na World of Diablo raczej bym nie liczył. Popatrz na to co już wiemy o D3. Blizz czerpie garściami z WoWa jeśli chodzi o skille postaci :) Barbarzyńca posiada wiele umiejętności wara, wizzard to kopia maga i pewnie pozostałe klasy również będą posiadały skille znane nam z WoWa ;P Także szczerze wątpie by chodziło o World of Diablo, zresztą z tego co pamiętam to, któryś z pracowników otwarcie powiedział, że nie będzie ono oparte na żadnej z dotychczasowych gier! Co więcej ma bezpośrednio nie konkurować z WoWem... Dlatego spodziewam się...hmm nie mam pojęcia czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę się założyć, że w tym roku na Blizzconie zapowiedzą Warcrafta IV, ponieważ:

1. Sam Blizzard powiedział, że wyczerpał już fabułę z warcrafta.
2. Nowy dodatek ma wyjść za ok. 2 lata czyli ok. IV kwartału 2010r.

Czyli z moich spekulacji wynika, że muszą za rok wydać Warcrafta IV, bądź zrobią nam niespodziankę i wydadzą go razem z dodatkiem do WoWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować