Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

F.E.A.R. 2 - najlepsza strzelanka tego roku?

121 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2009 o 13:30, Matell napisał:

No, czekam na Fear 2 już chwilę. Jedynka mi się podobała, dodatki też. Jak patrzę i widzę
na tą rzekomą konkurencję to nie ma co się bulwersować, że Fear 2 jest kandydatem na
strzelankę roku. Killzone 2? Grałem w demo na Playstation 3 i nie ma się czym podniecać,
ponadto sterowanie na padzie to mordęga. Modern Warfare 2? Wolałbym World at War 2. Battlefieldy?
Sieciówki. Nie skorzystam. Operation Flashpoint 2 może być rewelacyjny, ale to nie jest
bezpośrednia konkurencja dla "łubudu przed siebie" nawalanek, a Mafia 2 jest konkurencją,
ale dla GTA 4. To tyle w temacie.

wybacz, ale ludzie, którzy uważają World at War za lepszą gre niż Modern Warfare zdecydowanie nie powinni się brać za ocenianie czegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem F.E.A.R.2 nie jest strzelanka tego roku, bo jest duza i lepsza konkurencja jak np.: operation Flashpoint 2, Battlefield itd. Raczej to jest horro tego roku. Strach totalny w tej grez, prawda? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mało obiektywna wydaje mi się ta wypowiedz. To raczej mi wygląda na zachwalanie swojego produktu. Na razie i owszem, pewnie jest to najlepszy FPS roku, ale nie zapominajmy że to dopiero luty. Szkoda też że o zdanie na ten temat dla kontrastu nie zapytano kogoś z Lemu. Jestem przekonany iż wtedy odpowiedz byłaby inna i padłby tutaj takie tytuły jak Wolfenstein czy Call of Duty: Modern Warfare 2. Zresztą jestem przekonany, że te dwie ostatnie gry okażą się lepsze od nowego F.E.A.R-a. Jedynka też niby była taka rewolucyjna a zestarzała się bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 13:46, dave03 napisał:

Jakoś mało obiektywna wydaje mi się ta wypowiedz. To raczej mi wygląda na zachwalanie
swojego produktu. Na razie i owszem, pewnie jest to najlepszy FPS roku, ale nie zapominajmy
że to dopiero luty. Szkoda też że o zdanie na ten temat dla kontrastu nie zapytano kogoś
z Lemu. Jestem przekonany iż wtedy odpowiedz byłaby inna i padłby tutaj takie tytuły
jak Wolfenstein czy Call of Duty: Modern Warfare 2. Zresztą jestem przekonany, że te
dwie ostatnie gry okażą się lepsze od nowego F.E.A.R-a. Jedynka też niby była taka rewolucyjna
a zestarzała się bardzo szybko.



Moje zdanie jest totalnie obiektywne. Nie jestem fanboy´em od Flashpoint, battlefield itd. i tez nic nie mam przeciwko F.E.A.R. bo niewasz ide sobie sam dzisiaj kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać dystrybutorzy są bardzo pewni swojego produktu. Jeżeli gra jest faktycznie równie dobra i wciągająca jak pierwsza część to kto wie. Choć to dopiero początek roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 13:05, pitmarek napisał:

> Może to moja wina, ale zupełnie nie czuję klimatu tej gry. Podobnie było z "jedynką"


Dnia 13.02.2009 o 13:05, pitmarek napisał:

> Dokładnie! Sam przyznałeś sobie rację jeżeli jedynka "nie miała klimatu" Lepiej
przerzuc się na simsy czy coś w tym stylu. Ha Ha dobre sobie nie miała klimatu!!!


Aha. Sam się przyznałem , że to może być moja wina a Ty myślisz, że mnie na czymś złapałeś. Gratuluję w takim razie samozadowolenia.

A ja czuję się teraz taki... taki...złapany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chciałbym, żeby F.E.A.R. 2: Project Origin był najlepszą strzelaniną tego roku, ale konkurencja w FPS-ach akurat w tym roku stoi na tak nadzwyczaj licznym poziomie, że niemożliwym jest przewidzenie już na początku roku, który z co najmniej kilkunastu tegorocznych FPS-ów (F.E.A.R. 2: Project Origin, Killzone 2, Aliens: Colonial Marines, The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena, ArmA 2: Armed Assault 2, Bioshock 2: Sea of Dreams, THEY, Battlefield 1943 i BC2, Wolfenstein, Rage, Operation Flashpoint 2: Dragon Rising, Black: Second Mission + te gry które nie wymieniłem a będą bardzo dobre), będzie tym najlepszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuje porządnej kontynuacji i sądzę, że się nie zawiodę. Chociaż premierowo nie kupię, a dema nie chce mi się ściągać:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten kto mówi, że fear 2 to jest najlepsza strzelanka tego roku to nie wiem skąd się wziął... Ledwo rok się zaczął a już mówi się o najlepszej grze ? Pomijam to, że właśnie pod koniec roku wychodzi najwięcej gier, bo wtedy opłaca się je sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Jerzy, chyba za wczesnie na taki komentarz (w marcu) ze dana gra jest jedna z najlepszych w roku. Zaiste cienki to bedzie rok, jesli ta opinia sie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym multiplatformowym FPS''em 2009 FEAR 2 ma szanse być.... Najlepszym "ogólnie" już z samego początku roku został brutalnie zdeptany przez Killzone 2... A jeszcze tyle innych tytułów wychodzi? Zbyt pochopnie FEAR 2 został oceniony przez Jerzego Cichockiego. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arachnos ----> Niektórym do gustu bardziej przypadł WaW bo lubią taki klimat. Wszystko zależy od ludzi. Mi się osobiście podobał bardziej MW albo na WaW też nie narzekałem i mogę śmiało powiedzieć, że mógł spokojnie konkurować z MW. Trochę obiektywizmu.

F.E.A.R 2 najlepszym shooterem? Jak narazie to tak. Ale wyjdą jeszcze inne gry. Bo Killzone to raczej siekanka bez fabuły nastawiona na multi? (nie żebym miał coś bezmyślnym siekankom - wszystko dla ludzi, czasem trzeba sie po prostu wyżyć). Osobiście stawiam na walkę między trzema tytułami. MW2, KZ2 i F2.

Jeśli się mylę co do Killzone poprawcie mnie. Nie grałem w grę, ale słyszałem opinię zaufanego kumpla z klasy i sugerowałem się nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak parę innych osób także uważam, że w porównaniu z Killzone 2, FEAR 2 wypada na prawdę słabo- od grafiki bo rozgrywkę. Być może jest lepszy niż sądzę (po demie) ale pisanie o nim jako pretendencie do gry roku jest "LEKKO" na wyrost.

Killzone 2 i FEAR to zupełnie inne klasy shooterów. Porównywanie ich mija się z celem już na starcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FEAR już został zdeptany przez Killzone 2 a jeszcze parę killer apów na PS3 wyjdzie w tym roku, fear może 10 miejsce ? oceny 8/10 najczęściej (FEARA2) widzę :) Myśle że stwierdzenie iż FEAR 2 będzie grą roku jest olbrzymio nie trafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak na rok 2009 watpie ze przebije cos CoD''a MW2 a napewno nie zrobi tego KillZone 2 xD
Przypominam ze CoD to gra mulitplatformowa a jesli bedzie tak b. dobra jak jedynka to poruwnujac CoD''a do Killzona to wlasnie obrazacie InfinityWard i fanow CoD''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za belkot :/:/:/
w FEAR2 gralem tylko w demko i nawet fajne ale nie zebym sie jakos szczegolnie napalil ;) moze pelna wersja jest lepsza :) ogolnie to chetnie sobie zagram w ta gre:) a co do tego czy gra bedzie najlepsza w tym roku to mysle ze najlepiej bedzie jak tak sie nie stanie:) mam nadzieje ze wyjda lepsze gry bo dla nas graczy bedzie to oznaczac ze bedzie duzo ciekawych pozycji do ostrego katowania :D zarowno w singlu jak i w sieci:) a przeciez dobrych gier nigdy za wiele hehe:)
osobiscie czekam na Of2 i Battlefieldy ale to juz inna historia ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 15:10, Leos8 napisał:

Arachnos ----> Niektórym do gustu bardziej przypadł WaW bo lubią taki klimat. Wszystko
zależy od ludzi. Mi się osobiście podobał bardziej MW albo na WaW też nie narzekałem
i mogę śmiało powiedzieć, że mógł spokojnie konkurować z MW. Trochę obiektywizmu.

No proszę Cię...
Grafika: podobna w obu grach (w końcu ten sam silnik)
Dźwięk: techno w kampanii amerykańskiej, metal w radzieckiej (nie ma to jak klimat :/ IIWŚ), broń brzmiąca jak pistolet na kapiszony.
Singleplayer:
Fabuła - w CoD4 jak dobry film akcji, w WaW nie stwierdzono fabuły jest za to tępa rozwałka w bliżej nieokreslonym celu. WaW jest wolniejszy, a SI komputerowych postaci to jest jakaś kpina w porównaniu do CoD4. Magnetyczne granaty i ślepi przeciwnicy to codzienność w WaW.
Multiplayer:
W WaW wolniejszy, bardziej chaotyczny,dzięki czołgom dużo bardziej upierdliwy.Dema się nagrać nie da, a gra się wysypuje losowo bez zalezności od konfiguracji i ciągłe problemy z połączeniem. Z resztą ilości serwerów same ci powiedzą, która gra się bardziej spodobała.
Nie będę się rozpisywał, moje zdanie na temat WaW zawarłem w recenzji na swoim gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować