Zaloguj się, aby obserwować  
fenuks

Dlaczego hip hopolo sprzedaje się lepiej od prawdziwego rapu?

47 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2006 o 18:33, Budo napisał:

no kurde weź tak nie szyfladkuj... sa kawałki bez przesłania, które stanowią naprawdę kawał
dobrego rapu, na przykład taki numer Pijanych Powietrzem, jak to było... "Totalna pustka"?
Albo z kolei numer Pezeta z tą imprezą, przesłanie żadne, ale hipho polo to nie jest.


ojc troche faktycznie sztywno to wyszło, dobra uznajemy że hip-hop''olo jest bradziej skoczne i takie "bezpłciowe". Bo i w hiphopolo czasem zdarzy sie jakieś przesłanie, np wspomniany przeze mnie kawałek "wodzu prowadź"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nielubie czegoś takiego, hh powinien nieśc jakieś przesłanie.
Arar - a niby dlaczego powinien? Moze, owszem, ale nie musi. Jak kazda muzyka.

>nie nawidze hip hopolo to jest syf ktory zasmieca ta planete !!! Dla mnie jedyne polskie dobre to Hemp Gru; Kaliber 44; WWO i Pokahontaz jeszcze moze byc!! Tak wogole to słucham NWA; 2pac''a; Dr. Dre :D to sa dobre bity a nie jakis polski syf:/ ( Mezo i jego ped*** boshe tragedia <żyga> )
Tarno - syfem, ktory wspominasz sa ludzie Twojego pokroju, a wiec nietolerancyjni egocentrycy, ktorzy niedopuszczaja do siebie mysli, ze cos moze byc dobre, mimo iz im sie nie podoba. Twierdzisz, ze polska muzyka to syf - to po co wymieniasz kilka zespołów, ktore lubisz linijke wczesniej? Czyżby jakieś początkowe stadium schizofrenii? :P

paweusz - co wedlug Ciebie jest komercją? To, ze autorzy tworza muzyke po to, zeby ja sprzedac? Pokaz mi jednego artyste, ktory nie dziala dla zysku (tylko nie wymieniaj kogos, kto juz ma sporo kasiory i moze sobie na taki ekscentryzm pozwolic :D ).


I jeszcze jedna moja mysl: nie probowaliscie kiedys po prostu sluchac muzyki? A nie zastanawiac sie co to jest za genre (gatunek dla niekumatych :P ): czy rap, czy hiphopolo, czy hh, czy psycho-rap czy inne bzdety. O ileż prosciej i przyejmniej jest sluchac tego, co sie komus podoba, nie patrzac na gatunek tej piosenki. A obrzucanie inwektywami ludzi mających odmienne gusta muzyczne to jedynie pokazywanie jaki z Ciebie dzieciak (wcale nie cudowny jak spierwli HempGru :D ), maly, głupawy i rozkapryszony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 11:45, Quatre napisał:

paweusz - co wedlug Ciebie jest komercją?


A ja mogę odpowiedzieć? Komercja to według mnie śpiewanie o cięzkim życiu, trudnej sytuacji rodzinnej i finansowej i bagnie jakim jest Polska przez ludzi, którzy na co dzień jeżdżą furami z wyższych półek, na szyjach mają wiecej złota niż niejedna kopalnia i żyją od imprezy do imprezy a koncert to dla nich ciężka praca. Taka jest znaczna większość "artystów" obecnej sceny hiphopowej w Polsce.
Nie mam w sumie nic przeciwko komercji. Ale denerwuje mnie hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 11:52, HumanGhost napisał:

> paweusz - co wedlug Ciebie jest komercją?

A ja mogę odpowiedzieć? Komercja to według mnie śpiewanie o cięzkim życiu, trudnej sytuacji
rodzinnej i finansowej i bagnie jakim jest Polska przez ludzi, którzy na co dzień jeżdżą furami
z wyższych półek, na szyjach mają wiecej złota niż niejedna kopalnia i żyją od imprezy do imprezy
a koncert to dla nich ciężka praca. Taka jest znaczna większość "artystów" obecnej sceny hiphopowej
w Polsce.
Nie mam w sumie nic przeciwko komercji. Ale denerwuje mnie hipokryzja.


O wlasnie! W ostatnim zdaniu ująłeś cale sedno zagadnienia - HIPOKRYZJA. Mnie osobiscie tez smieszy, jak np. taki Doniu (czy inny słoniu, zbyniu itp) spiewa jak to ręce do krwi przepracowywal, zeby na chlebek zarobic :D A te zlote łańcuchy - heh, szkoda gadac... Nie zycze im tylko, zeby wpadli do wody z takim balastem, bo smierc gwarantowana =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was podsumuję w tym temacie ;) 80 procent gospodyń z Gdańska nie widzi różnicy. Ot i cała odpowiedź odnośnie "hiphopolo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 12:01, SwenG napisał:

Ja was podsumuję w tym temacie ;) 80 procent gospodyń z Gdańska nie widzi różnicy. Ot i cała
odpowiedź odnośnie "hiphopolo".


A skoro nie widac roznicy to po co przeplacac? Dlatego ludzie wola kupowac hiphopolo haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 12:24, HumanGhost napisał:

To głupie te gospodynie domowe są. HH to kultura i otoczka muzyki a Rap to muzyka. Nie wiem
jak można nie widziec różnicy.

No widać można skoro 80% nie widzi. Bo to wszystko to teraz zboczenie panie i wogole szatan i niewychowane takie, a u Ojca Dyrektora mówili że te wszystkie co tak gadają to na złą drogę schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 12:24, HumanGhost napisał:

To głupie te gospodynie domowe są. HH to kultura i otoczka muzyki a Rap to muzyka. Nie wiem
jak można nie widziec różnicy.


A pomyslales, ze niektorzy nie chca widziec tej roznicy, bo ich to po prostu tryka ? :D Ja sie do tych niektorych zaliczam =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 12:24, HumanGhost napisał:

To głupie te gospodynie domowe są. HH to kultura i otoczka muzyki a Rap to muzyka. Nie wiem
jak można nie widziec różnicy.

Dla "wtajemniczonych" to chyba to samo. To tak jakby oddzielać Romantyzm od malarstwo z tego kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh wszystko schodzi na psy. Nie ma juz rapu jaki można było usłyszec w latach osiemdziesiątych czy na poczatku dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Teraz wszystko jest jest jakies takie nijakie. Sam mam niekiedy trudnosci z zakwalifikowanie danego utworu do konkretnego gatunku muzyki. Pomiesznie z poplątaniem panie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 16:39, Quatre napisał:

> Rap to jest sens mojego życia.

Współczuję Ci, ze Twoje zycie nie jakiegos naprawde waznego sensu. Mowienie ze muzyka to sens
Twojego zycia to troszke smieszne jest, nie uwazasz? No chyba, ze 16h na dobe siedzisz i tworzysz
muzę i zyc bez tego nie mozesz.

A w ogole to wez sie zabierz za cos sensowengo, a nie wypisujesz bzdury i bluzgami rzucasz.
Reprezentujesz wzorowy przyklad ksenofobii i nietolerancji. Nie lubisz hip hopu - ok, ale dlaczego
od razu nazywasz ludzi go sluchajacych debilami. Twoj gust muzyczny nie jest jedynym slusznym
w galaktyce. Co z tego, ze w jakiejs piosence nie ma glebokich przemyslen egzysrtencjalnych
itp itd - czasem ma sie chce posluchania muzyki wlasnie dla tak przez Ciebie napiętowanej melodii,
refreniku wpadajacego w ucho. W koncu po to muzyka jest, zeby bawic i dawac przyjemnosc z sluchania,
a nie zeby moralizowac - od tego jest poezja, ksiazki i "Polityka" :D

Kazdy ma prawo sluchac czego chce i ma prawo uwazac to za dobra muzyke. A Ty nie masz prawa
mowic co jest dobre, a co zle. Mozesz jedynie twierdzic, co jest WEDŁUG Ciebie dobre. Koniec.

PS. ja tez nie lubie hip hopu, rapu zreszta tez :) za to nie pogardze dobrym kawaleczkiem metalu
lub rege - i co, pewnie teraz mnie zbluzgasz, ze slucham chłamu i ogolnie po@#$%^&*y jestem?
Sam taki jestes, jezeli tak uwazasz.

sluchaj ziomek moze mnie troche ponioslo ale ja tak to odczuwam a o gustach jak to kazdy wie sie nie dyskutuje lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 18:06, Tarno napisał:

nie nawidze hip hopolo to jest syf ktory zasmieca ta planete !!! Dla mnie jedyne polskie dobre
to Hemp Gru; Kaliber 44; WWO i Pokahontaz jeszcze moze byc!! Tak wogole to słucham NWA; 2pac''a;
Dr. Dre :D to sa dobre bity a nie jakis polski syf:/ ( Mezo i jego ped*** boshe tragedia <żyga>
)

hip hopolo to dziura w calym ale coz nie ma rzeczy doskonalych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 18:33, Budo napisał:


> eee, może ale usłyszałem JEDNĄ fajną piosenke Meza!!! Wodzu prowadź.
> A tak ogólnie to hip-hop''olo jest bardziej "skoczne" od rapu? Spróbujcie zatańczyc przy
"Jestem
> Bogiem" albo "Psychodela" a później przy "Aniele" Meza
> jaki z tego morał? a taki że rap jest do słuchania i wyłapywania głebi beatów a hip-hop''olo

> to taki nie dorosły hh.

no kurde weź tak nie szyfladkuj... sa kawałki bez przesłania, które stanowią naprawdę kawał
dobrego rapu, na przykład taki numer Pijanych Powietrzem, jak to było... "Totalna pustka"?
Albo z kolei numer Pezeta z tą imprezą, przesłanie żadne, ale hipho polo to nie jest.

slyszales nute WWO halabarda to rap bez przekazu ale moim skromnym zdaniem wyje... w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 11:45, Quatre napisał:

>Nielubie czegoś takiego, hh powinien nieśc jakieś przesłanie.
Arar - a niby dlaczego powinien? Moze, owszem, ale nie musi. Jak kazda muzyka.

>nie nawidze hip hopolo to jest syf ktory zasmieca ta planete !!! Dla mnie jedyne polskie
dobre to Hemp Gru; Kaliber 44; WWO i Pokahontaz jeszcze moze byc!! Tak wogole to słucham NWA;
2pac''a; Dr. Dre :D to sa dobre bity a nie jakis polski syf:/ ( Mezo i jego ped*** boshe tragedia
<żyga> )
Tarno - syfem, ktory wspominasz sa ludzie Twojego pokroju, a wiec nietolerancyjni egocentrycy,
ktorzy niedopuszczaja do siebie mysli, ze cos moze byc dobre, mimo iz im sie nie podoba. Twierdzisz,
ze polska muzyka to syf - to po co wymieniasz kilka zespołów, ktore lubisz linijke wczesniej?
Czyżby jakieś początkowe stadium schizofrenii? :P

paweusz - co wedlug Ciebie jest komercją? To, ze autorzy tworza muzyke po to, zeby ja sprzedac?
Pokaz mi jednego artyste, ktory nie dziala dla zysku (tylko nie wymieniaj kogos, kto juz ma
sporo kasiory i moze sobie na taki ekscentryzm pozwolic :D ).


I jeszcze jedna moja mysl: nie probowaliscie kiedys po prostu sluchac muzyki? A nie zastanawiac
sie co to jest za genre (gatunek dla niekumatych :P ): czy rap, czy hiphopolo, czy hh, czy
psycho-rap czy inne bzdety. O ileż prosciej i przyejmniej jest sluchac tego, co sie komus podoba,
nie patrzac na gatunek tej piosenki. A obrzucanie inwektywami ludzi mających odmienne gusta
muzyczne to jedynie pokazywanie jaki z Ciebie dzieciak (wcale nie cudowny jak spierwli HempGru
:D ), maly, głupawy i rozkapryszony...

koles kazdy artysta dziala dla pieniedzy bo to ich praca ale dla raperow z prawdziwego zdarzenia to nie jest prioryted robia to bo kochaja ta muzyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 08:39, fenuks123 napisał:

sluchaj ziomek moze mnie troche ponioslo ale ja tak to odczuwam a o gustach jak to kazdy wie
sie nie dyskutuje lol


Skoro zgodnie z przyslowiem o gustach sie nie dyskutuje, to po co ta cala paplanina?

Dnia 16.02.2006 o 08:39, fenuks123 napisał:

hip hopolo to dziura w calym ale coz nie ma rzeczy doskonalych


A sam twierdziles przed chwila, ze gusty to rzecz prywatna kazdego czlowieka - wiec czemu mowisz, ze hh jest zly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 08:51, fenuks123 napisał:

koles kazdy artysta dziala dla pieniedzy bo to ich praca ale dla raperow z prawdziwego zdarzenia
to nie jest prioryted robia to bo kochaja ta muzyke


Ja bym raczej powiedzial, ze kochają te pieniadze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sensacja!!!! ogladam teledysk Bez cenzury i patrze a tu doniu w tle macha rekoma nie iwem jak sie wam podoba ale ja 5 min. lezalem na podlodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować