Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Dungeon Lords

7 postów w tym temacie

Witam,

Mam problem z grą Dungeon Lords. Otóż zakupiłem niedawno ten tytuł w sklepie komputerowym, chciałem zagrać, ale postanowiłem najpierw zainstalować wszelkie dostepne patche. I tutaj jest problem, po instalacji tych łatek nic się w grze zupełnie nie zmienia. Nawet wersja gry pozostaje bez zmian v.1.00.
Czy można jakoś inaczej zainstalować te patche, aby działały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej ściągnij te patche z jakiejś oficjalnej strony na przykład www.cenega.pl
Pamiętaj żeby przy instalacji patcha wskazać odpowiedni katalog w którym zainstalowana jest gra.
Tak nawiasem mówiąc to myślałem że ta gra wyszła od razu spatchowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 17:27, YahooPL napisał:

Najlepiej ściągnij te patche z jakiejś oficjalnej strony na przykład www.cenega.pl
Pamiętaj żeby przy instalacji patcha wskazać odpowiedni katalog w którym zainstalowana jest
gra.
Tak nawiasem mówiąc to myślałem że ta gra wyszła od razu spatchowana :)

Gra wyszła w wersji v.1.00 strasznie zabugowanej. Teraz mam v.1.3. Tzreba było rećznie przekopiowć pliki do folderu z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można wiedziec ile ta gra kosztuje? Bo miałem okazję w nią grać u kumpla przez kilka godzin. Prawie mu kompa rowaliłem przez te bugi. Ciekawe ile poprawili w grze, bo początkowo nie nadawała się do użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 13:06, HumanGhost napisał:

A można wiedziec ile ta gra kosztuje? Bo miałem okazję w nią grać u kumpla przez kilka godzin.
Prawie mu kompa rowaliłem przez te bugi. Ciekawe ile poprawili w grze, bo początkowo nie nadawała
się do użytku.


Gra nie jest chyba w polsce dystrybutowana.W niektórych sklepach internetowych można kupić angielską wersje.Tylko po co skoro prawie się w nią grać nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować