Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III - nowy trailer, screeny, informacje!

59 postów w tym temacie

Ale wy nie jestescie w temacie przeciez od poczatku tylko officjalnie zapowiedziano ze gra bedzie w 1080p i 60klatkach na sekunde . mozecie o tym przeczytac na officjalnej stronie gry jak i na newsach od SONY ta gra bedzie wymiatac grafika w 1080p i 60klatek dlatego licze ze ta gra wykorzysta 100% mocy ps3 szkoda ze killzone 2 nie jest w 1080p albo 60klatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda bardzo dobrze. Chociaż podniecenie tego gościa co się wypowiadał było chyba przesadzone ;] Zapowiada się po prostu super gra. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu screenów nie odczułem wielkiego zachwytu, ale jak ściągnął mi się trailer w HD...
Ekhm, chce ktośkupić Xboksa? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się MEGA HIT. Co z tego że PS3 ma mniej dobrych exów? Za to każdy taki Killzone 2, Uncharted 2 czy Heavy Rain wzbudzają pozytywne emocje.

God of War III to będzie po prostu kolejny wymiatacz. Kurdę czekam na więcej info jeszcze. Mam nadzieje że będą jeszcze jakieś do targów E3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Produkcja z wręcz kinowym rozmachem. To zapewne najmocniejszy as w talii Sony. Gra zapowiada siię po prostu świetnie, jest soczysta, brutalna, epicka. Czas potrzebny na jej zrobienie ani trochę nie został zmarnowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie w trailerze nie widze tego czym ludzie na świecie nazywają "epic" . Wieksze wrazenie zrobily na mnie screeny. Po prostu dobra gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka szmata, wszyscy tak katują tego biednego trolla, a tu przychodzi wielki Kratos i jeszcze mu łeb urzyna - to bardzo niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ten pan co kiedyś opowiadał o grze w sposób !@#$%^&*()_+, trochę przesadził. Wcale tak super gra nie wygląda. Ma "jedynie" dobra grafę. Szkoda, że tylko PS3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 13:43, Pablo Querte napisał:

O co biega z tą minigierką :o?


W poprzednich częściach Kratos mógł, ekhm, "zadowolić" (w formie kolejnego QTE) czekające na niego w konkretnych (ukrytych bardziej lub mniej) miejscach panie, w zamian za co dostawał spory zastrzyk czerwonych orbów ;) Ofkors kamera nie pokazywała nigdy nic konkretnego, ale odgłosy (a i inne sugestie) były jednoznaczne. To też jest w sumie jedna z bardziej rozpoznawalnych cech serii i wątpię, że jej się pozbędą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika średnia, jakość tekstur przedpotopowa, trailer bez polotu, ładu i składu. Tak aby wzbudzić podniecenie gawiedzi. No ale może coś z tej gierki będzie.

Nie dziwota że będzie w 1080p przy takich teksturach.

Co do tekstowe że dla tej gierki warto kupić PS3 to hmmm... mnie nie przekonało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak wyobrażałem sobie God of War III. Niesamowita grafika, epickość (dużo wrogów, tytani wchodzący na Olimp- i to wszystko na silniku gry!), no i oczywiście ostro wkurzony Kratos ;)

Po prostu GOD OF GAMES.

Świetnie prezentuje się też nowa broń- Cestus. Oby nie była przesadzona, chociaż to pewnie tylko tak wygląda na trailerze, żeby było efektowniej ;) Mam też nadzieję, że nie będzie tak mało przydatna jak niektóre bronie z poprzednich części (np. Spear of Destiny- używał ktoś tego? ). Na trailerze widać też znane z poprzednich części ataki Ostrzami Chaosu, co mnie bardzo cieszy, ponieważ system walki w tej serii jest znakomity, chociaż mógłby być bardziej elastyczny.

PS. Żaden God of War nie może obyć się bez sami-wiecie-jakiej-minigierki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe widze tego graficznego podniecenia. Ooglem to nigdy na x360 i ps3 nei widzialem . No coz hardware nie pozwoli na to abym wreszcze doswiadczyl opadu szczeki . Tak czy siak z slaba grafa i tak GoW3 zarzadzi . Lubie gry z tej serii dosc mocno ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że PlayStation 3 staje się coraz bardziej atrakcyjne. Najpierw znakomity Killzone 2, teraz God of War 3. Zaczynam się coraz poważniej zastanawiać nad zakupem nowej konsoli Sony. Mimo, że jak dotąd byłem do niej nastawiony bardzo sceptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, okej - rezyseria jest świetna, ale czemu się podniecacie grafiką ?

GoW3 ciągle prezentuje się słabiej niż Uncharted 2.

Ogólnie gra będzie miodzio, a najsłabszym jej elementem będzie po raz kolejny Kratos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Został jeszcze ok. rok developingu a to wystarczajaco duzo czasu zeby solidnie poprawic grafike (kto sledzil powstawanie Killzone2 ten wie o czym mowie). Zreszta juz jest bardzo dobrze! Podnoszenie jakosci tekstur, dodanie nowego i lepszego oswietlenia czy wszelakie filtry i efekty (podstawa dzisiaj!) - to wszystko na 100% pojawi sie w ostatecznym buildzie. Naprawde nie rozumiem osob krecacym nosem - trzeba albo nie lubic action/adventure albo nie miec perspektyw na kupno PS3 i psioczyć z zazdrosci:) To bedzie gra definiujaca gatunek action/adv na ten generacji i tyle.

Z cala pewnoscia po wyjsciu Killzone2 lada dzien to wlasnie GoW3 bedzie najwiekszym esclusivem na horyzoncie.
(oczywiscie mamy tez uncharted2, heavy rain itd. ale nie oszukujmy sie - to kratos dziala najbardziej na wyobraznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować