Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

God of War III - nowy trailer, screeny, informacje!

59 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2009 o 14:06, marmas napisał:

Mam też nadzieję, że nie będzie
tak mało przydatna jak niektóre bronie z poprzednich części (np. Spear of Destiny- używał
ktoś tego? )


O to się nie bój, to jedna z głównych kwestii nad którą dłubią panowie z SSM jeśli chodzi o system walki - żeby gracze z własnej woli używali czegoś innego od ostrzy ;)

(ja w 2jce stawiałem często na młot, ale to tylko na wyższych poziomach i w sumie z konieczności, bo największy fun i tak dawały właśnie ostrza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kratos wygląda super- jak prawdziwy gość :P Tekstury są lepsze niż poprzednim filmiku. Musze ten filmik zobaczyć w 1080p :)) Na pewno jest już na PSN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh ;] Cieszę się, że jednak zdecydowałem się na PS 3. Dosłownie 90% exclusivów to super hiciory ;] Oby tak dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jedyna gierka której mi będzie brakowało na x360 ... może kiedyś zmądrzeją i skończą z tymi exlusiveami :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebo, Słońce, oraz chmury z początku trailera muszą być przerenderowane. Reszta jest już raczej in-game, niestety tekstury wyglądają dosyć nieelegancko. Nie rozumiem czym pan David Jaffe się tak podniecał.

btw. troszkę spóźniony news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miazga, zasysam trailer w 1080p. Gra prezentuje się niesamowicie a tymczasem idę sobie pograć drugiego GoW na Titan Mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby God of war 3 był pokazany po raz pierwszy w takiej postaci na starcie konsoli w 2007 roku, to może wzbudziło by to jakiś podziw u mnie, czy coś. A tak to...serio, no orgasm. Grafika jest taka jak na dzisiejsze standarty, choć mogłaby być lepsza ( z tego co pan Jaffe się tak podniecał ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za takie produkcje jestem wierny konsolom SONY . gry które robią studia SONY zawsze są dopracowane i urywają łeb przy samej dupie !!! nieliczne komentarze ze God of War 3 wyglada kiepsko uważam za zwykła złośliwość . Coś mi się wydaje że to zwykła zazdrość powoduje pisanie głupot na temat gier na PS3 . KILLZONE 2 obrzucacie błotem za to że wcale nie ma topowej grafiki , fabuły i że jest lipna grą . God of War 3 jedziecie za to że nie wygląda najlepiej . Przestańcie się czepiać na siłę i powiedzcie po prostu że wam żal dupę ściska że nie pogracie w te znakomite i BARDZO grywalne tytuły !!!!! Pozdrawiam posiadaczy konsol z pod znaku SONY !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 18:00, Pitii napisał:

Za takie produkcje jestem wierny konsolom SONY . gry które robią studia SONY zawsze są
dopracowane i urywają łeb przy samej dupie !!! nieliczne komentarze ze God of War 3 wyglada
kiepsko uważam za zwykła złośliwość . Coś mi się wydaje że to zwykła zazdrość powoduje
pisanie głupot na temat gier na PS3 . KILLZONE 2 obrzucacie błotem za to że wcale nie
ma topowej grafiki , fabuły i że jest lipna grą . God of War 3 jedziecie za to że nie
wygląda najlepiej . Przestańcie się czepiać na siłę i powiedzcie po prostu że wam żal
dupę ściska że nie pogracie w te znakomite i BARDZO grywalne tytuły !!!!! Pozdrawiam
posiadaczy konsol z pod znaku SONY !!


A ja Ci to powiem , że mi żal dupy nie ściska . Zawodzi mnie to w Killzonie np. że AI jest nie najlepsze i system coverów też taki sobie. I wg. mnie nie jest najlepiej wyglądającą grą EVER. Śmieszą mnie te komentarze typu:
I want to know why it didn’t get the 10.
WHY GOD DAMN IT !!!!!!

God Of War nie oceniam bo oczywiście nie grałem , ale zapowiada sie obiecująco. Jednak jak na to spojrzeć to slasher.

W słowach podsumowania pamiętaj że GRAFIKA TO NIE WSZYSTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trailer i zobaczyłem screeny. Screeny = Grafa przecudowna. Trailer - nie ma grafy przecudownej. W związku z tym jestem, zmuszony wyjść z mojego pokoju, odpalić konsole i obejrzeć trailer na fullhd. Zobaczymy, czy jakościowo się poprawi. Bo, fakt faktem graficznie trailer nie powala, za to screeny tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, God of War na PS2 rył beret gameplayem, grafiką i muzyką. Trailer i screeny niestety nie "ryje" niczego ;] Mam nadzieję, że odejście Davida Jaffe nie przyczyni się do sprofanowania serii - a tego Kratos by nie wybaczył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować