Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Najlepszy film 2005 roku

50 postów w tym temacie

2005 powiadasz?? Hmmm, jakie były tutaj dobre moim zdaniem... No powiedzmy sobie że Final fantasy VII Advent Children :) Mi się bardzo podobał, mimo że nie jestem fanem tych klimatów :) Filmik zrobiony bardzo dobrze, świetny obraz :) Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 14:51, PolishWerewolf napisał:

No powiedzmy sobie że Final fantasy VII Advent Children :)
Mi się bardzo podobał, mimo że nie jestem fanem tych klimatów :)

fajie tylko ze film ten nie jest dostepny w sprzedazy poza japonia. mam rozumiec ze masz oryginalna japonska wersje filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele filmów do końca tego roku jeszcze ujrzy światło dzienne. Miejmy nadzieję , że IV część Harry''ego Pottera nie ędzie chłamem a kawałem porządnego filmu. I za ten film trzymam kciuki. Czekam też na filmPlan Lotu i Hotel Rwana - jeśli ten drugi nie będzie za bardzo heroiczny to może być eż jednym z ciekawszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Constantine - bardzo pozytywne zaskoczenie
Batman : Poczatek - rowniez milo sie zaskoczylem
akurat na Wojnie Swiatow mocno sie zawiodlem :(
Gwiezdne Wojny III - bez rewelacji ale najlepszy z nowej trylogii
Sin City - klimat...klimat
Miedzy Slowami (to bedzie 2005?) - po prostu inny
Wyspa :P - wybor calkowicie subiektywny, poniewaz jestem pod wplywem Scarlett Johansson :)

and the winner is ... Sin City za nowatorstwo, jednak kazdy z tych ktore wymienilem moim zdaniem warty jest obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

What ?? Constantine ...
Chyba na zadnym filmie nie nudzilem sie tak jak na tym... film dennie IMO zreazlizowany przez pól filmu pali fajki a reszta mizernie zrealizoawna... mial byc hit wyszedl kit :)

A IMO najlepszym filmem jest (Z polskich) Pitbull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... cieżko powiedzieć, bo mam w tym roku spore zaległości filmowe, a tak w ogóle rok się nie skończył, ale coś mogę powiedzieć:
Bardzo mi się podobał Batman: Początek oraz Zemsta Sithów, natomiast rodzice moi rodzice chwalą bardzo Sin City(niestety nie oglądałem :(), a z poważniejszych Upadek(wprawdzie z roku 2004, ale oglądałem dopiero w tym ;)).
A z nadchodzących to mam zamiar dobrze się bawić na nowym Wallacie i Gromicie oraz na Straży Nocnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 16:26, PolishWerewolf napisał:

(...) Jeśli chodzi Ci o język to tak, mam wersję japońską. Ale z napisami polskimi.

nie chodzi mi o jezyk tylko o to czy masz japonski oryginal (innych oryginalow FF7 na razie nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 23:09, 0LEK napisał:

What ?? Constantine ...
Chyba na zadnym filmie nie nudzilem sie tak jak na tym...

bo w tym filmie nie chodzi tylko o akcje,
mi osobiscie szczegolnie spodobalo sie przedstawienie Johna Constatina - wreszcie jakis bohater, ktory nie lata w rajtuzach po dachach(chociaz musze przyznac ze od premiery tego filmu byly prawie same udane ekranizacje komiksu : Batman, Sin City ; Fantasyczna Czworke pomine ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować