Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Najlepszy film 2005 roku

50 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że najlepszym filmem 2005 roku będzie IV częśc HarregoPottera, a 2006 roku będzie "Eragon" Christophera Paoliniego (jak ktoś nie wie to ta genialna książka napisana przez 15-sto latka ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie powiedzialbym Zemsta Sithow, ale to bylo wiadome, ze bedzie hicior. I byl. :) Bardzo mi sie podobal, ale... Obejzalem Sin City, do ktorego niebardzo bylem poczatkowo przekonanny, ale teraz stwierdzam, ze to jest ARCYDZIELO. jedyna ekranizacja komiksu, ktora zostala komiskem. :) A ja kocham komiksy. :D I do tego Jessica Alba! :D Trudno podjac decyzje, ale walka nie jest rowna, bo Star Wars bylo spisane na powodzenie. Za to Sin City jest filmem jedynym w swoim rodzaju, ble ble ble. :D I do tego bezbledny. A wiec SIN CITY x 1000! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszą premierą roku 2005 jest Star Wars epIII (wątpię żeby coś do końca roku zdołało to przebic) Motyw nieuchronnośći losu trochę przegięty (przypomina grecki teatr) ale Order 66 i cichy zamach stanu przeprowadzony przez Imperatora przepychają (w moim mniemaniu) epIII na piedestał premier roku 2005:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na "Nieustraszonych Braci Grimm" w reżyserii niejakiego Terry''ego Gilliama - jakby ktoś nie wiedział, należał on do Monty Python''a i odpowiedzialny był za te oryginalne niezwykle filmiki animowane :) A jako reżyser popełnił takie obrazki jak "12 Małp" i jeszcze parę. A Bracia Grimm zapowiadają się na ciekawy film niezwykle. :)
To tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Szczerze?? Śmiem w to wątpić, jeśli Polski dubbing będzie na takim samym poziomie jak w poprzednich częściach. Film może i będzie bardzo dobry, ale mam nadzieję, że nie będzie samego dubbingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczak Mały. :) A tak na serio "Wyspa". Proponuję forumowy plebiscyt na najlepszy film roku. Niech każdy poda swój typ i zliczymy który film ma najwięcej zwolenników. Mój głos jest znany - Wyspa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 11:23, Arxel napisał:

Mój głos jest znany - Wyspa.

A można kilka głosów?
Mój głos to: .... "Skarb Narodów" i ewentualnie "Wyspa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej oczekiwanym filmem był bez wątpienia Episode 3 - i teoretycznie swoje oczekiwania spełnił, oglądało się znakomicie, ale jednak zabrakło chyba tego czegoś, żeby uznać go za najlepszy film roku. Być może z czasem zostanie przeze mnie jeszcze bardziej doceniony - choć oczywiście i tak cenią go bardzo wysoko :)

Ale mimo wszystko numerem jeden pozostaje niedościgniony, genialny, klimatyczny Sin City . A Mickey Rourke to powinien dostać Oskara za rolę Marva :]

Poczekajmy jeszcze do końca roku, czeka nas m.in. King Kong, który być może okaze się czymś więcej niż tylko wysokobudżetową przeróbką wersji z ''33 roku (chociaż osobiście "trochę" w to wątpię).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2005 o 11:23, Arxel napisał:

Kurczak Mały. :) A tak na serio "Wyspa". Proponuję forumowy plebiscyt na najlepszy film roku. Niech każdy poda swój typ
i zliczymy który film ma najwięcej zwolenników. Mój głos jest znany - Wyspa.

Dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować