Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Najlepszy film 2005 roku

50 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2005 o 11:23, Arxel napisał:

Kurczak Mały. :) A tak na serio "Wyspa". Proponuję forumowy plebiscyt na najlepszy film roku. Niech każdy poda swój typ
i zliczymy który film ma najwięcej zwolenników. Mój głos jest znany - Wyspa.


Jestem jak najbardziej za, aczkolwiek trzeba przeprowadzić to w bardziej zorganizowany sposób. Określić terminy w których moznaby oddać głos, zasady tego głosowania (przykładowo czy głosujemy tylko na ulubiony film, czy też wymieniamy pierwszą trójkę), itp. Jestem w stanie nawet sam sie za to zabrać, aczkolwiek wolałbym jescze poczekać ten miesiąc z hakiem i dopiero wtedy powrócić do tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.11.2005 o 14:44, .Darnok napisał:

Jestem jak najbardziej za, aczkolwiek
trzeba przeprowadzić to w bardziej zorganizowany sposób. Określić terminy w których moznaby oddać głos, zasady tego głosowania
(przykładowo czy głosujemy tylko na ulubiony film, czy też wymieniamy pierwszą trójkę), itp. Jestem w stanie nawet sam sie
za to zabrać, aczkolwiek wolałbym jescze poczekać ten miesiąc z hakiem i dopiero wtedy powrócić do tematu :)


Ok, to od dziś zostajesz pierwszym Kierownikiem ds. Organizacji Forumowego Plebiscytu Filmowego. :) Też jestem zdania, że można jeszcze trochę poczekać, a przez ten czas spokojnie uzgodnić zasady. Po krótkim zastanowieniu, chyba najlepszym systemem będzie oddawanie głosów na kilka filmów, a poszczególne miejsca będą punktowane, np. 1. Wyspa 25 pkt., 2. Kurczak Mały 20 pkt. itd. Co o tym sądzisz? No i trzeba by było uzgodnić jeszcze ilość filmów na które będzie można głosować, czy to będą 3 filmy czy na przykład 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ,ale zapomniałem o "Batmanie początku" :D:D Ach ta moja pamięć hehehe. CO to było dobrego na pamięć?? NO-SPA?? Bo też już zapomniałem :) Ale powróćmy do żeczy - "Batman" zasługuje na 2. miejsce, po "Zemście..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harry Potter i Czara Ognia - najlepsza czesc ze wszystkich czterech i na pewno najlepszy film tego polrocza. oczekiwania mialem ogromne i nie zawiodlem sie ani troche. mocno skrocony poczatek filmu w stosunku do ksiazki ale obrazowi wyszlo to na dobre. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2005 o 21:55, Arar napisał:

Wojna światów ale tylko do momentu wygrywania obcych zakończenie jakoś tak na siłe


Ja się nie zgodze po przemyśleniu ten film jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 13:59, Podpułkownik napisał:

Jaki jest według Was najlepszy film 2006 roku ??

O tym za wcześnie prawić.
Ale na razie może "Opowieści z Narni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować