Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O co chodzi w grze Noby Noby Boy?

47 postów w tym temacie

A siódmego dnia powiedział: "Co to w ogóle jest?"

To jest już śmieszne... nie można nie wiedzieć co się stworzyło. Gupie
Pewnie chcą w ten sposób wypromować grę. Sprawić, aby ludzie mówili o niej i zainteresowali się nią, a ciekawość robi swoje. Znając życie gra nie jest warta aż takiego szumu ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Teraz się śmiejecie. Znając życie ta gra będzie niszczyć swoim gameplay''em, tak jak było z Katamari :P
Ta gra na bank musi mieć ukryty sens lub jakiś cel który przykuje uwagę na długie godziny grania, może nie są to "nasze" realia ale myślę, że gra będzie dobra - to raczej na pewno, może też być genialna... w swojej prostocie (lub nie prostocie). Pożyjemy zobaczymy.
Namco nie lubi się chwalić złymi, miernymi, ba! nawet średnimi grami więc myślę, że i w tym przypadku nie będzie inaczej :)

Takashi ma rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw chciałem to porównać do WoG. Niestety po przeczytaniu części artykułu pod filmikiem i obejrzeniu materiału wideo nie wiem czy w ogóle zaczynać nad tym myśleć. Być może... wróć - na pewno brzmi beznadziejnie ale z możliwe, że gra jest potwornie grywalna i wciągająca. Ale to jest tylko możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam: jaki oni mają drugi w Japonii jakich my nie mamy? xD

BTW Obejrzcie film TETSUO a dowiecie się o czym mówię ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, nie wiem co powiedziec... Filmik mnie rozwalil... Audio, Papuga w rogu.... I raczej to tyle, o grze sie nie wypowiem bo nie wiem jak... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować