Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trailer World in Conflict: Soviet Assault

12 postów w tym temacie

Primo, to chyba podstawka, nie dodatek, zdobyła te nagrody i tytuły.
Secondo, "rosyjskiej" pisze się z małej litery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły trailer. Spory rozmach jednostek, duża szczegółowość, mnogość rzeczy do niszczenia. Gra ma dynamizm, choć zbytnio od podstawki chyba się nie różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy screen to może i jest z dodatku ale drugi na pewno nie jest. Drugi screen jest chyba z 13 misji(zakres błędu 1) z podstawowej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 17:15, reykan napisał:

Całkiem niezły trailer. Spory rozmach jednostek, duża szczegółowość, mnogość rzeczy do
niszczenia. Gra ma dynamizm, choć zbytnio od podstawki chyba się nie różni.


Nie różni, bo początkowo Soviet Assault miało być jako dodatkowa zawartość wersji konsolowej WiC, a na PC mieli wydać jako osobny dodatek po prostu. Tyle, że po drodze coś się popsuło i w efekcie wersja konsolowa chyba dalej wisi w próżni, a PC dostanie dodatek jako element WiC: Complete Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 18:12, radek9 napisał:

Ten pierwszy screen to może i jest z dodatku ale drugi na pewno nie jest. Drugi screen
jest chyba z 13 misji(zakres błędu 1) z podstawowej wersji.

Ten pierwszy tez jest z podstawowej wersji. Ta mapa to była bodajże Riviera (nazwy misji w singlu nie pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z filmikiem to jest różnie. Raz buferuje a raz nie. Ale trochę przyspieszyło ładowanie. A screeny wyglądają fajnie. Albo raczej lepiej niż w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nie dało by rady zrobić z tego dodatku wersji pudełkowej... mam wersje podstawową WiC więc całość mnie nie przekonuje... a wersji elektronicznych gier nie lubie, w tych sprawach jestem komputerowcem starej daty ;) Można by zrobić podobny ficzer jak z Megapackiem do Test Drive Unlimited który wyszedł w Topsellerze - mam nadzieję że CDP zagra w podobny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dystrybutorem dodatku jest Ubisoft :)

Sam filmik świetnie się prezentuje - szkoda, że premiera została przełożona, ale z drugiej strony dzięki temu WiC:SA będzie lepiej dopracowana. Czekam z niecierpliwością!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować