Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #44: GotW #32 - wybór gramsajta tygodnia. Oddaj głos na swojego faworyta!

27 postów w tym temacie

Rogal, oddałem na Ciebie swój bardzo ważny głos, ale liczę na to, że nie będziesz chciał mnie przygarnąć do swoich rogalikowych dziurek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maka ma mój głos za swoje ciekawe opowiadania, ciekawe wpisy, klimatyczny layout oraz za to ,ze dobry kumpel z niego jest. :P

Co do kandydatury Varo. Mój kumpel, ale nie głosuję na niego oraz nie wiem co on tu robi, jak on prawie wcale bloga nie prowadzi... :P <sorki>

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na użytkownika:heaton 1992 bdg gdyż ma dość ciekawie prowadzony gramsajt :)
Niewątpliwie najgorszym ze wszystkich gramsajtów w tej edycji jest gramsajt użytkownika Varo: gdyż dość, że nie podoba mi się rozłożenie poszczególnych elementów to jak zauważyłem sam nie prowadzi bloga czyli nie ma ciekawych wpisów a jak coś ma napisane to niestety, ale niezbyt ciekawe. Same tło gramsajta jest fajne ale nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maka+1, mój głos idzie do ciebie(głównie za klimacik:))
Co do tej serii...... Jest dwóch by się ścigać o 1st miejsce. Niektóre lay''e(oceniamy przecież GS''y pod wyglądem wizualnym co nie^^) dużo razy widziałem wielu miejscach na gram i przejadła mi się ich tematyka(gothic i tym podobne), są takie nad którymi można zawiesić oko na dłuższy czas(choćby na moim faworycie).
Wszystkim uczestnikom życzę uczciwej rywalizacji o podium i żeby nie stresowali się tym, to tylko zabawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

max, mój głos idzie do ciebie(przede wszystkim za konkretne wpisy, zdarzyło się w tej serii wpisy ale hydepark, a wg. do teko służy nam forum(pod pewnym względem)^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 15:48, deecom napisał:

Nuda +1 :)


Zgadza się - pomijam fakt, że nigdy nie widziałem posta któregoś z autorów GS-ów. BTW - rozkręcasz się ostatnio. Może byś u siebie coś nabazgrał, aa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:25, Vojtas napisał:

Zgadza się - pomijam fakt, że nigdy nie widziałem posta któregoś z autorów GS-ów. BTW
- rozkręcasz się ostatnio. Może byś u siebie coś nabazgrał, aa?

Mam taki zamiar ale najpierw muszę skończyć jeden projekt, a to, że udaje mi się coś więcej nabazgrać, to chwila zapomnienia albo oderwania (jak kto woli), bo już nie mogę się doczekać końca, który niby coraz bliżej :P Chyba zmienię profesję i będę robił w Cadzie, zrobię 1 projekt dostanę kilka kółek (może do roweru też) i nawet jak jeden miałbym robić cały miesiąc, to i tak jest dobrze :) Wtedy na pewno bym miał więcej czasu, no chyba, że byłbym pazerny :P ale serio, to już na kompa patrzeć nie mogę i jak przychodzę do domu (jeśli przychodzę o jakiejś normalnej porze), to oglądam Rodzinę Soprano i idę w z Rodziną w Kimono ;)
Poza tym to co chcę nabazgrać już było miliony razy u innych ale takie jest retro albo recenzje klasyki (no bo w co ja mogę grać)
Good Day

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heaton. Wydaje mi się, że to jeden z lepszych gramowczów. Jego gramsajta po prostu chce się czytać, no i pisze z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 18:57, deecom napisał:

Mam taki zamiar ale najpierw muszę skończyć jeden projekt, a to, że udaje mi się coś
więcej nabazgrać, to chwila zapomnienia albo oderwania (jak kto woli), bo już nie mogę
się doczekać końca, który niby coraz bliżej :P Chyba zmienię profesję i będę robił w
Cadzie,


A w czym robisz?

Dnia 16.02.2009 o 18:57, deecom napisał:

ale serio, to już na kompa patrzeć nie mogę i jak przychodzę
do domu (jeśli przychodzę o jakiejś normalnej porze), to oglądam Rodzinę Soprano i idę
w z Rodziną w Kimono ;)


Znam z autopsji. Ale się nie poddawaj! ;)

Dnia 16.02.2009 o 18:57, deecom napisał:

Poza tym to co chcę nabazgrać już było miliony razy u innych ale takie jest retro albo
recenzje klasyki (no bo w co ja mogę grać)


W nowości.


A żeby nie było tak do końca offtopci - odnoszę wrażenie, że asortyment dobrych GS-ów, jeszcze niedocenionych, gwałtownie się skurczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować