Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia #4, czyli co warto oglądać

7 postów w tym temacie

Dawno mnie tu nie było, przez ten czas wiele się pozmieniało, ale... Jak do cholery mogło dojść do tego, że robione są plebiscyty na najlepszy trailer tygodnia?! Komuś się dobitnie nudzi? Nigdy nie oglądam trailerów, a ten F-I-Ej-Ar-a II, stanowi całkiem konkretny powód, dlaczego tego nie robię... Drugi to taki, że jestem noobem.

Gdybym miał ulec presji społecznościowej i oddać swój głos na jednego z zeszłotygodniowych kandydatów, opowiedziłbym się za BF 194!!!!!!3!!!!!!, choć nie wiem, jak wygląda, mało tego dotychczas nie miałem pojęcia, że prowadzone są nad nim prace. Niemniej choćby sam gameplay nie wnosił nic do gatunku, choćby grafika niczym nie różniła się od tej z poprzedniego tytułu serii BF to i tak jestem pod wrażeniem odwagi i innowacyjności autorów, którzy postawili na tak daleko idącą zmianę realiów [sarkazm]. Tak znacząc zmiana rocznika (1942->’43) pozwoli twórcom w pełni rozwinąć skrzydła, a nam graczom dostarczy całej masy niezapomnianych wrażeń i atrakcji, jakich nie mogliśmy doświadczyć w poprzednich odsłonach, z uwagi na realia czasowe [złośliwy debilizm].

Byłbym za BF’43... bo jestem noobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos chyba jest nie tak... jako filmik do feara jest filmik z burnouta... to chyba nie powinno byc tak czy ja nie rozumiem czegos;p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 15:36, Tankred napisał:

Dawno mnie tu nie było, przez ten czas wiele się pozmieniało, ale... Jak do cholery mogło
dojść do tego, że robione są plebiscyty na najlepszy trailer tygodnia?! Komuś się dobitnie
nudzi? Nigdy nie oglądam trailerów, a ten F-I-Ej-Ar-a II, stanowi całkiem konkretny powód,
dlaczego tego nie robię... Drugi to taki, że jestem noobem.

Gdybym miał ulec presji społecznościowej i oddać swój głos na jednego z zeszłotygodniowych
kandydatów, opowiedziłbym się za BF 194!!!!!!3!!!!!!, choć nie wiem, jak wygląda, mało
tego dotychczas nie miałem pojęcia, że prowadzone są nad nim prace. Niemniej choćby sam
gameplay nie wnosił nic do gatunku, choćby grafika niczym nie różniła się od tej z poprzedniego
tytułu serii BF to i tak jestem pod wrażeniem odwagi i innowacyjności autorów, którzy
postawili na tak daleko idącą zmianę realiów [sarkazm]. Tak znacząc zmiana rocznika (1942->’43)
pozwoli twórcom w pełni rozwinąć skrzydła, a nam graczom dostarczy całej masy niezapomnianych
wrażeń i atrakcji, jakich nie mogliśmy doświadczyć w poprzednich odsłonach, z uwagi na
realia czasowe [złośliwy debilizm].

Byłbym za BF’43... bo jestem noobem.


Rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 15:36, Tankred napisał:

Dawno mnie tu nie było, przez ten czas wiele się pozmieniało, ale... Jak do cholery mogło
dojść do tego, że robione są plebiscyty na najlepszy trailer tygodnia?! Komuś się dobitnie
nudzi? Nigdy nie oglądam trailerów, a ten F-I-Ej-Ar-a II, stanowi całkiem konkretny powód,
dlaczego tego nie robię... Drugi to taki, że jestem noobem.

Gdybym miał ulec presji społecznościowej i oddać swój głos na jednego z zeszłotygodniowych
kandydatów, opowiedziłbym się za BF 194!!!!!!3!!!!!!, choć nie wiem, jak wygląda, mało
tego dotychczas nie miałem pojęcia, że prowadzone są nad nim prace. Niemniej choćby sam
gameplay nie wnosił nic do gatunku, choćby grafika niczym nie różniła się od tej z poprzedniego
tytułu serii BF to i tak jestem pod wrażeniem odwagi i innowacyjności autorów, którzy
postawili na tak daleko idącą zmianę realiów [sarkazm]. Tak znacząc zmiana rocznika (1942->’43)
pozwoli twórcom w pełni rozwinąć skrzydła, a nam graczom dostarczy całej masy niezapomnianych
wrażeń i atrakcji, jakich nie mogliśmy doświadczyć w poprzednich odsłonach, z uwagi na
realia czasowe [złośliwy debilizm].

Byłbym za BF’43... bo jestem noobem.


Podpisuje sie pod tym obiema rekami, nogami, kopytem tudziez innymi posiadanymi czlonkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, niech lepiej wezmą się za wPLNy. Te rożne cykle i inne takie na naj- czegokolwiek tygodnia/miesiąca, to (jak w polityce) próba odejścia od problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować