Zaloguj się, aby obserwować  
Hell_Knight

Czy to już depresja?

22 postów w tym temacie

Może to i głupi temat ale proszę Was o radę. Odkąd poszedłem do gimnazjum czuję się tak jakbym był... przytłoczony. Wszystko widzę w czarnych kolorach, każdy nowy pomysł natychmiast odrzucam. W szkole nie mam żadnych problemów, uczę się świetnie, rodzice są ze mnie zadowoleni a i w domu nie mam problemów. Pytam się więc co jest nie tak? Jedyna chwila kiedy się nie przejmuję to wtedy kiedy gram z kolegami na w-fie w piłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:31, Paladyn Mick 12 napisał:

Może to i głupi temat ale proszę Was o radę. Odkąd poszedłem do gimnazjum czuję się tak
jakbym był... przytłoczony. Wszystko widzę w czarnych kolorach, każdy nowy pomysł natychmiast
odrzucam. W szkole nie mam żadnych problemów, uczę się świetnie, rodzice są ze mnie zadowoleni
a i w domu nie mam problemów. Pytam się więc co jest nie tak? Jedyna chwila kiedy się
nie przejmuję to wtedy kiedy gram z kolegami na w-fie w piłkę...



Bądź bardziej otwarty. Uśmiechaj się, bądź wyluzowany. Może za bardzo poważnie podchodzisz do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:31, Paladyn Mick 12 napisał:

Może to i głupi temat ale proszę Was o radę. Odkąd poszedłem do gimnazjum czuję się tak
jakbym był... przytłoczony. Wszystko widzę w czarnych kolorach, każdy nowy pomysł natychmiast
odrzucam. W szkole nie mam żadnych problemów, uczę się świetnie, rodzice są ze mnie zadowoleni
a i w domu nie mam problemów. Pytam się więc co jest nie tak? Jedyna chwila kiedy się
nie przejmuję to wtedy kiedy gram z kolegami na w-fie w piłkę...



Też tak miałem w pierwszej klasie. Długi czas minął zanim się zaklimatyzowałem, ale jednak na drugi semestr poznałem wszytskich i było już ok. To zależy od Twojej osobowości. Jak szybko zaprzyjaźniasz się. Też w klasie mam takiego nieśmiałego kolege, który dopiero teraz na drugą klase stał się śmielszy. Także nic się nie martw, ja też miałem ciężko i napewno wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:31, Paladyn Mick 12 napisał:

Może to i głupi temat ale proszę Was o radę.


Nie jest g głupi :D Idź do pedagoga szkolnego (czasem są kumaci ;)) niech zarobi na swoją pensję ;)
Dużo ruchu to poprawia nastrój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest problemem to że jestem za mało wyluzowany i to że nei mam kumpli bo znam połowe szkoly. Normalnie czlowiek w mojej sytuacji by sie cieszyl i to bardzo. Ja sam nie wiem czym sie przejmuje... po prostu jestem jakis przygaszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytanie-czy jesteś akceptowany w klasie? Zdarzają się takie przypadki, kiedy to jedna osoba jest odrzucona od stada, traktowana jak podludź. Sam mam taką osobę w klasie :/

Mogła na Ciebie też wpłynąć zmiana szkoły, klimatu, nauczycieli itp. Na początku bieżącego roku szkolnego kilka osób z mojej klasy tak miało, jednak to szybko minęło.

Postaraj się trochę bardziej scharakteryzować siebie. Czy dobrze się uczysz, jak się zachowujesz...takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:55, Paladyn Mick 12 napisał:

Nie jest problemem to że jestem za mało wyluzowany i to że nei mam kumpli bo znam połowe
szkoly. Normalnie czlowiek w mojej sytuacji by sie cieszyl i to bardzo. Ja sam nie wiem
czym sie przejmuje... po prostu jestem jakis przygaszony

Znajdź jakieś wspólne hobby z kumplami albo do jakiegoś kółka się zapisz - wtedy jest nad czym myśleć, jak się nudzi, człowiek się otwiera i mózg pracuje, czarne myśli idą w odstawkę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:31, Paladyn Mick 12 napisał:

Może to i głupi temat ale proszę Was o radę. Odkąd poszedłem do gimnazjum czuję się tak
jakbym był... przytłoczony. Wszystko widzę w czarnych kolorach, każdy nowy pomysł natychmiast
odrzucam. W szkole nie mam żadnych problemów, uczę się świetnie, rodzice są ze mnie zadowoleni
a i w domu nie mam problemów. Pytam się więc co jest nie tak? Jedyna chwila kiedy się
nie przejmuję to wtedy kiedy gram z kolegami na w-fie w piłkę...

Może po prostu spróbuj się rozerwać (nie, nie granatem:) ), pójść na jakąś imprezę, pobiegać trochę (najlepiej z psem jeśli masz), lub po prostu od tak się wywrzeszczeć:P Pomaga przy takim "przymuleniu" - wiem po sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:57, plada napisał:

Podstawowe pytanie-czy jesteś akceptowany w klasie? Zdarzają się takie przypadki, kiedy
to jedna osoba jest odrzucona od stada, traktowana jak podludź. Sam mam taką osobę w
klasie :/

Mogła na Ciebie też wpłynąć zmiana szkoły, klimatu, nauczycieli itp. Na początku bieżącego
roku szkolnego kilka osób z mojej klasy tak miało, jednak to szybko minęło.

Postaraj się trochę bardziej scharakteryzować siebie. Czy dobrze się uczysz, jak się
zachowujesz...takie rzeczy.



Mam rude włosy i delkatną wade wymowy :D ale nikomu to nie przeszkadza, zawsze biore udzial w mniejszych i wiekszych akcjach, jak ktos potrzebuje rady albo pomocy to zawsze do mnie. Ogolnie nie mam powodow do zmartwien. A co do hobby to postaram sie cos znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żeś wymyslił brak duszy no mzaskara xD

Ale popieram to co pisze Bartek 93 rozwerwij sie ;) poznaj nowych ludzi ;) baw sie i korzystaj z życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograj sobie w Fallouta 3, albo w Call of Duty: World at War. Czułem się przytłoczony, ale dopiero jak sobie założyłem słuchawki na uszy, a potem włączyłem na full głośność i grałem w Call of Duty: World at War zachciało mi się wszystkiego. Znajdź jakieś ciekawe zajęcie, no bo w moim przypadku to gra na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:11, Obelix93 napisał:

Pograj sobie w Fallouta 3, albo w Call of Duty: World at War. Czułem się przytłoczony,
ale dopiero jak sobie założyłem słuchawki na uszy, a potem włączyłem na full głośność
i grałem w Call of Duty: World at War zachciało mi się wszystkiego. Znajdź jakieś ciekawe
zajęcie, no bo w moim przypadku to gra na komputerze.

Aleś powiedział, może niech pogra w Fallout 2, gdzie wszędzie jest bród, prostytutki, ćpuny i ogólnie dziady... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:14, Kalejdoskop86 napisał:

> Pograj sobie w Fallouta 3, albo w Call of Duty: World at War. Czułem się przytłoczony,

> ale dopiero jak sobie założyłem słuchawki na uszy, a potem włączyłem na full głośność

> i grałem w Call of Duty: World at War zachciało mi się wszystkiego. Znajdź jakieś
ciekawe
> zajęcie, no bo w moim przypadku to gra na komputerze.
Aleś powiedział, może niech pogra w Fallout 2, gdzie wszędzie jest bród, prostytutki,
ćpuny i ogólnie dziady... xD

No co, mnie największą radość sprawiają gry komputerowe :)

Swoją drogą, Adam. Czy mógłbyś mi napisać na gg: 2424367, bo chętnie pogadam. A jak nie masz GG to nie pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:14, Obelix93 napisał:

No co, mnie największą radość sprawiają gry komputerowe :)

Mnie też, ale jak ktoś ma poważnego doła to chyba nie powinien grać w przygnębiające gry (chociaż w Falloutach ten post-apokaliptyczny świat jest zabawnie przedstawiony ;P ) albo słuchać przygnębiającej muzyki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:14, Kalejdoskop86 napisał:

> Pograj sobie w Fallouta 3, albo w Call of Duty: World at War. Czułem się przytłoczony,

> ale dopiero jak sobie założyłem słuchawki na uszy, a potem włączyłem na full głośność

> i grałem w Call of Duty: World at War zachciało mi się wszystkiego. Znajdź jakieś
ciekawe
> zajęcie, no bo w moim przypadku to gra na komputerze.
Aleś powiedział, może niech pogra w Fallout 2, gdzie wszędzie jest bród, prostytutki,
ćpuny i ogólnie dziady... xD



Gralem w 1 i 2 :D fajne ale z "usług" to ja nei korzystam ani w grach ani w realu :P pozatym mam 13 lat. A narazie gram w CoD4 Multi. Mi gry tez sprawiaja frajde ale szukam czegos w realu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Nie chodziło mi o "usługi" tylko ogólnie o cały świat. Wiesz, nie każdy lubi jak jest przygnębiony oglądać jakichś dziadów, którzy za parę kapsli sprzedaliby rodzinę, to właśnie między innymi w Falloucie jest. :P

@Obelix93
Nie używam gadu-gadu ani żadnego komunikatora. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:16, Paladyn Mick 12 napisał:

> > Pograj sobie w Fallouta 3, albo w Call of Duty: World at War. Czułem się przytłoczony,

>
> > ale dopiero jak sobie założyłem słuchawki na uszy, a potem włączyłem na full
głośność
>
> > i grałem w Call of Duty: World at War zachciało mi się wszystkiego. Znajdź
jakieś
> ciekawe
> > zajęcie, no bo w moim przypadku to gra na komputerze.
> Aleś powiedział, może niech pogra w Fallout 2, gdzie wszędzie jest bród, prostytutki,

> ćpuny i ogólnie dziady... xD


Gralem w 1 i 2 :D fajne ale z "usług" to ja nei korzystam ani w grach ani w realu :P
pozatym mam 13 lat. A narazie gram w CoD4 Multi. Mi gry tez sprawiaja frajde ale szukam
czegos w realu :D


Jedz kebaby jak ja. Kebab się stał teraz moim drugim, zaraz po komputerze uzależnieniem :)

A tak na serio to oglądaj TV, sam się ździwiłem, ile ciekawych filmów leci w TV np. smutne amerykańskie dramaty o żołnierzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:18, Obelix93 napisał:

Jedz kebaby jak ja. Kebab się stał teraz moim drugim, zaraz po komputerze uzależnieniem
:)

A tak na serio to oglądaj TV, sam się ździwiłem, ile ciekawych filmów leci w TV np. smutne
amerykańskie dramaty o żołnierzach.

Yay, z tego co wiem to ty oglądasz tylko polską edycję Penetratorów na MTV i Ojca Mateusza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować