Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

Futurama - temat ogólny

58 postów w tym temacie

Niedawno skończylem ostatni odcinek piątego sezonu, a na deser Bender''s Game i zastanawiam się ... jak do robo-diabła nie ma tematu poświęconemu temu zacnemu tworowi? *upy w troki albo "Kiss My Shiny Metal Ass" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:31, MateoKiszlo napisał:

Niedawno skończylem ostatni odcinek piątego sezonu, a na deser Bender''s Game i zastanawiam
się ... jak do robo-diabła nie ma tematu poświęconemu temu zacnemu tworowi? *upy w troki
albo "Kiss My Shiny Metal Ass" :]


Dzisiaj dopiero zacząłem oglądać 1-szy sezon za namową znajomych. Póki co niezły lol. Bardzo mi się podoba, choć nie aż tak jak Simpsonowie, na punkcie których mam bzika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:36, Gufs napisał:

> Niedawno skończylem ostatni odcinek piątego sezonu, a na deser Bender''s Game i
zastanawiam
> się ... jak do robo-diabła nie ma tematu poświęconemu temu zacnemu tworowi? *upy
w troki
> albo "Kiss My Shiny Metal Ass" :]

Dzisiaj dopiero zacząłem oglądać 1-szy sezon za namową znajomych. Póki co niezły lol.
Bardzo mi się podoba, choć nie aż tak jak Simpsonowie, na punkcie których mam bzika :D


Panie dzieju, toć Simpsonów ja oglądał sezonów dwadzieścia [no, nie licząc brakujących], ale nijak się mają do postaci wykreowanych w pokręconym świecie Futuramy. Tam mieliśmy magnetycznego Homera, pana Burns''a, Skinnera oraz kilka innych, ale tutaj drużyna Planet Express to niespotykane wcześniej indywiuda.

Świetna postać Fry''a [w dalszych odcinkach po prostu budzi niezmierną sympatię, choć trudno opisać konkretnie czemu], Profesor Hubert Farnsworth ["good news everyone!"], Bender [mający nie mniej wdzięku niż Homer], dr. Zoidberg [od bodaj sezonu trzeciego przyjmie nieco inny "imejdź" - na plus of course], woźny :]

Drugoplanowe :

Zapp Braningan [ilekroć pojawi się w jakimś odcinku, wiem, że będę leżał ze śmiechu - "Admirale, powiadom załogę. Zrobiłem to z kobietą"].

itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Wierzę, że oglądałeś, ale po prostu Simpsonowie bardziej do mnie przemawiali. ;) A sezonów obejrzałem 11 i wcale nie czuję się gorszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 19:54, Gufs napisał:

>/.../

Wierzę, że oglądałeś, ale po prostu Simpsonowie bardziej do mnie przemawiali. ;) A sezonów
obejrzałem 11 i wcale nie czuję się gorszy :P


I nie powinieneś - mi to zajęło przeszło pół roku :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serialu nie widziałem, ale za to zaliczyłem jeden film kinowy. Potrafi zabawić, a humor po prostu trafia do mnie. Chyba zacznę polowania na serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:05, Wintesun napisał:

Zacna idea, naprawde, serial jest miodny, choć ostatnie odcinki nieco mnie już nurzyły.
Obejrzałem 53 odcinki i mam zapytanie, czy jest ich więcej?


Filmy pełnometrażowe [sztuk cztery, kolejne w drodze]; przebąkują coś o szóstym sezonie z powodu doskonałej sprzedaży DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Futurama to jedna z najlepszych kreskówek jakie widziałem. Obejrzałem 2 sezony i 2 pełnometrażowe: Benders Game i Bender Big Score. Moją ulubioną postacią jest Zoidberg. Jego teksty są zabójcze:D! Planuje obejrzeć Beast with a bilion backs. Co sądzicie o tym filmie? Jak sie prezentuje na tle serialu i innych pełnometrażówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:20, MetaL2 napisał:

Planuje obejrzeć Beast with a bilion backs. Co sądzicie o tym filmie? Jak
sie prezentuje na tle serialu i innych pełnometrażówek?


Co prawda jego lektura dopiero przedemną, aczkolwiek najpierw zalecałbym obejrzenie do końca serialu dla pełnej zgodności z chronologią wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem UPC i z miesiąc temu widziałem zapowiedź serialu, tylko nie wiem na którym kanale, wie może ktoś na którym z programów oferowanych przez UPC leci serial?
Chętnie bym obejrzał, bo ostatni raz gdy to oglądałem to leciało jeszcze dawno temu na TV4 jako Frey w kosmosie, a od tego czasu pewnie sporo odcinków nakręcono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na kilka chwil po obejrzebiu Bender''s Big Score i przyznaję, że scenariusz jest możliwie pogmatwany :] Co prawda domyśliłem się końcówki, gdzieś tak w połowie filmu, ale i tak człowiek siedzi i chłonie kolejny nadmiar faktów. Momentami pauzowałem i próbowałem kojarzyć, kto, co gdzie i jak? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:10, MateoKiszlo napisał:

Filmy pełnometrażowe [sztuk cztery, kolejne w drodze]; przebąkują coś o szóstym sezonie
z powodu doskonałej sprzedaży DVD.

a) CZTERY? Cholercia, to już Into the Wild Green Yonder wyszedł? Muszę bardziej uważać, bo jak zawsze jestem do tyłu
b) Kolejny sezon to ma być chyba zrobiony poprzez pocięcie flimów? Tak przynajmniej słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 21:17, Jestem_be napisał:

a) CZTERY? Cholercia, to już Into the Wild Green Yonder wyszedł? Muszę bardziej uważać,
bo jak zawsze jestem do tyłu


Ano owszem, już jest.

Dnia 18.02.2009 o 21:17, Jestem_be napisał:

b) Kolejny sezon to ma być chyba zrobiony poprzez pocięcie flimów? Tak przynajmniej słyszałem.


Pocięcie ich to jedno. Nowy sezon do drugie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 22:28, Budo napisał:


Kiedyś się oglądało jak jeszcze lecało na tv4 w nocy ;]
To był klimat, świetny humor :)

Zgadza się, ale jak zwykle wolą promować rodzimy shit, niż kupić licencję na Family Guya i Futuramę... ach typowo polskie podejście ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 23:07, bartog123 napisał:

>
> Kiedyś się oglądało jak jeszcze lecało na tv4 w nocy ;]
> To był klimat, świetny humor :)
Zgadza się, ale jak zwykle wolą promować rodzimy shit, niż kupić licencję na Family Guya
i Futuramę... ach typowo polskie podejście ;/


Z serialami i tak jest coraz lepiej [Dexter etc.], ale faktem jest, że przydałyby się takie jak American Dad, czy Futurama właśnie. No, ale jest przynajmniej na kanale Sci Fi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 23:07, bartog123 napisał:

Zgadza się, ale jak zwykle wolą promować rodzimy shit, niż kupić licencję na Family Guya
i Futuramę... ach typowo polskie podejście ;/


Kiedyś bodajże na TV4 leciał Family Guy (jako Głowa Rodziny) i Futurama. Oglądałem to za młodu (czyli kiedy jeszcze niewiele rozumiałem) i zapamiętałem odcinek, w którym to Fray & spółka odwiedzają planetę Zoidberga (ach, to okładanie doktorka ręką przez Fraya). Niestety teraz gdzieś się zapodziały w ramówce.

Genialny serial, ot co. Jak dla mnie najlepszym odcinkiem jest "Nibler''s birthday" i pieczenie tortu przez maestro kuchni Bendera ^^.
Znacie? http://www.youtube.com/watch?v=OWPfcEOr2Yg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować