Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

GTA V - Nasze oczekiwania

254 postów w tym temacie

Jest to temat w którym możecie wykazać się kreatywnością i napisać co byście chcieli ujrzeć w nowej odsłonie GTA którą umownie oznaczyłem cyfrą V.

Zapraszam do wymiany zdań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek mam kilka propozycji:

* Wprowadzenie zmiany pór roku, tak aby była wiosna, lato, jesień oraz oczywiście zima której nie było w żadnej części

*Możliwość operowania kierunkowskazami w autach (obecnie boty używają kierunkowskazów ale gracze nie posiadają takiej możliwości)

*Możliwość otwierania bagażnika w samochodzie i chowania np. ciał.

Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:36, Citkowsky napisał:

Jest to temat w którym możecie wykazać się kreatywnością i napisać co byście chcieli
ujrzeć w nowej odsłonie GTA którą umownie oznaczyłem cyfrą V.


Zapraszam do wymiany zdań;)


A skad masz pewność że takowa powstanie?:) R* pracował jak dotąd na LaD,ale moze masz racje,GTA 4 dla mnie jest świetnie,ale niech R* bardziej popracuje nad optymalizacja gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy trochę nie za wcześnie na takie tematy, ale na pewno bym oczekiwał:
-bardziej realistycznego zachowania samochodów, modelu jazdy
-brak paska życia, tylko na zasadzie odpoczynku i powrotu do zdrowia
-optymalizacji na poziomie, i porządnej zapewne konwersji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:39, rafekx 12 napisał:

> Jest to temat w którym możecie wykazać się kreatywnością i napisać co byście
chcieli
> ujrzeć w nowej odsłonie GTA którą umownie oznaczyłem cyfrą V.

>
> Zapraszam do wymiany zdań;)

A skad masz pewność że takowa powstanie?:) R* pracował jak dotąd na LaD,ale moze masz
racje,GTA 4 dla mnie jest świetnie,ale niech R* bardziej popracuje nad optymalizacja
gry...


Nie mam pewności, że takowa powstanie ale racjonalnie patrząc na sprawę, to kolejna część musi powstać bo mają z tego niezłą kasę. A co do bugów w GTA IV to nie łódź się, że coś z tym zrobią i wszystko się diametralnie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:40, kedzior141 napisał:

Nie wiem czy trochę nie za wcześnie na takie tematy, ale na pewno bym oczekiwał:
-bardziej realistycznego zachowania samochodów, modelu jazdy
-brak paska życia, tylko na zasadzie odpoczynku i powrotu do zdrowia
-optymalizacji na poziomie, i porządnej zapewne konwersji...



Według mnie to dobry moment na tego typu rozmowy gdyż GTA IV zadebiutowało już jakiś czas temu, wiele osób już nawet zapomniało o niej (ja do tych osób nie należę) i warto tak pofantazjować o kolejnej części serii. Mafia 2 zadebiutuje jeszcze tego roku i z racji tego, panowie z R* napewno wezmą się do roboty i coś będą próbowali udoskonalić GTA IV i stworzyć coś jeszcze lepszego.

Aha, przypomniało mi się jeszcze.
Z chęcią w grze bym widział oprócz tego co napisałem:

*wprowadzenie wozów pomocy drogowej i co ważniejsze prawdziwej komunikacji miejskiej z prawdziwego zdarzenia, gdyż ta w GTA IV praktycznie jest niewidoczna.
Dodał bym do tego jeszcze elementy z GTA SA, czyli obszary pozamiejskie typu: lasy, jeziora, wsie, pustynie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał jedynie trzy: Prędkościomierz,licznik przejechanych kilometrów oraz stacje benzynowe gzie by się kupowało paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:48, Vernio napisał:

Ja bym chciał jedynie trzy: Prędkościomierz,licznik przejechanych kilometrów oraz stacje
benzynowe gzie by się kupowało paliwo.



Jeżeli już mowa o stacjach paliw to przydałby się element z Mafii 1, czyli z ubywającym z baku paliwem i potrzebą tankowania co jakiś czas. No, i to jest dopiero pomysł:)
Tylko żeby nie przesadzić to żeby jedno tankowanie starczało powiedzmy na 30min jazdy jednym autem. więcej nie potrzeba bo i tak auto zmieniamy co chwila. No, chyba, że umożliwiliby możliwość przechowywanie aut w jakimś garazu aby nie znikały i możliwość odróżnienia własnego auta od innych poprzez jakiś indywidualny tuning czy coś, to wtedy bardziej pasowałaby z 1-2 godziny jazdy na pełnym baku;) Świetny pomysł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:52, Citkowsky napisał:

> Ja bym chciał jedynie trzy: Prędkościomierz,licznik przejechanych kilometrów oraz
stacje
> benzynowe gzie by się kupowało paliwo.


Jeżeli już mowa o stacjach paliw to przydałby się element z Mafii 1, czyli z ubywającym
z baku paliwem i potrzebą tankowania co jakiś czas. No, i to jest dopiero pomysł:)
Tylko żeby nie przesadzić to żeby jedno tankowanie starczało powiedzmy na 30min jazdy
jednym autem. więcej nie potrzeba bo i tak auto zmieniamy co chwila. No, chyba, że umożliwiliby
możliwość przechowywanie aut w jakimś garazu aby nie znikały i możliwość odróżnienia
własnego auta od innych poprzez jakiś indywidualny tuning czy coś, to wtedy bardziej
pasowałaby z 1-2 godziny jazdy na pełnym baku;) Świetny pomysł;)



No a o co mogło mi chodzić w dodaniu stacji benzynowej jak by nie było ubywania paliwa podczas jazdy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:40, kedzior141 napisał:

-brak paska życia, tylko na zasadzie odpoczynku i powrotu do zdrowia

Dodałbym jeszcze normalny, cywilizowany system zapisów. To jeżdżenie w kółko do chaty albo po śmierci po broń itp. mnie totalnie dobijało. M. in. dlatego za tą serią średnio przepadam. Jednak jęśli by te archaiczne rozwiązania usunąć, chętniej o wiele w nową część zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o_0

Dajcie spokój. Moze od razu pogadamy o GTA 10? Następne pełnopraawne "5" wyjdzie dopiero na następną generacje konsol. Jeszcze trochę poczekamy a wszystko zdaży się pozmienać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:35, Ceteris Paribus napisał:

o_0

Dajcie spokój. Moze od razu pogadamy o GTA 10? Następne pełnopraawne "5" wyjdzie dopiero
na następną generacje konsol. Jeszcze trochę poczekamy a wszystko zdaży się pozmienać.


No i co z tego, że dopiero na następną generację? To już teraz nie można popuścić wodzy fantazji i podzielić się swoimi przemyśleniami? Właśnie o to chodzi, żeby wykreować nowe GTA naszych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować