Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

GTA V - Nasze oczekiwania

254 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2009 o 15:40, Mac Cry napisał:

Jeszcze w IV nie grałem, ale chętnie zobaczę w nowym GTA w miarę realistyczny model zniszczeń
człowieka i ciężki klimat pokroju Kane & Lynch (te misje na ulicach wielkich metropolii,
miodzio).


raczej nie spodziewaj sie latajacych konczyn :) a juz w IV super fizyke widac wlasnie po pieszych latajacych w powietrzu jak kukielki oraz jak nico podczas wypadku motocyklowego fajnie (realistycznie) "turla" sie i odbija od podloza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 15:45, Zauri napisał:

> Jeszcze w IV nie grałem, ale chętnie zobaczę w nowym GTA w miarę realistyczny model
zniszczeń
> człowieka i ciężki klimat pokroju Kane & Lynch (te misje na ulicach wielkich metropolii,

> miodzio).

raczej nie spodziewaj sie latajacych konczyn :) a juz w IV super fizyke widac wlasnie
po pieszych latajacych w powietrzu jak kukielki oraz jak nico podczas wypadku motocyklowego
fajnie (realistycznie) "turla" sie i odbija od podloza...



I dodajmy do tego, że teraz przy okazji ,,dzwonów" Niko wypada przez przednią szybę. Cudo po prostu;)
W GTA V mogliby dalej to rozbudować i jeszcze bardziej udoskonalić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał żeby można było używać kierunkowskazy oraz otwierać maskę samochodu i bagażnik , oraz wreszcie pójść sobie do jakiegoś baru i się wyluzować i może jakiegoś skręta spalić sobie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinni przede wszystkim poprawić model jazdy! Te samochody, które się bujają ;) Jeszcze nie podoba mi się to, że kiedy strzelasz z za osłony (jak Niko wychyla samą ręke) to te strzały zawsze są celne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 11:07, W.S.A.D napisał:

Według mnie powinni przede wszystkim poprawić model jazdy! Te samochody, które się bujają
;) Jeszcze nie podoba mi się to, że kiedy strzelasz z za osłony (jak Niko wychyla samą
ręke) to te strzały zawsze są celne ;)


no celne to nie zawsze są a model jazdy już teraz jest perfekcyjny. Jak dla mnie idealnie wyważony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 15:28, Crew 900 napisał:

Też bym chciał żeby można było używać kierunkowskazy oraz otwierać maskę samochodu i
bagażnik , oraz wreszcie pójść sobie do jakiegoś baru i się wyluzować i może jakiegoś
skręta spalić sobie xD



kierunkowskazy to moje marzenie od już nastu lat. Jak narazie chyba tylko w NFS Porsche można było używać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 11:36, niunkaaaa napisał:

> Też bym chciał żeby można było używać kierunkowskazy oraz otwierać maskę samochodu
i
> bagażnik , oraz wreszcie pójść sobie do jakiegoś baru i się wyluzować i może jakiegoś

> skręta spalić sobie xD


kierunkowskazy to moje marzenie od już nastu lat. Jak narazie chyba tylko w NFS Porsche
można było używać:)

Ja bym chciał aby był licznik i biegi. Tak jak w reszcie gier samochodowych. A najlepiej gdyby je się kupowało. Wchodzisz do jakiegoś salonu i kupujesz jakiś szybki samochód który się przyda do misji w której byłby potrzebny szybki samochód. I by się tak myślało jaki samochód wziąść do misji:terenowy, szybki czy jakiś ukraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 12:11, xD ominik napisał:

> > Też bym chciał żeby można było używać kierunkowskazy oraz otwierać maskę samochodu

> i
> > bagażnik , oraz wreszcie pójść sobie do jakiegoś baru i się wyluzować i może
jakiegoś
>
> > skręta spalić sobie xD
>
>
> kierunkowskazy to moje marzenie od już nastu lat. Jak narazie chyba tylko w NFS
Porsche
> można było używać:)
Ja bym chciał aby był licznik i biegi. Tak jak w reszcie gier samochodowych. A najlepiej
gdyby je się kupowało. Wchodzisz do jakiegoś salonu i kupujesz jakiś szybki samochód
który się przyda do misji w której byłby potrzebny szybki samochód. I by się tak myślało
jaki samochód wziąść do misji:terenowy, szybki czy jakiś ukraść.



Tak ale znudziło by ci się to i szybciej byłoby i tak zawinąć auto z ulicy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2009 o 13:04, niunkaaaa napisał:

Tak ale znudziło by ci się to i szybciej byłoby i tak zawinąć auto z ulicy:P

Ale do wykonania jakiejś misji w górach bybły potrzebny quad. A quady po ulicach nie jeżdżą. Albo zawody samochodów wyścigowych, też można je kupić tylko w jakimś salonie. Tak jak w San Andreas do jednej misji trzeba było sobie załatwić lowridera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym to , że np. jak bierzemy misję jakąś od postaci , to żeby ona po animacji nie znikała , jak było to by na zewnątrz :| Mogłaby sobie ta postać odejść . A nie jak w GAT IV spotykamy nieraz na zewnątrz postacie to po prostu po animacji znikają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na pewno chciał, by instalacja nie była trudna tak jak GTA IV.

Na pewno byłaby łatwiejsza gdyby Windows Live działało w Polsce.

A, i telefon komórkowy mógłby zostać zastąpiony przez iPhone 3G.

Żeby iPhone miał więcej możliwości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 09:01, RedKelvin napisał:

Ja bym na pewno chciał, by instalacja nie była trudna tak jak GTA IV.

Na pewno byłaby łatwiejsza gdyby Windows Live działało w Polsce.

A, i telefon komórkowy mógłby zostać zastąpiony przez iPhone 3G.

Żeby iPhone miał więcej możliwości:)



E tam, iphone nie potrzeby bo i z tego który jest to jakos nie korzystałem zbytnio, tylko wtedy kiedy trzeba.

ale przydałąby się zima jak już było mówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby kontynuacja serii była bardziej zoptymalizowana i żeby nie wymagała głupich rejestracji. O reszte nie nalerzy się martwić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 13:22, error721 napisał:

Ja bym chciał żeby kontynuacja serii była bardziej zoptymalizowana i żeby nie wymagała
głupich rejestracji. O reszte nie nalerzy się martwić. ;)


Popieram... Ja osobiście nie mam stałego neta. Kupiłem GTAIV, chcę instalować a tutaj taki klops... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2009 o 13:26, grabopendzik napisał:

> Ja bym chciał żeby kontynuacja serii była bardziej zoptymalizowana i żeby nie wymagała

> głupich rejestracji. O reszte nie nalerzy się martwić. ;)

Popieram... Ja osobiście nie mam stałego neta. Kupiłem GTAIV, chcę instalować a tutaj
taki klops... :-(



Łoł, stałego neta nie masz? To tak szczerze jak na dzisiejsze czasy to fenomen:P
Ale mi tam instalka nie wadziła.

Dlatego też chcę tylko pare nowości w kolejnej edycji gry. Jeszcze lepsze uszkodzenia?? Hm, jak się da to poproszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 12:56, Noobio napisał:

ja bym chciał, żeby akcja była w miejscu podobnym do vice city i żeby wymagania były
w rozsądnych granicach :P


Jest GTA:VICE CITY STORIES na PS2 i PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 20:40, Crew 900 napisał:

Chcę również usłyszeć , że kolejna część najpierw zostanie zapowiedziana na platformę
PC ! :D



tego to sie nie doczekamy chyba nigdy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować