Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

GTA V - Nasze oczekiwania

254 postów w tym temacie

O właśnie - Madoc poruszył dobry temat - kasa w grze. Zawsze jej w GTA było za dużo. Przydałyby się nowe sposoby jej wydawania. Mam tu na myśli coś jak w TDU albo starym VC - kupujesz mieszkania, jakieś interesy np. firmę taksówkarską, doki w porcie. Pieniądze zawsze jest na co wydawać. A tak w GTA IV mogliśmy kupować bronie, ubrania... I chyba tyle?

Poza tym przydałoby się aby gracz był bardziej przywiązany do konkretnego pojazdu. Dałoby to większe możliwości - moglibyśmy je kupować (kolejny sposób wydawania zarobionych zielonych) w salonach lub przez internet poprzez różne aukcje (tak jak w jednej misji w czwórce - na stronie klikamy "kupuj" a potem jedziemy pod wyznaczony adres i odbieramy samochód), tuningować oraz odwiedzać myjnie, które w GTA IV były elementem bezużytecznym. Po co mam myć auto, które i tak rozbije kilka przecznic dalej?

Z kolejnych elementów to powinni poprawić zachowanie sztucznej inteligencji zarówno wrogów jak i policji oraz całej masy pozostałych kierowców. W GTA IV gdy chciałem jeździć przepisowo i zatrzymywać się na czerwonym kierowcy za mną trąbili na mnie ze zniecierpliwieniem i próbowali mnie wymijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 19:21, JackXPPL napisał:

VC - kupujesz mieszkania, jakieś interesy np. firmę taksówkarską, doki w porcie. Pieniądze

Taki mały monopoly;>? Pomysł fajny i łatwo dorobić pod niego misje. Zniszczenie konkurencji, przekazanie łapówki władzą etc.
Czysto gangsterskie historie chyba powoli się kończą. Mogliby w V wprowadzić trochę polityki, realną władzę abyśmy nie byli ciągle pionkiem.

Jeżeli zostanie komórka to powinni dodać możliwość dzwonienia po taxi. Dziwne, że nie wpadli na to w IV:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 17:42, rtyrtyrty napisał:

(...)
nie musi być obowiązkowe, ale naprawdę wielu ludzi coś takiego by chciało. a w Gta 4
+ episody to o ile nie ginąłem co 5 minut(akcje typu: ktoś we mnie wjechał to wysiadam
go zabijam itp co kończy się policją i w końcu śmiercią...) (...)


Muwahahahahah ja gram tak samo , jak we mnie ktoś przyłoży lub jak mi zajedzie drogę to go zatrzymuję i rozwalam a potem jakiś pieszy policjant który oczywiście musiał być nieopodal się czepia i jego też muszę rozwalić i zaczyna się reakcja łańcuchowa >:)

a właśnie za dużo policjantów jest trochę. A jeśli chodzi o komunikację miejską to oprócz kursujących autobusów mogłyby kursować także samoloty i by była możliwość lotu nimi jako pasażer (oczywiście o możliwości porwania samolotu i rozbicia go o budynek nie wspomnę)

Jeśli chodzi o czas i miejsce akcji to już pisałem Las Vegas i okoliczne pustkowia późne lata 60-te lub jakieś nowe miasto np Chicago lub Detroit (Motorcity!!) i te same ramy czasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.......

Proponowałby Los Angeles gdzie kupa jest meksykańców, latynoamerykańców, gdzie zabójstwa i handel narkotykami są na porządku dziennym a do granicy z Meksykiem jest mocno blisko i mogliby to jakoś połączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli o mnie chodzi to fajnie by było znowu jakieś gta w 2009-2010 roku, z nowoczesnymi autami itp. tak jak w gta 4.
więcej takich drobiazgów jak zardzewiałe wersje aut, różne wersje taksówek na bazie aut istniejących w grze..itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 19:42, In_The_End napisał:

Czysto gangsterskie historie chyba powoli się kończą. Mogliby w V wprowadzić trochę polityki,
realną władzę abyśmy nie byli ciągle pionkiem.

Czysto gangsterskie historie pisze życie, one się nigdy nie kończą. Człowieku, man.

Co do własnych biznesów- coś takiego było w GTA:VCS, tylko można by to bardziej rozwinąć. Znaczy były miejsca na budynki, gdzie można było wybudować własny i założyć jakiś biznes, bronić ich przed innymi gangami, najeżdżać ich biznesy, wykonywać dotyczące ich misje i zbijać grubą kasę. Zresztą, w późniejszej fazie gry zbyt grubą, bo nie jest problemem osiągnięcie 80.000 $ na dzień.Ale na początku było to bardzo grywalne, myślę, że jeśli GTA wróci do Vice City, dobrym posunięciem byłoby wskrzesić ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 22:00, Madoc napisał:

> Czysto gangsterskie historie chyba powoli się kończą. Mogliby w V wprowadzić trochę
polityki,
> realną władzę abyśmy nie byli ciągle pionkiem.
Czysto gangsterskie historie pisze życie, one się nigdy nie kończą. Człowieku, man.

Co do własnych biznesów- coś takiego było w GTA:VCS, tylko można by to bardziej rozwinąć.
Znaczy były miejsca na budynki, gdzie można było wybudować własny i założyć jakiś biznes,
bronić ich przed innymi gangami, najeżdżać ich biznesy, wykonywać dotyczące ich misje
i zbijać grubą kasę. Zresztą, w późniejszej fazie gry zbyt grubą, bo nie jest problemem
osiągnięcie 80.000 $ na dzień.Ale na początku było to bardzo grywalne, myślę, że jeśli
GTA wróci do Vice City, dobrym posunięciem byłoby wskrzesić ten pomysł.

może małą zmianę wprowadzić że musisz jechać odebrać kasę. bo w VCS faktycznie takie codzienne +80.000$ to lekko dużo, zważywszy że żeby ci cały biznes zabrali to musiał byś BARDZO długo im pozwalać atakować chyba.(w sensie, wszystkie biznesy, nie jeden budynek :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 22:11, rtyrtyrty napisał:

może małą zmianę wprowadzić że musisz jechać odebrać kasę. bo w VCS faktycznie takie
codzienne +80.000$ to lekko dużo, zważywszy że żeby ci cały biznes zabrali to musiał
byś BARDZO długo im pozwalać atakować chyba.(w sensie, wszystkie biznesy, nie jeden budynek
:P)

Nie jeździć, po prostu mniej kasy i rzadziej. Trzy ataki na budynek zabierają go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 20:50, Citkowsky napisał:

Proponowałby Los Angeles gdzie kupa jest meksykańców, latynoamerykańców, gdzie zabójstwa
i handel narkotykami są na porządku dziennym a do granicy z Meksykiem jest mocno blisko
i mogliby to jakoś połączyć:)


L.A. też by mogło być, z jakimś studiem filmowym do przejęcia jak w VC, ale też końcówka lat 60-tych.

Nie sądzę żeby kolejna część GTA też rozgrywała się we współczesności , SA było w połowie lat 90, VC w połowie 80 , teraz kolej na większe cofnięcie się w czasie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 23:53, ev1l_on3 napisał:

Nie sądzę żeby kolejna część GTA też rozgrywała się we współczesności , SA było w połowie
lat 90, VC w połowie 80 , teraz kolej na większe cofnięcie się w czasie .

Patrzysz chyba w odwrotną stronę. VC było przed SA, gta 4 było w +/- obecnych czasach więc seria idzie do przodu i to dosłownie. Według mnie pozostanie 5 cześć we współczesności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>........

Ja dalej uważam, że będzie to współczesność:)

Od przeszłości to będzie Mafia 2:)
Od tropików jest Just Cause 2:)

brakuje tylko porządnego teraźniejszego miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2010 o 23:59, In_The_End napisał:

Patrzysz chyba w odwrotną stronę. VC było przed SA, gta 4 było w +/- obecnych czasach
więc seria idzie do przodu i to dosłownie. Według mnie pozostanie 5 cześć we współczesności.

Ale trójka tez była we współczesności po czym cofnęli się do lat 80. w VC więc to chyba słaby trop. Ja tam bym bardzo chciał odnowionej wersji Vice City bo to moja ulubiona część. Myślę że lata 70. sa całkiem możliwe żeby przenieść serię w całkowicie nowe realia, żeby było ciekawie, może jakiś prequel Vice City? Rockstar lubi zaskakiwać dlatego też nie wykluczyłbym niczego może oprócz przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej ktoś napisał - chciałbym jakiegokolwiek przywiązania do samochodu. Nieraz próbowałem grać jednym tylko autem, ale z kiepskimi kierowcami trudno uniknąć stłuczek, a po rozpoczęciu misji auta gdzieś zazwyczaj trzeba porzucić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować