Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

GTA V - Nasze oczekiwania

254 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2009 o 14:09, Wojman napisał:

> Faktycznie krótko ale mogę się założyć że poziom trudności niektórych misji jest
absurdalnie
> wysoki tak jak w SA.

Krotko? Mirror`s Edge da sie ukonczyc w 2 godziny. W te 33 godziny zostal ukonczony jedynie
watek glowny co stanowi jakies 68% całości.


@Citkowsky

Nie każdy przechodzi grę w 100% zwłaszcza że poziom trudności misji pobocznych rośnie z każdym kolejnym odcinkiem serii.
SA tez oferował 100 godzin głównego wątku fabularnego ale w niektórych misjach trzeb a było mieć np. odpowiednią pojemność płuc żeby misja się odblokowała czyli popływaj sobie szanowny graczu jakąś godzinie lub dwie , o szkołach jazdy samochodem i latania nie wspominając oraz niektórych misjach których trudność doprowadzała do szału i mamy 100 godzin głównego wątku fabularnego.
Poza tym misje poboczne nie są większości jakoś szczególnie oryginalne (oprócz kilku) VC przeszedłem w 100% , SA tylko niektóre zadania dodatkowe , a w VCS nie ruszyłem nawet zadań pobocznych.

Dnia 20.02.2009 o 14:09, Wojman napisał:

A teraz zostaly jeszcze misje poboczne, wyszukiwanie
ukrytych rzeczy, zalatwienia latajacych szczurow i cala masa innych rzeczy. W GTA IV
gra sie akurat dlugo, zeby przejsc na 100%.


Ile z tych zadań pobocznych jest naprawdę ciekawych i nowatorskich w GTA IV ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 14:53, kerkas napisał:

Nie każdy przechodzi grę w 100% zwłaszcza że poziom trudności misji pobocznych rośnie
z każdym kolejnym odcinkiem serii.


W GTA IV poziom trudnosci nie jest tak wysrubowany jak w poprzednich odslonach. Owszem niektore misje sa bardzo trudne i trzeba podejsc do nich z 2 - 3 razy, ale jeszcze nie trafilem na taka, ktorej przejsc by sie nie dalo, albo trzeba by poplywac ze 2 godziny. O ile w GTA IV gra mi sie bardzo milo to o tyle w GTA: LCS juz nie, bo nawet pierwsze misje sa piekielnie trudne.

Dnia 20.02.2009 o 14:53, kerkas napisał:

Ile z tych zadań pobocznych jest naprawdę ciekawych i nowatorskich w GTA IV ?.


Wiele zadan jest naprawde ciekawych, warto je przechodzic chocby po to, zeby posluchac bardzo fajnych dialogow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA IV jest łatwiejsze od GTA:LCS, ale GTA:LCS nie ma aż takich trudnych misji, mi przejście jej nie sprawiło większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 17:14, rafekx 12 napisał:

Właśnie GTA V powinno być ciut trudniejsze od IV,w GTA IV żadna misja nie sprawiła że
musiałem ją przechodzić,no moze jakieś drobne jednostki...

GTA V powinni według mnie poświęcić więcej czasu na interakcję z otoczeniem, żeby było co robić, po ukończeniu gry w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>żadna misja nie sprawiła że

Dnia 20.02.2009 o 17:14, rafekx 12 napisał:

musiałem ją przechodzić


WTF? Jak przeszedłeś tą grę, bez przechodzenia misji?

Jeżeli GTA V ma być lepsze od GTA IV, to poczekamy sobie najpierw na nową generację konsol, bo jak na razie, to obecne męczą się z IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam nadzieje, ze gre zrobia najpierw pod pc, pozniej przerzuca ja na konsole, bo kazdy widzi co sie z IV przez to stalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to, bo porównanie zysków z wersji pecetowej, a konsolowej wypada na pewno mizernie. Jest jeszcze wiele innych powodów, jak piractwo, ale nie chce mi się ich wymieniać.

@rafekx 12 To była ironia. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zrobią najpierw na pc''ta bo w Polsce ludzie nie mają kompów, o których można mówić next geny. Jest to może zaledwie odsetek 10% z całej ludności kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, Rockstar robi gry pod kątem Polaków, którzy są ich targetem. Następna część GTA powinna być wydana tylko na konsole, bo R* się ośmieszył wersją pecetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 17:44, trombocylek napisał:

Oczywiście, Rockstar robi gry pod kątem Polaków, którzy są ich targetem. Następna część
GTA powinna być wydana tylko na konsole, bo R* się ośmieszył wersją pecetową.



Ośmieszył? Hę? Ciekawe z której strony. Dla mnie GTA Iv to najlepsza gra wszechczasów jaka wyszła na pcta i dumnie w nią sie zagrywam i zagrywać się będe aż do wyjścia kolejnej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 17:51, rafekx 12 napisał:

Tu sie z tobą zgadzam,sądzę ze DLC TLaD będzie ostatnią częścią wydaną na PC...

Zawsze się tak mówiło, starymi czasy też sławne były kopiowania gier, wtedy nie było ku temu przepisów nawet i sprawa była mniej głośna. Dopóki Microsoft stoi za plecami Rockstara można liczyć na wersje Xboxową jak i PC-tową. NAWET jeśli zyski będą małe na PC-cie Microsoftowi i tak się opłaci a starty zostają pokryte przez zysk z wersji konsolowej, oni na prawdę nic nie tracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ty się zagrywasz, ale znam ludzi którzy nieźle napsioczyli na tą grę, mimo, że spełniali wymagania minimalne z palcem w d. R* skopał GTA 4 od strony technicznej, chociaż wielu ludziom działa dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 13:30, kerkas napisał:

/.../
> Ja go przeszedłem w równe 33h;)

Faktycznie krótko ale mogę się założyć że poziom trudności niektórych misji jest absurdalnie
wysoki
tak jak w SA.

Nie. Żeby jakkolwiek mieć trudności z zaliczeniem misji (na konsoli, dodam) musiałem wyłączyć autocelowanie. Planowałem też rezygnację z rodzajów broni innych niż broń biała, pistolety i pistolety maszynowe.

@Wojman

Dnia 20.02.2009 o 13:30, kerkas napisał:

W te 33 godziny zostal ukonczony jedynie watek glowny co stanowi jakies 68% całości.

Misje poboczne ukończyłem (

Spoiler

wyścigi u Brucie''go, `most wanted` w radiowozach itp.

), ale gołębi szukać mi się nie chciało, bo nie mam do takich rzeczy cierpliwości. Od gry oczekuję prawdziwych konkretów, a to, żeby mieć 100% za "pierdółki" mi nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2009 o 13:41, Machoni92 napisał:

> /.../
> > Ja go przeszedłem w równe 33h;)
>
> Faktycznie krótko ale mogę się założyć że poziom trudności niektórych misji jest
absurdalnie
Nie. Żeby jakkolwiek mieć trudności z zaliczeniem misji (na konsoli, dodam) musiałem
wyłączyć autocelowanie.


Dobrze że teraz jest taka opcja.

Dnia 21.02.2009 o 13:41, Machoni92 napisał:

Planowałem też rezygnację z rodzajów broni innych niż broń biała,
pistolety i pistolety maszynowe.


Czyli każda broń jest skuteczna Tak ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 18:01, trombocylek napisał:

Może ty się zagrywasz, ale znam ludzi którzy nieźle napsioczyli na tą grę, mimo, że spełniali
wymagania minimalne z palcem w d. R* skopał GTA 4 od strony technicznej, chociaż wielu
ludziom działa dobrze.


No właśnie, wielu ludziom działa dobrze;) Ja się zaliczam do tych osób.
A jak GTA V będzie zoptymalizowane podobnie to nic strasznego w moim odczuciu nie będzie.
Kurczem jak ja bym chciał żeby zaimplementowali zimę w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią w grze widziałabym możliwość sterowania samolotami, np. Airbus, jakiś myśliwiec, szybowiec itp.
Plus do tego zaopatrzenie gry w autobusy przegubowe;) Cóż za frajda byłaby jeżdżąc nimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 00:15, niunkaaaa napisał:

Z chęcią w grze widziałabym możliwość sterowania samolotami, np. Airbus, jakiś myśliwiec,
szybowiec itp.


było w SA.

Dnia 22.02.2009 o 00:15, niunkaaaa napisał:

Plus do tego zaopatrzenie gry w autobusy przegubowe;) Cóż za frajda byłaby jeżdżąc nimi:)


W każdym GTA można spotkać autobusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować