Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

GTA V - Nasze oczekiwania

254 postów w tym temacie

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem dla GTA V będzie GTA IV + tereny wiejskie (traktory te sprawy;]) i oczywiście żeby była dłuższa tak z 50 godzin ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 20:29, Prateorian napisał:

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem dla GTA V będzie GTA IV + tereny wiejskie (traktory
te sprawy;]) i oczywiście żeby była dłuższa tak z 50 godzin ;]


Nie lepiej dodać więcej miast niż wieś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 19:58, kerkas napisał:

W każdym GTA można spotkać autobusy.

Autobusy, a autobusy przegubowe to jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 20:54, Dekerinho6 napisał:

> Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem dla GTA V będzie GTA IV + tereny wiejskie (traktory

> te sprawy;]) i oczywiście żeby była dłuższa tak z 50 godzin ;]

Nie lepiej dodać więcej miast niż wieś ...



Wieś ma swój urok. W GTA SA zrobili to w super sposób, pola, lasy itp. W kolejnej części GTA naprawde miło by było pojeździć quadem po lesie czy buggy po pustyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2009 o 20:55, Citkowsky napisał:

Wieś ma swój urok. W GTA SA zrobili to w super sposób, pola, lasy itp. W kolejnej części
GTA naprawde miło by było pojeździć quadem po lesie czy buggy po pustyni.


No okej są i uroki, ale gdy trzeba dojechać od misji do misji to trochę schodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 20:57, Dekerinho6 napisał:


> Wieś ma swój urok. W GTA SA zrobili to w super sposób, pola, lasy itp. W kolejnej
części
> GTA naprawde miło by było pojeździć quadem po lesie czy buggy po pustyni.

No okej są i uroki, ale gdy trzeba dojechać od misji do misji to trochę schodziło...



Cała przyjemność na tym polega. W GTA IV też troche trzeba sie najechac z jednej czesci miasta do drugiej. Z reszta są taksówki dzieki którym ,,teleportujesz " się w pare sekund.

Co do autobusów to tak jak już pisałem, przegubowe by dali i byłbym w siódmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 22.02.2009 o 21:00, Citkowsky napisał:

Cała przyjemność na tym polega. W GTA IV też troche trzeba sie najechac z jednej czesci
miasta do drugiej. Z reszta są taksówki dzieki którym ,,teleportujesz " się w pare sekund.

>

A w SA ich nie masz więc musisz jechać sam...

Dnia 22.02.2009 o 21:00, Citkowsky napisał:


Co do autobusów to tak jak już pisałem, przegubowe by dali i byłbym w siódmym niebie.


Heh może w kolejnej części ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 19:17, Citkowsky napisał:

Dajcie sobie spokój z optymalizacją bo ta w GTA IV wcale nie jest taka zła. Denerwuja mnie juz komentarze o tym. Mam średniego kompa (w podpisie) i gram komfortowo w 1280x1024 w high z ruchem ulicznym na 100% takze mnie problem złej optymalizacji nie dotyczy.


To co masz w podpisie, nie jest wcale przeciętnym kompem. Masz maszynkę, która za rok uciągnie ówczesne gry, bez potrzeby wymiany sprzętu.

Dnia 19.02.2009 o 19:17, Citkowsky napisał:

Przegiete sąte narzekania na to.


Przegięte to są Twoje pisane w pośpiechu, pełne błędów posty, a optymalizacja silnika gry by się przydała.

Odnośnie tematu, to wydaje mi się, że chyba jeszcze za wcześnie na dyskusję o GTA 5, skoro czwóreczka nadal jest na topie i pewnie otrzyma bonifikatę w postaci co najmniej jednego dodatku.
Nie mniej jednak, w piątce chciałbym żeby zostały dołączone chociaż szczątkowe elementy RPG, jak np. wybór płci i wyglądu czy choćby statystyk; żeby można było rozwijać statystyki czy zbierać doświadczenie i dzięki niemu zdobywać nowe umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 21:03, Dekerinho6 napisał:

A w SA ich nie masz więc musisz jechać sam...

W wersji na PS2 zaznaczasz punkt na mapie i będąc w samochodzie wciskasz trip skip a na pc ta opcja nie dział nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 22.02.2009 o 21:05, greg_f napisał:

Nie mniej jednak, w piątce chciałbym żeby zostały dołączone chociaż szczątkowe elementy
RPG, jak np. wybór płci i wyglądu czy choćby statystyk; żeby można było rozwijać statystyki
czy zbierać doświadczenie i dzięki niemu zdobywać nowe umiejętności.


Raczej nie ma na co liczyć gracze bardzo narzekali na ten element w SA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GTA IV bardzo wysoko postawili poprzeczkę wszędzie oprócz grafiki. Teraz żeby zrobić coś większego i ładniejszego od poprzedniczki to trzeba będzie czasu.

Wiadomo że w GTA V ludzie będą oczekiwali: Zupełnie nowego miasta lub terenów, i to większych niż z IV. Lepszej grafiki, i ogólnie wszystko ładniej, fajniej i żeby to było większe.

Trochę poczekamy. Chyba że zrobią tak jak III. VC i SA to dodatki do niej tylko że takie oddzielne. Grafika dobra nie była ale klimacik był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 22:52, kerkas napisał:

W wersji na PS2 zaznaczasz punkt na mapie i będąc w samochodzie wciskasz trip skip a
na pc ta opcja nie dział nie wiem dlaczego.

U mnie ta opcja działa. Pamiętam że kiedyś ustawiałem sobie ten punkt na lotnisko. Chciałbym aby było więcej takich punktów. W każdym GTA jest wiele ciekawych miejscówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 23:27, Meykan napisał:

W GTA IV bardzo wysoko postawili poprzeczkę wszędzie oprócz grafiki. Teraz żeby zrobić
coś większego i ładniejszego od poprzedniczki to trzeba będzie czasu.

>

Czemu grafikę oceniasz tak nisko ? Grafika może nie zachwyca ale nie jest też źle...

Dnia 22.02.2009 o 23:27, Meykan napisał:

Wiadomo że w GTA V ludzie będą oczekiwali: Zupełnie nowego miasta lub terenów, i to większych
niż z IV. Lepszej grafiki, i ogólnie wszystko ładniej, fajniej i żeby to było większe.


No raczej tak będzie.Tylko że to kwestia czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 12:53, neo117 napisał:

Co wy na to?


Nom bardzo fajny pomysł!
Lepsze zachowanie aut,dzieciaki nie sami dorosli,branie zakładników,samoloty i oczywiscie
ogromny świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 12:53, neo117 napisał:

> Co wy na to?

Nom bardzo fajny pomysł!
Lepsze zachowanie aut,dzieciaki nie sami dorosli,branie zakładników,samoloty i oczywiscie

ogromny świat.


dzieciaki? O co z tym punktem chodzi? Branie zakładników już mi się podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast GTA V chcę od Rockstara optymalizacji czwóreczki :D

A na dzieci nie liczcie, a już na pewno jako normalni NPC, bo jak wiadomo każdego chodzącego po ulicy można zabić. A rozwiązanie jak w Fable''u nie będzie pasowało do GTA... Co najwyżej w jakichś cut-scenkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2009 o 18:48, Citkowsky napisał:

dzieciaki? O co z tym punktem chodzi? Branie zakładników już mi się podoba;)

Niechodzi mi oto żeby te dzieciaki mordowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 11:19, neo117 napisał:


> dzieciaki? O co z tym punktem chodzi? Branie zakładników już mi się podoba;)
Niechodzi mi oto żeby te dzieciaki mordowac.



Tobie może o to nie chodzi ale i tak wiekszość czy to specjalnie czy przypadkowo ale zabijała by dzieci a przez to czepiłyby sie różne organizacje i nici z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2009 o 13:34, Citkowsky napisał:

Tobie może o to nie chodzi ale i tak wiekszość czy to specjalnie czy przypadkowo ale
zabijała by dzieci a przez to czepiłyby sie różne organizacje i nici z gry.


Też prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w IV nie grałem, ale chętnie zobaczę w nowym GTA w miarę realistyczny model zniszczeń człowieka i ciężki klimat pokroju Kane & Lynch (te misje na ulicach wielkich metropolii, miodzio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować