Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

GTA V - Nasze oczekiwania

254 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2009 o 20:43, Citkowsky napisał:

> Chcę również usłyszeć , że kolejna część najpierw zostanie zapowiedziana na platformę

> PC ! :D


tego to sie nie doczekamy chyba nigdy;(

Dlaczego ? doczekamy xd ja bym chciał by akcja była w Miami jak vice city klimat boski , no i np dali że morzę wystąpić tornado:P dodali np. ze teraz już można tankować i bardziej realnie straż gasiła pożary np. wyciągają waż wchodzą do budynku w maskach i gaśnicami xd co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja bym chciał więcej wpływu na postać gracza.
Niech to bedzie jak zwykle gotowa postać tak jak poprzednio Carl, Nicko [Niko.. jak to sie pisało o.0] z zarysowanym charakterem itp.. ale wiecej wpływu na jej rozwój.

Siłownia - powraca, może jakieś drobne statystyki do rozwijania [stamina, hp, może cos ala siła - odpowiedzialna za dam w walce wręcz i bronią białą], ale bardzo lightowo gta to nie simy ani rpg ofc ^^

No i powrót sklepów z ciuchami - wiekszy wybór customizacji postaci, bo w gta 4 deko ubogo jest, ale tez bez szaleństw.
Generalnie żeby dało sie walnąc styl : dresa, rockowaca - harleyowca, gangstera w garniaku, jakiegoś przeciętniaka w dzinach i kurtce etc, tak z 5-7 róznych sklepow z róznymi stylami ciuchów styka [tak jak w saints row 2 dla przykładu]

System walki - gta 4 pokazało potencjał, kontry - reversale fajna sprawa, może pójśc dalej w stronę np jakis bardziej rozbudowanych chwytów, walki na kształt współczesnych filmów akcji jak np w trylogi bournea, szybkie skuteczne chwyty, obezwładnianie wroga. Mogło by byc całkiem fajnie - np główny bochater eks komandos tudziez np były oficer FSB czy Mosadu coś w te strone - taki wyszkolony killa podobnie do Belica [ten w końcu zimnokrwisty żołnierz xD]

A samo umiejscowienie akcji - wepchnął bym może do klimatów jak kolega sugerował miami, floryda...
Tudzież nowy jakas totalna egzotyka - coś na kształt kuby, albo rpa... albo może orient - indie.
Ewentualnie technologiczny moloch - japonia

Tak stylizowane miejscówki mogły by być niezwykle ciekawe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 18:56, Pietro87 napisał:

Hmm ja bym chciał więcej wpływu na postać gracza.
Niech to bedzie jak zwykle gotowa postać tak jak poprzednio Carl, Nicko [Niko.. jak to
sie pisało o.0] z zarysowanym charakterem itp.. ale wiecej wpływu na jej rozwój.

Siłownia - powraca, może jakieś drobne statystyki do rozwijania [stamina, hp, może cos
ala siła - odpowiedzialna za dam w walce wręcz i bronią białą], ale bardzo lightowo gta
to nie simy ani rpg ofc ^^

To było w SA, mocno kontrowersyjny był taki rozwój postaci (na przykład konieczność godzinnego nurkowania, a by móc wziąć misję...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam wygórowanych oczekiwań w stosunku do tej gry, wystarczy, że pojawi się w niej Tommy Vercetti. Nie musi być postacią grywalną, ale chociaż zleceniodawcą i najlepiej jakby nie trzeba było go zabijać. Super byłoby, gdyby grę osadzona w Vice City, powrót to tego genialnego miasta byłby czymś wspaniałym. Sądzę, że to wystaczyło by mi w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:53, kedzior141 napisał:

> http://grrr.pl/2009/04/08/rockstar-games-gta-v-juz-w-2010-roku/

Szczerze mówiąc raczej mnie to nie przekonuje... Ten niby teaser wygląda kiepsko, informacje
też dziwne... Na Gta V nie liczę wcześniej niż 2011.



mnie się podobnie wydaje, ale termin 2010 jako premiera nie wykluczam, ale to bardziej cicha nadzieja niż realny termin premiery:) Jeszcze w GTA IV nie zdąrzyłem się nagrać i nacieszyć a tu za pare miesięcy Mafia 2 to na caly 2010 rok starczy mi grania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2009 o 20:56, Citkowsky napisał:

> > http://grrr.pl/2009/04/08/rockstar-games-gta-v-juz-w-2010-roku/
>
> Szczerze mówiąc raczej mnie to nie przekonuje... Ten niby teaser wygląda kiepsko,
informacje
> też dziwne... Na Gta V nie liczę wcześniej niż 2011.


mnie się podobnie wydaje, ale termin 2010 jako premiera nie wykluczam, ale to bardziej
cicha nadzieja niż realny termin premiery:) Jeszcze w GTA IV nie zdąrzyłem się nagrać
i nacieszyć a tu za pare miesięcy Mafia 2 to na caly 2010 rok starczy mi grania:)

możliwe że w 2010 rozpoczną pracę i skończy się między 2011 a połową 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace pewnie już trwają...tylko narazie nic o tym nie wiadomo.Jestem prawie pewny. Tak samo było z Oblivionem po Morrowindzie,prace rozpoczęte w tym samym roku co wydanie Morrowinda,fakt ze w tym wypadku gra okazała się porażką (gta) jeżeli chodzi o optymalizację,i co chwilę z tym walczą,ale pewnie jakies plany juz istnieją... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby to było takie GTA iV ze zmianą ciuchów (więcej, lepiej, w GTA IV beznadziejnie to zrobili), robieniem tatuaży i nowymi fryzurami. To mi wystarczy do gry doskonałej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 17:58, Ecko09 napisał:

Ja bym chciał, żeby to było takie GTA iV ze zmianą ciuchów (więcej, lepiej, w GTA IV
beznadziejnie to zrobili), robieniem tatuaży i nowymi fryzurami. To mi wystarczy do gry
doskonałej :]



e, to sie jakies simsy zrobią z tego. marklezeniem są licencjonowane auta i motocykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 21:50, Citkowsky napisał:

>


Tam zaraz simsy...jak nie to to chociaż niech dadzą tworzenie własnego bohatera. Ja tam lubię sam tworzyć wygląd swojego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 22:31, Ecko09 napisał:

> >

Tam zaraz simsy...jak nie to to chociaż niech dadzą tworzenie własnego bohatera. Ja tam
lubię sam tworzyć wygląd swojego bohatera.



ok, ale ograniczone do paru elementow. Bez przesady by nie wybierac sobie powiedzmy koloru skarpetek czy kolor sznurowek w butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym aby różnica między nocą a dniem była większa. W nocy kompletnie nic nie widać, a w oknach widać gdzieniegdzie świecące się światła. Rano wszystkie się gaszą. Teraz w GTA nocą jest szaro a niebo i tak jest prawie niebieskie. I to o czym od dawna mażę, biegi i licznik w samochodach. Mógłby być też węższe ulice, teraz można na środku ulicy się przecisnąć samochodem a w realu przecież nie ma takich ulic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 19:28, xD_ominik napisał:

Chciałbym aby różnica między nocą a dniem była większa. W nocy kompletnie nic nie widać,
a w oknach widać gdzieniegdzie świecące się światła. Rano wszystkie się gaszą. Teraz
w GTA nocą jest szaro a niebo i tak jest prawie niebieskie. I to o czym od dawna mażę,
biegi i licznik w samochodach. Mógłby być też węższe ulice, teraz można na środku ulicy
się przecisnąć samochodem a w realu przecież nie ma takich ulic.



pojedź do USA i zobacz czy nie ma takich szerokich drog;) napewno zmienisz zdanie;)

biegi powiadasz? hmmmm, marzenie:)

przydaloby sie też troche wiecej samochodów w wersji kombi bo teraz troche tego za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować