Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dante`s Inferno - trzy łyżki informacji

23 postów w tym temacie

No Inferno Dantego to nie byle co. Odważni są twórcy, że podejmują się zegranizowania takiego tytułu. Ciekaw tylko jestem jak to wyjdzie w praktyce. Mam nadzieję, że nie będzie to zwykła sieczka, w której łepetyny trzeba użyć aby jedynie ją włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fabularnie to się ambitnie nie zapowiada, ale jeżeli chodzi o stronę artystyczną... Wayne Barlow z tego co się właśnie zorientowałem był odpowiedzialny za wygląd świata w programie naukowym pt. "Wirtualna podróż na planete Darwin 4". Nawet jeżeli historia gry mnie nie zaintryguje, to jej styl graficzny ma za to dużą szanse na to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twórcy nie zmarnują ogromnego potencjału szykuje się gra o niebo (piekło?) lepsza niż God of War, która palcem zniszczy całą jego trylogię. Oczywistością jest, iż Boskiej Komedii nie dorówna nawet w 1%, choć niemniej gra zapowiada się bardzo ciekawie (liczę na masakrycznie mroczny klimat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby się nie okazało że styl graficzny jest jedyną mocną stroną. I od razu z najmocniejszym przeciwnikiem walczymy? Nie ma chyba drugiej gry gdzie od razu staje się przed wyzwaniem godnym ostatecznej bitwy.
Nie oczekuję od gry zbyt wiele, no wiadomo, EA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się nad wyraz intrygująco. Wzorowanie się na Boskiej Komedii, 9 kręgów piekielnych... To może być genialna przygoda, oby miała w sobie klimat książki i tę odrobinę geniuszu God of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brak fabuły mogę przeżyć, grafika na pewno będzie na wysokim poziomie (to EA się akurat udaje), tylko bym przechodził ją trochę dłużej niż 2 popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 23:20, szeretucha napisał:

No Inferno Dantego to nie byle co. Odważni są twórcy, że podejmują się zegranizowania takiego tytułu. Ciekaw tylko jestem jak to wyjdzie w praktyce.


Według mnie ich "odwaga" kończy się na użyciu znanego tytułu i luźnej jego adaptacji. Dziś twórców masowej rozrywki tylko na tyle stać - posiłkowanie się głośnymi tytułami. Co z tego, że gra ma taki wspaniały pierwowzór skoro łączyć z nim będzie ją pewnie jedynie marketingowy bełkot.
Wątpię by kiedykolwiek przyświecało im przeniesienia dzieła Dantego na ekrany monitorów i telewizorów. Kolejne "Clive Barker's Jericho" się szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 23:57, hao napisał:

brak fabuły mogę przeżyć, grafika na pewno będzie na wysokim poziomie (to EA się akurat
udaje), tylko bym przechodził ją trochę dłużej niż 2 popołudnia

Porzuć nadzieje. Gry mają być łatwe, nie karać gracza (czyli de facto pozbawić grę jakichkolwiek konsekwencji głupich czy nieprzemyślanych kroków) i w głównym wątku trwać nie dłużej niż 8-10 godzin. Nie od EA oczekiwać gier długich i wciągających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 23:20, szeretucha napisał:

No Inferno Dantego to nie byle co. Odważni są twórcy, że podejmują się zegranizowania
takiego tytułu. Ciekaw tylko jestem jak to wyjdzie w praktyce.


Istotnie, realizowanie kolejnej gry na zasadzie: „Piekło, piekło, sra-la-la-la-la” i próba nadania jej „głębi” to z pewnością nie tylko odważny pomysł, ale zarazem niezwykle innowacyjny. Nie, żebym nie lubił tego typu rozgrywki, ale nie lałbym po gaciach na widok jednego screena i paru, a konkretnie trzech, łyżek luźno-glutowatych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokonanie Śmierci i zabranie jej kosy? Muszę mieć tę grę :D

EDIT: A rysunki tego gościa wprawiły mnie w niesamowite zatkanie paszczęki, gdyż widziałem na Discovery program o planecie Darwin IV (uważanej za naukowców za bliźniaczą siostrę Ziemi), na którym pokazywali projekty stworzeń, które mogłyby żyć na takiej planecie, i jestem na 100% pewny, że http://www.waynebarlowe.com/expedition_pages/exped_sea_strider.htm ten pan był w tym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To to nie jest przygodówką?
Jakim prawem, oni zmieniają Boską komendię, na siekankę? Używając przy tym tego samego tytułu?

Już niedługo, zobaczymy Romeo i Julię, w wersji CoD''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować