Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft na sportowo

16 postów w tym temacie

Bardzo dobrze, niech wyjdzie jakaś FIFA w stylu Ubi :) Koszykówki nie trzeba, na PC króluje NBA 2k9 a NHL też nieźle się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby w Polsce wydało CD Projekt... bo ci z Cenegi to robią polonizację na odwal się*.

*no, czasem jest ok (Assassin''s Creed, Far Cry [ale tylko jedynka])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 08:23, brajniac napisał:

Tylko żeby w Polsce wydało CD Projekt... bo ci z Cenegi to robią polonizację na odwal
się*.

*no, czasem jest ok (Assassin''s Creed, Far Cry [ale tylko jedynka])


No ale oczywiście wiesz to z pierwszej ręki, tak? Bo jeśli piszesz tak na podstawie własnych odczuć z grania, to oczywiście bzdurzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie ktoś wpadnie na ten pomysł i zrobi siatkówkę? Taka popularna dyscyplina - żadnej gry...
Zysk pewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 10:20, Budep napisał:

Może wreszcie ktoś wpadnie na ten pomysł i zrobi siatkówkę? Taka popularna dyscyplina

W Polsce, a liczą się Stany Zjednoczone i Europa jako ogół (a ta piłką nożna stoi). Jeśli siatkówka była by popularna w Europie to już by coś tam robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 10:47, K0j0t napisał:

Konkurencja, konkurencja i jeszcze raz Konkurencja , coś pięknego dla przeciętnego klienta
;)

dokładnie tak =] A Ubi ma często jakieś orginalne pomysły co do tworzenia gier więc,może wyjść z tego coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 08:23, brajniac napisał:

Tylko żeby w Polsce wydało CD Projekt... bo ci z Cenegi to robią polonizację na odwal
się*.

*no, czasem jest ok (Assassin''s Creed, Far Cry [ale tylko jedynka])


Czasem to trochę słabo powiedziane, polonizacja do Fallouta 3 to naprawdę coś wielkiego.
A z gier sportowych jedyne co lubię to PES i Tony Hawk więc trzymam kciuki za Ubi aby wydali jeszcze coś czym mógłbym się zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś tu sobie jaja robi...czy ktokolwiek grał w far cry PL? Spolszczenie było tragiczne, bo teksty typu "ssij to" albo "zaraz zrobię ci nową dziurę" jak zacytuję :mówione głosem 15latka" nie były na poziomie :P.

Do innych spolszczeń cenegi nie mam zastrzerzeń, ale to pewnie dlatego że cenega wydaje wg. mnie słabe gry :>.

KONIEC OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, widać, że Ubisoft dla duży potencjał do tego typu produkcji. Sam przymierzam się do kupna tego tytułu, ale nie jestem pewien czy mój staruszek go uniesie ;P Cóż, zyski wysokie. Czego od takiej produkcji chcieć więcej ? Swoją drogą dobrze, że ktoś odważył się stworzyć grę o tematyce snowboardowej. Jak zapewne wszyscy wiemy, do tej pory trudno było o taki tytuł na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam

Dnia 17.02.2009 o 08:23, brajniac napisał:

Tylko żeby w Polsce wydało CD Projekt... bo ci z Cenegi to robią polonizację na odwal
się*.


Hahaha!!! Cenega robi polonizacje na odwal się? Ty chyba nie grałeś w gry od CDP, to jest dopiero obraz nędzy i rozpaczy. Nie dość, że CDP nie daje wyboru między wersją PL a ENG to jeszcze wypuszcza pełne polonizacje z chu***ymi aktorami amatorami. Cenega ostatnimi czasy lepiej polonizuje gry, a jak komuś to nie pasuje to może grać w oryginalną wersję językową, bo Cenega daje takowy wybór.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 10:08, Resetti napisał:

Seria SSX zyskała bardzo mocnego konkurenta... Ciekawe jak będzie wyglądała odpowiedź
EA.


Ja bym się spodziewał wirtualnego curlingu, albo chodu na 50 km, czyli najciekawszych pozycji z oferty TVP.

Swoją drogą nie wiem jak ludzie mogą czerpać przyjemność z „uprawiania” „wirtualnego sportu”. W SWS grałem u kumpla, i muszę powiedzieć, że może nie jest najgorszym symulatorem, niemniej nie przykuło mnie do kompa na zbyt długo. Śmiem twierdzić, że prawdziwą radość z jazdy na snowboardzie, czerpie się za sprawą całej masy czynników pojawiających się w trakcie jazdy – m.in. stałej kalkulacji ryzyka: „zaliczę glebę, czy nie?; czy jadę za szybko i za raz wypadnę z trasy, rozbryzgując mordkę o pobliską skałę, czy wręcz przeciwnie, powinienem przyspieszyć, aby nabić sobie kilka punktów lanserskich w oczach dzieciaków, ich mamusiek i przepoconych pro-buców?”.
Zaistniała sytuacja z Ubi, jedynie utwierdza mnie w przekonaniu, że jest ono jak PSL, które chwyci się nawet najgorszego łajna byle pozostać przy kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować