Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wind Top AE 1900-WH - kolejny all-in-one od MSI

10 postów w tym temacie

Hmm, powoli się zaczynam przekonywać do takich rozwiązań, fajna alternatywa dla Maca.
Najbardziej podoba mi się info, że zużywa 35W - wtedy koszt zostawienia go włączonego przez prawie 24h nie powinien być taki duży i można by go wykorzystać do prostego udostępniania w plików w sieci (chociaż netbook też by się do tego nadawał).
Z drugiej strony, nie mam pojęcia czy na takim sprzęcie (Atom 1,6 + 2GB RAM) da się odtwarzać filmy 720p - jeśli tak, to można by go potraktować jak telewizor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 09:45, Dekerinho6 napisał:

Nie za słaby jest procesor 1,6 GHz ??? xD

Uwierz, że Atomy to całkiem wydajne procesory. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 10:02, Infher napisał:

> Nie za słaby jest procesor 1,6 GHz ??? xD
Uwierz, że Atomy to całkiem wydajne procesory. ;)


No wiem, ale 1,6 na takiego kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przydałby się touch screen i system w wersji TabletPC a stałby się idealnym przenośnym urządzeniem do domu :) chociaż trochę ciężki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer typowy dla fanów multimediów. W gierki za bardzo się na nim nie pogra, ale to żadna strata dla takiego np. next-genowca :P Dobrze wiedzieć, że jeszcze takie komputery się produkuje, tanie a do wszystkiego niezbędnego :) (ten akurat może nie jest tani)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 09:40, dekoral3 napisał:

Hmm, powoli się zaczynam przekonywać do takich rozwiązań, fajna alternatywa dla Maca.


Alternatywą dla maka są np. komputery allinone sony po prostu podobny przedział cenowy.

Dnia 17.02.2009 o 09:40, dekoral3 napisał:

Najbardziej podoba mi się info, że zużywa 35W - wtedy koszt zostawienia go włączonego
przez prawie 24h nie powinien być taki duży i można by go wykorzystać do prostego udostępniania w plików w sieci (chociaż netbook też by się do tego nadawał).


Taniej wyjdzie kupić porządny router z dyskiem ew. z usb, żre wtedy dużo mniej prądu od tego tu. Przy okazji nie chce mi się wierzyć, by komp z tym monitorem jadł 35W, moja piętnastka, żre 65W, więc albo jest kiepsko podświetlony jak w laptopach, albo nie uwzględniono go w poborze mocy.

Dnia 17.02.2009 o 09:40, dekoral3 napisał:


Z drugiej strony, nie mam pojęcia czy na takim sprzęcie (Atom 1,6 + 2GB RAM) da się odtwarzać
filmy 720p - jeśli tak, to można by go potraktować jak telewizor.


Jeśli układ graficzny ma wsparcie do dekodowania filmów w HD to da radę nawet na takim procku, chociaż będzie to trudne bez napędu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować