Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lost & Damned - już dostępne

30 postów w tym temacie

A to ciekawe... Jeszcze wczoraj lub przedwczoraj słyszałem informacje, że gra pozwoli spędzić nam aż od 12 do 20 godzin dodatkowego grania. Ale prawdą jest, że lepiej wierzyć gram.pl ;) Chamski ruch ze strony Microsoft''u. Dodatek do GTA IV na wyłączność ? Chamstwo i jeszcze raz chamstwo. Rozumiem jakiś cichy mały tytuł, ale GTA IV to przedsięwzięcie pozwalające koncernom zarabiać grube miliony. Co poradzić, w dzisiejszych czasach każdy leci na kasę i wyłączność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto spróbować, tylko punkty drogie...
Na razie czekam na GTA podstawkę, na PC klatkuje niemiłosiernie, dobrze, że najpierw pograłem u znajomego, może na X360 będzie płynnie, w końcu wersja PC to port z konsoli. Tak porównując ogołnie, to za LaD trzeba zapłacić około 90zl, czyli prawie tyle co za nową grę na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 16:27, Irc100 napisał:

Może wyjdzie na kompa no bo microsoft to przecież też PC...


Pewnie nie wyjdzie. Szkoda. A może to i dobrze. Lepiej nie marnować nerwów z powodu strasznej optymalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lajtowo to pobierzesz. Do południa były problemy, MS założył blokadę regionalną na niektóre terytoria aby serwery im nie siadły. Teraz wszystko jest zdjęte i każdy może ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 16:41, szeretucha napisał:

> Może wyjdzie na kompa no bo microsoft to przecież też PC...

Pewnie nie wyjdzie. Szkoda. A może to i dobrze. Lepiej nie marnować nerwów z powodu strasznej
optymalizacji.

<Zieeeew> I co jeszcze powiesz? Grałeś w ogóle w GTA IV na PC?
Ja nie narzekam na płynność gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTAIV to tytuł stricte konsolowy, na początku gry jak grałem na PC, w ogóle nie mogłem opanować samochodu, brakowało analogów, nie dziwi więc beznadzieja optymalizacja na PC, M$ zapłacił sporo, żeby to nie wyszło na PS3, a DLC nigdy nie wyszło na PC, więc raczej bym się nie spodziewał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Infher, sam posiadam GTA4 PC i nie jestem zadowolony z optymalizacji. Szczególnie nie trawię "Kicked because your computer is too slow". Dopiero po paru ważniejszych operacjach [podkręcony proc, najnowsze stery] dodały tej grze FPS... ale nie oszukujmy się, na 4 rdzeniach gra "podobno" najlepiej chodzi ale to "podobno" bardzo znajduje swoje zastosowanie w praktyce. ;]
A ja chce Lost and Damned na PC :( Prawdopodobnie wyjdzie... gdzieś tak za rok... najwcześniej to za pół roku. :P Microsoft musi się przecież nacieszyć. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No L&D ma PC to już coś,ale jeśli R* chce być fair powinien wydać ten dodatek dla PCtowców za max 20 zł,a narazie niech oni wydadzą sensownego patcha do wersji PC....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 17:25, Infher napisał:

<Zieeeew> I co jeszcze powiesz? Grałeś w ogóle w GTA IV na PC?
Ja nie narzekam na płynność gry.


<Zieeeew> I co jeszcze powiesz? Aha, no skoro dla ciebie płynność to 20 fps to gratuluje ;] A może masz więcej fpsów? Jeśli tak to chyba nie grasz na wysokich ustawieniach... . A co do GTA 4 na PC to jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem tej gry. Szkoda, że twórcom zabrakło czasu lub chęci na optymalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak,ale ja licze na nowe patche,one muszą naprawić tą grę,ale jak już powiedziałem,żeby R* był znowu wielki w moich oczach muszą wydać za max 20 zł TLaD na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, ściągnąłem, zagrałem. Dobrze wydane 1600 MS Points :)

Edit: Po kliknięciu na obrazek wcale nie przenosi mnie do galerii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsft dobrze zainwestował te kilkanaście (dziesiąt?, już nie pamiętam ;) w zamian za wyłączność dodatków na własnej konsoli. Teraz pewnie ta kasa się zwróci. I to z nawiązką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6286025,No_to_sobie_pogralismy____czyli_smutna_prawda_o_Lost.html#article_comments

Co oni mają na myśli?? W sumie to nieważne. Grał już ktoś w ten dodatek?? Niech mi ktoś opowie wrażenia z gry czy fajny i w ogóle. Może mi zaspojlerować. Bo zanim kumpel będzie miał ten dodatek to wolę się trochę o nim dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować