Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GameCube - znaczna obniżka ceny w Japonii

16 postów w tym temacie

@Thom
Gdybym miał te 2000 zł kasy (bo oprócz konsoli to trza jeszcze gry mieć) to bym je prędzej zainwestował w nowego PieCa, a nie w konsolę. A tak jeśli będzie za jakieś 300 zł i gry stanieją, to czemuby nie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 16:36, Thom_Headhunter napisał:

320 zeta... nie lepiej oszczedzac na jakas nowsza konsole, ktora dopiero zaczyna a nie konczy zywot?


Na Gacku jest tyle dobrych gier do rozegrania, że nie ma się co zastanawiać. Ktoś, kto nie miał danej konsoli nie musi patrzeć z utęsknieniem w listy wydawnicze bo starszych gier jest aż nadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 16:51, dark master napisał:

@Thom
Gdybym miał te 2000 zł kasy (bo oprócz konsoli to trza jeszcze gry mieć) to bym je prędzej zainwestował w nowego PieCa, a nie w konsolę.


Na głowę upadłeś czy nie masz co robić z pieniędzmi. jak jesteś taki altruista to może się ze mną podzielisz. ;)

Dnia 14.10.2005 o 16:51, dark master napisał:

A tak jeśli będzie za jakieś 300 zł i gry stanieją, to czemuby nie kupić


Nawet się nie zastanawiaj.Szybko przekonasz się, że grając tylko na PC miałeś klapki ograniczające widoczność na oczach. Znajdziesz na nim kilkadziesiąt wspaniałych gier, których nigdy w życiu nie powąchasz na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile teraz kosztuje GameCube kosztuje???????? Gdzie można go kupić???????? Jakie są na GameCuba gry i gdzie je można kupić????? Pisze, bo ja nigdzie nie spotkałem się z możliwością zakupu tej konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależyw co lubisz grac (hack and slash, platformówki, strzelanki, symulatory) GCN jest za 400 zł z padem, gry chodza po ok. 100 zł na allegro w sklepach sysyłkowych ceny skacza od 100 do 200 zł. Dobra gry na GCN to cała seria Resident Evil, Need for Speed Undergroung 1 i 2, Phantasy Star online Episode I&II, Phantasy Star Online Episode III C.A.R.D. Revolution, Lord of the Rings: The Two Towers, Lord of the Rings: The Return of the King, Tales of Symphonia, Baten KAitos, cała seria gier z Sonic''em (najlepsza i górujaca Sonic Adventure 2 Battle), Metal Gear Solid: Twin Snakes, Star Wars: Rouge Leader Roge Skuadron 2, Star Wars: Bounty Hunter etc... tytułów jest bardzo dużo i jest w czym wybierac dla kazdego cos miłego : D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Arin
Ciężko w to uwierzyć, ale mnie naprawdę większość konsolowych gier nie rusza ;]. A nawet jeśli konsolę bym miał i mnie do niej ciągnęło, to stać by mnie było tylko na góra 3-4 nowe gry (kupuję tylko oryginalne, więc argument z piratami odpada). Wiem co mówię, bo przynajmniej raz w miesiącu u kumpla gramy np. w Pro Evo, killzone''a lub tekkena. Nie ma to jak dogrywki "poza ekranem" ;)

@Arin i Thom
Nie mam pieniędzy i dlatego konsola jest dla mnie zbyt droga w ekspolatacji przy ilości gier, jakie chciałbym mieć (przecież konsoli nie kupuje się dla trzech tytułów... no chyba, że tanieje do poziomu 300 zł i jest kilka exclusive''ów które można dostać w cenie gry na pc ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 08:53, dark master napisał:

@Arin
Ciężko w to uwierzyć, ale mnie naprawdę większość konsolowych gier nie rusza ;]. A nawet jeśli konsolę bym miał i
mnie do niej ciągnęło, to stać by mnie było tylko na góra 3-4 nowe gry (kupuję tylko oryginalne, więc argument z piratami
odpada). Wiem co mówię, bo przynajmniej raz w miesiącu u kumpla gramy np. w Pro Evo, killzone''''a lub tekkena. Nie ma to
jak dogrywki "poza ekranem" ;)

Dnia 15.10.2005 o 08:53, dark master napisał:

@Arin i Thom
Nie mam pieniędzy i dlatego konsola jest dla mnie zbyt droga w ekspolatacji
przy ilości gier, jakie chciałbym mieć (przecież konsoli nie kupuje się dla trzech tytułów... no chyba, że tanieje do poziomu
300 zł i jest kilka exclusive''''ów które można dostać w cenie gry na pc ;] )


Myślę, że nie znasz większości gier konsolowych. A już na pewno nie na konsolę od Nintendo bo twój kumpel ma PS2. Każda z konsol ma jednak inny klimat i dlatego moja rada jest taka abyś zobaczył Metroida, Zeldę, Super Mario Sunshine, RE4, Pikmina. To są tylko przykłady i nie znając twoich oczekiwań w stosunku do gier trudno mi coś polecić ale myślę że na pewno byłbyś usatysfakcjonowany z gier na Gacka. Tym bardziej, ze jak piszesz, możesz kupować 3-4 gry na rok.
Ja też gram o wiele mniej niż bym chciał, głównie z powodu braku czasu. Mimo, że mam również PS2 to jednak gry na GC sprawiają mi największą radość. Podobno jest to ten spesyficzny feeling i miód płynący z gier od Nintendo dlatego uważam, że przy takiej cenie konsoli nie ma się co zastanawiać nad jej zakupem.

Ostatnia uwaga; na PC nie ma gier podobnych do tego co oferuje GC więc przeliczanie cenowe nie ma sensu. Liczy się to ile gra daje przyjemności i satysfakcji. Pod tym względem PC nawet do pięt nie dorasta Gackowi. Zelda WW czy Metroid były wybrane najlepszymi grami roku, nie przypadkowo. Żadnej z nich nie zamieniłbym nawet na kilkadziesiąt gier PCtowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 19:30, BuuBuu napisał:

A ile teraz kosztuje GameCube kosztuje???????? Gdzie można go kupić???????? Jakie są na GameCuba gry i gdzie je można kupić?????
Pisze, bo ja nigdzie nie spotkałem się z możliwością zakupu tej konsoli


Średnio 480 zł z 1 padem i Mario Kart DD w komplecie. Można go kupić w Empiku, Ultimie i innych sklepach internetowych. Tak samo gry. Ostatnio widziałem kilka dobrych tytułów w Krakowskim Empiku na Rynku już za 49 zł (m.in Pikmin, Knight of the Temple). Satysfakcja gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 19:13, Arin napisał:

Ostatnia uwaga; na PC nie ma gier podobnych do tego co
oferuje GC

No i dlatego od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem GC plus kilku gierek ;] Przede wszystkim: Rogue Squadron, Bounty Hunter, Zeldy, Pokemony ( :P ) i kilka innych. A skoro konsola ma kosztować tyle, co 2-3 gry pecetowe to uważam, że mogę sobie na to pozwolić mimo braku finansów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować