Zaloguj się, aby obserwować  
NecroVisioneR

Drakensang: The River of Time

80 postów w tym temacie

Tak stało się!Niemiecki wydawca DTP Entertainment potwierdził że trwająa prace nad Drakensang: The River of Time,ma on być prequelem The Dark Eye

źródło gol:"Z oficjalnego komunikatu dowiadujemy się, że tytuł opowie zupełnie nową historię w znanych realiach oraz będzie zawierał możliwie dużo innowacji w systemie. Premiera nowej gry ma nastąpić na początku 2010 roku. W Polsce dystrybucją Drakensang: The River of Time zajmie się firma Techland."

Tak wieć jest na co czekać a tu link do informacji: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać że gra będzie robiona na tym samym,ale lepiej wykorzystanym silniku,i patrząc na czas gry prawdopodobnie dowiemy sie wielu rzeczy które nie są zbyt jasne w jedynce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma to być druga część i będę jej oczekiwał z niecierpliwością jedynka była , a raczej jest bardzo drobną gierką , wiec fajnie będzie :D Czytałem ten artykuł dziś po szkole i ta wiadomość bardzo mnie ucieszyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:55, T.Boczek napisał:

Ma to być druga część i będę jej oczekiwał z niecierpliwością jedynka była , a raczej
jest bardzo drobną gierką , wiec fajnie będzie :D Czytałem ten artykuł dziś po szkole
i ta wiadomość bardzo mnie ucieszyła :D


Nie tylko ciebie :) Dawno nie było prawdziwego rpg takiego jak Drakensang i to mi się w nim podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jestem w tej pierwszej wsi i nie moge przekroczyc mostu do krolestwa a nie mam trzech zadan ukonczonych!!!
1 znalezc gildie zlodzieji
2 list polecajacy ma sie udac do ferdok
3 te przasmaki jakies jezyki czy cus heheh jak udac sie do ferdok jak mam to zrobic skoro mostu nie moge przekroczyc i jak znalezc dom woznicy z gory dzieki za pomoc!!




[18]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście artykuł na GOLu? Po przeczytaniu powiem tyle, że wiedziałem, że kupię tę grę, a utwierdził mnie w przekonaniu, że to będzie dobry prequel Drakensanga. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 19:37, Kalejdoskop86 napisał:

Widzieliście artykuł na GOLu? Po przeczytaniu powiem tyle, że wiedziałem, że kupię tę
grę, a utwierdził mnie w przekonaniu, że to będzie dobry prequel Drakensanga. ;)


Dla mnie Drakensang to rpg. roku 2008,ale ta gra moze pobić poprzednika i ta grafa....Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 19:39, NecroVisioneR napisał:

> Widzieliście artykuł na GOLu? Po przeczytaniu powiem tyle, że wiedziałem, że kupię

> grę, a utwierdził mnie w przekonaniu, że to będzie dobry prequel Drakensanga. ;)


Dla mnie Drakensang to rpg. roku 2008,ale ta gra moze pobić poprzednika i ta grafa....Super

zgadzam sie, prezentuje sie znakomicie ;] kiedy premiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już niedługo drugi po DA RPG z tych "prawdziwych" i wiernych gatunkowi. Jedynka była bardzo dobra, nie genialna ale grało sie przyjemnie i czekam z niecierpliwością na prequel pierwszej części. Gra stawiała na fabułę i tutaj raczej nic się nie zmieni, graficznie też jest podobnie, jedyne co mnie denerwuje to koślawo biegające postacie. Wersja kinowa to kolejny plus. Oby do kwietnia/maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 17:48, In_The_End napisał:

Czy ktoś wie kiedy w końcu premiera? Na stronie techlandu zero informacji...


Ponoć 28 maja - a ja najpierw muszę w jedynkę zagrać którą kupiłem w styczniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem na gryonline, że premiera tej gry będzie dopiero we... wrześniu1?!!!
Z czego wynika tak ogromne opóźnienie? Czy ktoś wie coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować