Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznaj świat Sims 3 - wystartował pre-order

43 postów w tym temacie

Wszyscy oświadczają, że nie kupią...tylko skąd te miliony sprzedanych egzemplarzy? Pewnie zagram, bo mój brat kupi, jak każde simsy:P. Ciekawe, czy będą DRMy jak w Spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 19:49, Skomik napisał:

taki tytuł to max 60zł


Czy wiesz, że istnieje taka fajna opcja jak "edytuj". Nie musisz zamieszczać jednego zdania w dwóch postach.

Wracając do tematu, sims-ów nie kupię bo niezbyt przepadam za tą serią gier.Ale co kto lubi... Cena ? Przesadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po spojrzeniu na cenę oczy samoczynnie zmieniają punkt zapatrzenia. Co do samych Simsów to dodali to czego brakowało mi w 2 :) Tam Twoje życie ograniczone było do mycia się, jedzenia, zakładania rodziny, pracy itd. 3 daje możliwość życia na całego. Herbatka u sąsiada to już nie problem. Randka z dziewczyną ? Haa proste jak drut :) Widać, że EA Games postarało się i stworzyło to czego wierni fani od początku oczekiwali. Tytuł nie zawita na mojej półce, gdyż moja maszynka się postarzała i z takich tytułów już raczej wyrosłem. Nie interesują mnie już symulatory życia a prawdziwe życie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest całkowicie odpowiednia do jakości tej gry, gdyż przy całej serii Simsów (1,2) spędziłem swoją młodość. Gra naprawde potrafi wciągnąć, a teraz jeszcze bardziej, bo z pewnością jest ciekawa. Simsy 2 potrafią troche wkurzyć, bo życie w nich głównie polega na uzupełnianiu potrzeb - jedziesz na wakacje - masz niezbyt dużo czasu na opalanie się lub rozrywkę, bo od razu ci coś ubywa i sim musi to zrobić. Simsy 3 będą rewolucją - wreszcie mogę wyjść na miasto bez długiego ładowania się, wreszcie będzie normalne miasto. I nie mówcie, że drogie, bo gra jest warta swojej ceny. Mam zamiar kupić to pierwszego dnia wydania w empiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować