Zaloguj się, aby obserwować  
Niflheim

Age of Decadence

49 postów w tym temacie

Szkoda, że gra ma być dystrybuowana przez sieć. Ciekawe czy CDP bądź TopWare wydadzą tą grę w wersji pudełkowej - w końcu zdarzyło im się wydać kilka gier, które były do kupienia tylko prze Steam, bądź bezpośrednio ze strony producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 20:58, Growin napisał:

Szkoda, że gra ma być dystrybuowana przez sieć. Ciekawe czy CDP bądź TopWare wydadzą
tą grę w wersji pudełkowej - w końcu zdarzyło im się wydać kilka gier, które były do
kupienia tylko prze Steam, bądź bezpośrednio ze strony producenta.


Czy gra znajdzie polskiego wydawcę, to się okaże. Pudełko z bonusami będzie można kupić, ale bezpośrednio od twórców, więc dochodzą koszty przesyłki z Kanady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 21:50, orzech4 napisał:

bo temat został nieco zapomniany.

Bo nadal chyba nie ma planów wydania gry w Polsce. Gdyby CDP lub inna firma zechciała zlokalizować grę, to chyba bym preordera złożył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie to nie ma nawet planow wydania gry gdziekolwiek. Jesli wogole kiedys to nastapi, w co juz nie wierze, to wtedy bedzie sens rozprawiac nad wydaniami polskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 10:41, SpecShadow napisał:

Filmiki? Pfff.... parę demek technicznych (walka itp.) wypuścili a wy filmiki serwujecie...

Ja mam coś lepszego - publiczna beta!
http://www.irontowerstudio.com/forum/index.php/topic,2489.0.html


Jeśli pełna wersja utrzyma poziom reprezentowany w becie/wersji demo, będzie to najlepszy "erpeg" od czasu Arcanum - świat gry jest naprawdę ładnie przedstawiony, ciekawy, możliwości działania wywołują prawdziwy uśmiech na twarzy, dialogi plus narracja są świetne, a starcia z przeciwnikami to prawdziwe wyzwanie.
Oj, napracowali się panowie z Iron Tower, napracowali przez te lata - to naprawdę widać. Czekam z wypiekami na twarzy na pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 10:41, SpecShadow napisał:

Filmiki? Pfff.... parę demek technicznych (walka itp.) wypuścili a wy filmiki serwujecie...

Ja mam coś lepszego - publiczna beta!
http://www.irontowerstudio.com/forum/index.php/topic,2489.0.html


Cud, miód i orzeszki, czuć starą szkołę cRPG. :3 Gra przypomina Fallout''a, i to nie tylko ze względu na system walki. Co prawda grafika i animacje są raczej biedne, ale gra nadrabia baaaardzo klimatyczną muzyką. Podoba mi się, czekam na pełną wersję (choć nie tak bardzo jak na Wasteland 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy w tym wątku nieco "przysnęli", a przecież od pewnego czasu dostępna jest nowa, znacznie usprawniona i zmieniona pod względem mechaniki rozgrywki wersja demo/beta.

Listę poprawek - imponującą - znaleźć można tutaj:
http://www.irontowerstudio.com/forum/index.php/topic,2664.0.html

Download:
http://www.irontowerstudio.com/forum/index.php/topic,2488.0.html

I na koniec coś naprawdę świetnego - trailer!
http://www.youtube.com/watch?v=e-Oz5Jn3JQU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2013 o 14:24, Abi_Dalzim napisał:

Wiadomo coś o planach polskiej wersji? Czy raczej trzeba czekać na fanowskie spolszczenia?


Nie przypominam sobie, by Vince w ogóle brał pod uwagę tłumaczenia gry na inne języki, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 13:43, Principes napisał:

Kilka słów od twórców (dotyczących poziomu sprzedaży, harmonogramu etc.):
http://www.irontowerstudio.com/forum/index.php/topic,3571.0.html


Mam z tą grą taki sam problem jak z Wastelandem 2 - mam potworną ochotę dołączyć do tego Early Accessa, ale jednocześnie boję się, że błędy i sama niekompletność gier może mnie zrazić.

Ale nie czyni to walki z chęcią zakupu ani odrobinę łatwiejszą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2013 o 17:58, Tajemnic napisał:

Mam z tą grą taki sam problem jak z Wastelandem 2 - mam potworną ochotę dołączyć do tego
Early Accessa, ale jednocześnie boję się, że błędy i sama niekompletność gier może mnie
zrazić.


Powiem Ci z uczciwie, jako człowiek, który już od lat śledzi ten projekt (praktycznie od początku, mniej więcej od 2005 roku), wieki temu złożył pre-order i testował wszystkie wersje gry (począwszy od "combat demo")...
Gra jest zaskakująco dopracowana, w o wiele bardziej zaawansowanym stadium niż W2, błędów naprawdę nie ma wiele i w ramach Wczesnego Dostępu otrzymujesz 2/3 pełnej wersji.
Każda stworzona postać (czy to złodziejaszek, czy kupiec, czy wojownik, czy ktoś z pogranicza różnych profesji - to zależy tylko od Ciebie, ale ważna jest specjalizacja w wybranych dziedzinach, inaczej może być ciężko) to zupełnie inny styl zabawy, nowe questy czy zupełnie inne sposoby ich ukończenia (AoD przewyższa pod tym względem nawet producje Black Isle czy Troiki).
W świecie tym nic nie jest czarno-białe, doskonale zarysowano konflikt pomiędzy poszczególnymi frakcjami, multum postaci i wydarzeń zapada w pamięć.
Walka to prawdziwe wyzwanie, każdy przeciwnik jest śmiertelnie groźny, korzytanie z akcesoriów pokroju sieci etc. to często konieczność, celowanie w określone części ciała potrafi odmienić przebieg starcia, każda sztuka oręża to zupełnie inna filozofia siekania wrogów. Jeśli "szukasz guza" (a nie jest to konieczne, AoD można ukończyć wdając się jedynie w utarczki...słowne) - lepiej, byś był do tego dobrze przygotowany.

Brzmi interesująco? Moim skromnym zdaniem, to arcydzieło o niespotykanej głębi i możliwościach, ale docenią je tylko ludzie cierpliwi, gotowi przechodzić je wielokrotnie - reszta szybko się zniechęci ("pierwsza walka w grze i już dostałem łomot, co to ma być?!").

Jeśli jesteś zainteresowany i możesz sobie na to pozwolić - kup, naprawdę warto, pomożesz twórcom opłacić rachunki i w spokoju doszlifować ten tytuł. Jeśli nie chcesz sobie jeszcze psuć zabawy, poczekaj spokojnie na finalny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 11:58, Principes napisał:

<ciach>


Ależ ja to doskonale wiem, również śledzę AoD od czasów kiedy pojawiały się o nim wyłącznie komunikaty. Chciałem tylko podzielić się tym konfliktem tragicznym godnym pierwszego świata. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2013 o 12:35, Tajemnic napisał:

> <ciach>

Ależ ja to doskonale wiem, również śledzę AoD od czasów kiedy pojawiały się o nim wyłącznie
komunikaty. Chciałem tylko podzielić się tym konfliktem tragicznym godnym pierwszego
świata. :)


Ach, rozumiem - dylematy moralne, nieśmiertelne "być albo nie być, oto jest pytanie". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko dać znać, że po tych dziesięciu latach Age of Decadence wreszcie jest (względnie*) ukończone. Sam co prawda nie jestem w stanie od razu rzucić się do gry, ale polecam to wszystkim zainteresowanym.

Czekałem, czekałem - i się doczekałem. :D

* brakuje im jeszcze muzyczki w jednej lokacji, zakończeń uwzględniających nasz status w różnych frakcjach, chcą też kapkę rozbudować dialogi i dodać więcej opisów śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2015 o 20:05, Tajemnic napisał:

Chciałem tylko dać znać, że po tych dziesięciu latach Age of Decadence wreszcie jest
(względnie*) ukończone.


Premiera bodajże w drugiej połowie października. Już teraz z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że - obok Underrail - to chyba najlepszy cRPG ostatnich 10 lat. Oba tytuły pozamiatają w gatunku. Szkoda tylko, że nikt ich pod uwagę podczas przyznawania corocznych nagród nie weźmie (taką mamy branżę, niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować