• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nowik92

Karta rejestracji

Pytanie

Mam pytanko.Czy jesli zgubiłem karte rejestracji od gry to nie ma juz ŻADNEGO innego sposobu aby zarejestrowac gre albo chociaz odzyskac ten zgubiony kod??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 08.02.2006 o 22:43, DamianNowik_MODED napisał:

Mam pytanko.Czy jesli zgubiłem karte rejestracji od gry to nie ma juz ŻADNEGO innego sposobu
aby zarejestrowac gre albo chociaz odzyskac ten zgubiony kod??


Może jeżeli pogadasz z CD-projekt to coś da ale nie liczyłbym na wiele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.02.2006 o 11:46, Smugller napisał:

Może jeżeli pogadasz z CD-projekt to coś da ale nie liczyłbym na wiele :(


Hehe wątpię. Ja zgubiłem karty rejestracji elektronicznej do kilku gier m.in. do Diablo II + dodatek, Settlers IV itd. Trudno się mówi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A moze wprowadzono by mozliwosc odzyskania kluczu rejestracji na podstawie cd-keya gry? bo tez mam problem, zgubilem karte do morrowinda (nie tego za 20zl tylko tego premierowego za 100zl :P {kupilem go 2-3lata temu}) mysle ze bylby to dobry pomysl =o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.03.2006 o 15:56, krispl napisał:

A moze wprowadzono by mozliwosc odzyskania kluczu rejestracji na podstawie cd-keya gry? bo
tez mam problem, zgubilem karte do morrowinda (nie tego za 20zl tylko tego premierowego za
100zl :P {kupilem go 2-3lata temu}) mysle ze bylby to dobry pomysl =o


A jak ktoś skorzysta z nielegalnego kodu cd key? - przecież jest wiele generatorów do uzyskiwania seriallów i jak taki delikwnet wygeneruje numer który właśnie ty będziesz trzymał w pudłku z grą która właśnie zakupiłeś?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.03.2006 o 15:56, krispl napisał:

A moze wprowadzono by mozliwosc odzyskania kluczu rejestracji na podstawie cd-keya gry? bo
tez mam problem, zgubilem karte do morrowinda (nie tego za 20zl tylko tego premierowego za
100zl :P {kupilem go 2-3lata temu}) mysle ze bylby to dobry pomysl =o


ale wtedy nie bylo jeszcze rejestracji elektronicznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

opakowanie gry powinno zawierac:
*2 pltyty cd z gra morrowind
*instrukcje do gry
*karte rejestracyjna

:P zreszta nvm.. morrowind nie ma cd-keya xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.03.2006 o 16:09, krispl napisał:

opakowanie gry powinno zawierac:
*2 pltyty cd z gra morrowind
*instrukcje do gry
*karte rejestracyjna


tak, ale papierowa do wyslanie, ktorej wyslanie niczego nie zmienia :P (gra nie pojawi sie w spisie gier)

elektronicznej nie bylo wtedy (wiem co mowie, bo mam ta gre :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja pociagne troche z innej beczki. Ma 3 gry kupione b. dawno ok. 1999 - 2001 roku, naleza one do serii ekstra klasyka, ale nie mialem w srodku kart rejestracji elektronicznej od poczatku. Mam pytanko, czy w tych latach istnialy juz takie karty, czy tez zostaly wprowadzone troche pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Heh... problem ze zgubionymi (LOST) Kartami Rejestracyjnymi-jak dobrze ja znam ten ból... Gdybym miał wszystkie, to liczba mych wPLN zwiększyłaby się gdzieś o 50%... Ale niestety, nie ma możliwości odzyskania tych kodów, jak mi się wydaje ;( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


nie rozumie dlaczego morrowind zlota edycja nie ma dozywotniej gwarancji oraz inne gry ktore sa w sklepie!? to dla mnie troche dziwne bo jest tak strasznie obiecana ta gwarancja fest mi dozywotnia a byla chyba tydzien LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moim zdaniem raczej ciężko jest zgubić karte rejestracj elektronicznej :P :P :P
Kupując grę raczej nic sie nie wyrzuca poza folią, która jest na opkaowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam trochę inne pytanie, ale też związane z kartą rejestracji. Czy karty rejestracji elektronicznej znajdują się też w grach przeznaczonych na PS2? Pytam, bo wczoraj kupiłem "Spartan: Total Warrior" i takiej karty nie było. Przepraszam, jeżeli już kiedyś było takie pytanie, ale nie mogłem nic znaleźć na ten temat. Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam podobny problem kupilem kilka dni temu kupilem "Antologia Blizzard" w sklad produktu wchodzi StarCraft ,StarCraft: Brood War, WarCraft II: Tides of Darkness - Battle.net Edition, WarCraft II: Beyond the Dark Portal - Battle.net Edition, Diablo na pudelku pisalo ze gra w srodku zawiera w srodku 20 wirutalnych pieniedzy a po otworzeniu okazalo sie ze ow karty z wp nie ma ;/ czy zdarzylo sie juz komus takie cos ? ze nie bylo wp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować