Zaloguj się, aby obserwować  
AdrianBialocki

Street Fighter 4

208 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2009 o 14:51, Grey_Wolf napisał:

I czy będzie miał klucz GWFL. Po tym cyrku z FUELem trzeba uważać.

FUEL-a wydało Codemasters. A SF4 zrobiło Capcom. Może takiego cyrku nie będzie. Pytanie tylko, czy jednak dotrze do naszego zaściankowego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 15:49, Karanthir666 napisał:

tylko, czy jednak dotrze do naszego zaściankowego kraju.

Od wczoraj przypomniało mi się, że ten tytuł w ogóle istnieje. Są już może jakieś info na temat wydania jej w - jak to ładnie ująłeś "zaściankowego kraju"? Planowałem nawet zakupy w UK, ale możliwe, że nie będzie trzeba o ile do premiery pozostało niewiele czasu : (. Hmhm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

street fighter 4 został wydany na pc z początkiem lipca, w europie jest już od dobrego tygodnia. Ja już mam swoja kopie zamówioną w jednym sklepie. Co do cdp to wypuścił z łap tego ptaszka i nie będzie dystrybutorem capcomu na Polske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 15:49, Karanthir666 napisał:

> I czy będzie miał klucz GWFL. Po tym cyrku z FUELem trzeba uważać.
FUEL-a wydało Codemasters. A SF4 zrobiło Capcom. Może takiego cyrku nie będzie. Pytanie
tylko, czy jednak dotrze do naszego zaściankowego kraju.


A na czym owa "zaściankowość" polega, hmm? Czy naprawdę sądzisz, że wydawcom zależy na przeżartym piractwem polskim rynku? Gracze w Polsce są traktowani tak, jak na to zasługują - kradną na potęgę niezależnie od cen, więc wszyscy mają ich w głębokim poważaniu. Inna sprawa, że negocjacje w sprawie wydania gier Capcom trwają zdecydowanie zbyt długo, co skutkuje tym, że ludzie, którzy dawno nabyliby SF4 legalnie zmuszeni są czekać.

Proponuję sprowadzić grę z UK, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 12:18, Principes napisał:

A na czym owa "zaściankowość" polega, hmm? Czy naprawdę sądzisz, że wydawcom zależy na
przeżartym piractwem polskim rynku? Gracze w Polsce są traktowani tak, jak na to zasługują
- kradną na potęgę niezależnie od cen, więc wszyscy mają ich w głębokim poważaniu. Inna
sprawa, że negocjacje w sprawie wydania gier Capcom trwają zdecydowanie zbyt długo, co
skutkuje tym, że ludzie, którzy dawno nabyliby SF4 legalnie zmuszeni są czekać.

Nie wiem czy zauważyłeś, ale zawsze polskie premiery są kilka dni/tygodni/miesięcy po ogólnej premierze. A tekst, że tak jest to wina piractwa mnie rozwalił. Piractwo jest wszędzie. Tylko u nas jest tak popularne, bo ceny nowych gier są zaporowe. Myślisz, że tak lekko idzie wydać ponad 100 zł. za kilka godzin zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2009 o 19:29, Karanthir666 napisał:

Tylko u nas jest tak popularne, bo ceny nowych gier są zaporowe.


Praktycznie każdą nowość nabyć można za ok. 100 zł, czasem nawet taniej (70, 80zł). To dużo? Nie sądzę.
Painkiller kosztował 20 zł, a piracony był na potęgę. Biedactwa nie mogły sobie na niego pozwolić, ale na komputer i miesięczny abonament za internet już tak.

Dnia 12.07.2009 o 19:29, Karanthir666 napisał:

Myślisz, że tak lekko idzie wydać ponad 100 zł. za kilka godzin zabawy?


A to ciekawe, czy ktoś cię zmusza do kupna gier, których ukończenie zajmuje kilka godzin? Czy musisz grać w KAŻDY tytuł, jaki ukaże się na rynku? Wybieraj to, co cię interesuje i będzie warte rzeczonej stówy, do jasnej cholery.
SF4 spełnia powyższe kryteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 13:54, Principes napisał:

A to ciekawe, czy ktoś cię zmusza do kupna gier, których ukończenie zajmuje kilka godzin?
Czy musisz grać w KAŻDY tytuł, jaki ukaże się na rynku? Wybieraj to, co cię interesuje
i będzie warte rzeczonej stówy, do jasnej cholery.
SF4 spełnia powyższe kryteria.

Ale chodzi o to, że ja CHCĘ kupić SF4, ale nie mogę. Konta nie posiadam, więc zza granicy też nie sprowadzę. Muszę czekać aż ktoś łaskawie wyda tę grę w naszym kraju. I o to mi chodzi. Że u nas premiery są zawsze z opóźnieniem lub w ogóle nie wydaje się gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może powiedzieć, jak na klawiaturze zrobić coś takiego jak gałką - ten taki półokrąg na przykład.
Wiem, że zaraz rzuci się na mnie grono pro-wyjadaczy na padzie i mnie zbeszta, ale mam to gdzieś, bo wygodniej mi się gra na klawiaturze.

Jak ktoś gra na klawiaturze, to proszę o przepis. Poza tym wychodzą mi ataki z analogiem na klawiaturze, ale nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 23:45, Grinczar napisał:

Ktoś mi może powiedzieć, jak na klawiaturze zrobić coś takiego jak gałką - ten taki półokrąg
na przykład.
Wiem, że zaraz rzuci się na mnie grono pro-wyjadaczy na padzie i mnie zbeszta, ale mam
to gdzieś, bo wygodniej mi się gra na klawiaturze.

Jak ktoś gra na klawiaturze, to proszę o przepis. Poza tym wychodzą mi ataki z analogiem
na klawiaturze, ale nie zawsze.


Nie wiem czy o to chodzi ( nie gram na klawiaturze :D ) ale jak na padzie masz analog i np. w kombosie musisz obkręcić dwa razy analogiem to wciskasz po kolei szybko ( w zależności od której strony stoisz ) ---> OKRĄG - Góra prawo dół lewo , PÓŁOKRĄG -lewo dół prawo, ĆWIERĆOKRĄG - dół prawo ( Przeważnie wszystko po 2 razy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o przyszłym community pecetowej wersji SF IV? Czy w ogóle rozwinie się jakaś społeczność jak np. przy Guild Wars czy CoD? Tryb multiplayer będzie żył długo czy odejdzie w zapomnienie po dwóch miesiącach? Pytam, gdyż planuję kupić tę grę głównie ze względu na multiplayer. Porozmawiajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wyjdzie dziś czy 27.08? Bo na gram.pl jest dzisiejsza data, a na gry-online 27.08... I czy da się grać pad vs klawiatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować