Zaloguj się, aby obserwować  
AdrianBialocki

Street Fighter 4

208 postów w tym temacie

Na sprzęcie z podpisu mam max detale i śmiga mi na stałych 60 fps, nawet przy nagrywaniu filmiku. Capcom ostatnio przyłożył się do wersji PC swoich gier, dlatego SF4 jak i RE5 są super zoptymalizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 21:36, gumisfajnymis napisał:

a ciekawe jak gra sie prezentuje bo miałem zamiar kupic 3 gry w zestawie ta gre czyli
Street Fighter 4 , Resident Evil 5 , Bionic Commando wszystko za 100 zł warto ?


Już raczej nie kupisz tych gier za 99 zł--promocja skończyłą sie 24 grudnia,no chbya że u ciebie jeszcze gry są w takim razie możan jeszcze kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 22:07, gumisfajnymis napisał:

ten Bionic Commando nie wejdzie mi bo za słaby sprzet , cholernie duze wymagania :( a
skad Wiesz ze do 24 grudnia ?


Bo tak pisze na tej kartce z promocją,tą od Playa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 22:10, gumisfajnymis napisał:

o lipa szkoda ale wezme gierki ten kuponik i pujde do kasy jak sie uda to super


Nie uda się,gry z tej promocje musza być w specjalnym trój-paku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy da sie coś zrobić z tym arcade mode by kolesie się nie podłączal??i bo to już mnie po mału zaczyna wk***** bo ile razy zaczynam arcade to jakiś z*** chce zagrać partyjkę ja chce najpierw single pograć bo kiepsko w to mi sie gra!!

BTW

dziś kupiłem grę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś na tym forum w miarę doświadczony, by powiedzieć mi na czym polegają ultra combosy(wiem jak wyglądają)i jak je wykonać? To samo z Super kombosami, boty tak nieźle koszą po kolei, a ja jeszcze nigdy nie wyładowałem tego paska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także mam problem z ultra combami ale innej natur.Gram na x-boxie i przy combosach trzeba wykonywac różne akrobacje grzybkiem.U niektórych typków gdy patrze na wskazówki jak zrobic compos pokazuje np.<--grzybek:grzybek--> a miedzy nimi takie dziwne cos i niewiem jak to wlasnie zrobic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nay, zbyt wiele tam klawiszy w użyciu co by dwie łapy pomieścić. Gdy jedna osoba gra klawą, druga musi mieć pad. A najlepiej żeby obie osoby miała pada, bowiem granie na klawiaturze w SF jest ka-ta-stro-fal-ne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować