Zaloguj się, aby obserwować  
AdrianBialocki

Street Fighter 4

208 postów w tym temacie

Damn...A jakbym chciał kupić pada do tej gry, jak najtańszego, nie progamerskiego,ale żeby w miarę przyzwoite kombosy trzaskać, to szukać padów za ile zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 18:49, conan8 napisał:

Damn...A jakbym chciał kupić pada do tej gry, jak najtańszego, nie progamerskiego,ale
żeby w miarę przyzwoite kombosy trzaskać, to szukać padów za ile zł?

60 w zwyz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 18:49, conan8 napisał:

Damn...A jakbym chciał kupić pada do tej gry, jak najtańszego, nie progamerskiego,ale
żeby w miarę przyzwoite kombosy trzaskać, to szukać padów za ile zł?

http://www.gram.pl/sk2_6gjh7_Pad_Strike2_czerowny_do_PC.html
Ten da radę w zupełności. Mam go i przyjemnie się w SF gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pada? Ta gra ma tak trudne do wykonania kombosy, że tylko "pad" imitujacy gałkę do automatu pozwala sensownie coś grać ;) Może trochę dramatyzuję, ale nie pograsz w to jak w Tekkena, tutaj kombosy, które się wykonuje przez obrót gałką o 360st plus przycisk, są na porządku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurdeee... Dlaczego nawet na tym posranym NAJPROSTSZYM poziomie trudności a trybie arcade przeciwnicy co chwila robią jakieś kombosy? Chyba po to jest najprostszy, żeby było mega prosto a nie co drugi atak jakiś kombos, na wysokich poziomach trudności to rozumiem, ale **** mnie bierze jak chcę sobie potrenować, odblokować bez potu i wysiłku postacie, a tu **** jeden kombos i 3/4 zycia już nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 22:10, conan8 napisał:

Kurdeee... Dlaczego nawet na tym posranym NAJPROSTSZYM poziomie trudności a trybie arcade
przeciwnicy co chwila robią jakieś kombosy? Chyba po to jest najprostszy, żeby było mega
prosto a nie co drugi atak jakiś kombos, na wysokich poziomach trudności to rozumiem,
ale **** mnie bierze jak chcę sobie potrenować, odblokować bez potu i wysiłku postacie,
a tu **** jeden kombos i 3/4 zycia już nie ma...

ależ te postacie łatwo idzie odblokować używając jednego ciosu specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh? Nie wiem jak u Ciebie wygląda najłatwiejszy tryb, ale u mnie przez większość czasu dają się tłuc bez opamiętania w imię odblokowywania postaci. Problemem jest właściwie tylko Seth, który tak czy siak łoi mnie jak chce... Oj cienko mi idzie, oj cienko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na padzie jest przycisk od mocnego kopnięcia. Bo chyba mam jakiś błąd- te 4 przyciski z przodu pada są: na lewo w dole nic nie robi, na prawo w dole włącza menu, a oba na lewo i na prawo górne robią mocną pięść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 20:28, conan8 napisał:

Analog? nie..., jeden jest do kombosów, a drugi robi za ciosy średnie i lekkie..


Dziwne, u mnie jeden analog to ciężki kopniak, a drugi poruszanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie jeden to poruszanie się + jak nim odpowiednio ruszasz to jest niezbędny do kombosów a drugi odpowiada czterem przyciskom z prawej strony pada, tam gdzie masz prawego kciuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 20:57, conan8 napisał:

> A może powiedz najpierw jakiego masz pada, bo to chyba nam umknęło...


Hehe taki sam jak mój, tylko inny kolor ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ma przyciski od strony kabla, to te z prawej powinny działać za mocne, a te z lewej za 3 na raz...

Ewentualnie możesz po prostu pobawić się ustawieniami sterowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie chodzi o to że tak powinno być, a ja mam zupełnie inaczej- jak patrzeć od strony kabla to z lewej na dole nic nie robi, z lewej u góry mocna pięść, z prawej na dole włącza się menu, a z prawej u góry też mocna pięść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować