Zaloguj się, aby obserwować  
AdrianBialocki

Street Fighter 4

208 postów w tym temacie

Nie gram Rufusem, SF4 nie mam już na dysku, ale wydaje mi się, że w grę wchodzi tutaj (jak i przy wielu innych combosach) "Cancelling". Technika, polegająca na przedwczesnym zakończeniu animacji ciosu w celu szybszego wyprowadzenia kolejnego ataku. Trochę to zawiłe, trudne do wykonania również :p Zapraszam do poczytania w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można w tą grę grać na 1 komputerze? Map pada z xboxa i klawiaturę, i nie umiem ustawić żeby traktowało pada jako player2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Lubię grać Cammy, jest śliczna i silna. Mam Street Fighter II na komputerze, mam prośbę. Mógłby ktoś powiedzieć mi jak na klawiaturze zrobić taką spiralę/wirnik czy coś, komputer tak umie a ja nie, pomóżcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 12:45, Gromo napisał:

Czy można w tą grę grać na 1 komputerze? Map pada z xboxa i klawiaturę, i nie umiem ustawić
żeby traktowało pada jako player2


Ależ da się. Zerujesz ustawienie do 1 gracza a do 2 ustawiasz pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc,wczoraj kupilem SF4 i nie bardzo mi idzie granie,nie wiem jak blokowac ciosy,robic combosy itd.Jest gdzies jakis poradnik do tej gry dla poczatkujacych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 08:17, Iverson7 napisał:

Czesc,wczoraj kupilem SF4 i nie bardzo mi idzie granie,nie wiem jak blokowac ciosy,robic
combosy itd.Jest gdzieś jakiś poradnik do tej gry dla początkujących?

Witaj, a więc poradnik poradnik do SF4 został stworzony dla serwisu gol, ale można trochę potrenować bez korzystania z jakiegokolwiek wsparcia, a więc jeśli chodzi o bloki, ciosy z wyskoku bądź w górne części ciała blokujesz wykonując krok w przeciwnym kierunku do przeciwnika, natomiast przy ciosach w nogi trzeba dodatkowo przykucnąć, wyjątkiem są przeżuty które sa nie do zablokowania jedyną szansą na ich odparcie jest wykonanie przeżutu na przeciwniku w tym samym czasie, a co do combosów, nic prostszego wchodzisz w challange (wyzwania) następnie trial (próby), tam cie nauczą doskonale jak wykonywać odpowiednie combosy dla danej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 10:28, Karanthir666 napisał:

A co to jest przeżut?

Dobra dzięki za uwagę, ale czy to ma coś wspólnego z tematem, czysty offtop, pospamuj gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dzieki wielkie,narazie gralem z 3 godziny i szlo mi tragicznie(na necie rozwalali mnie w kilka sekund ).Zaraz potrenuje z twoimi radami :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 15:17, Iverson7 napisał:

No dzieki wielkie,narazie gralem z 3 godziny i szlo mi tragicznie(na necie rozwalali
mnie w kilka sekund ).Zaraz potrenuje z twoimi radami :P.

Gry on-line narazie sobie odpuść większość graczy ma wytrenowane dziesiątki godzin, omijaj graczy bez ustalonej ikonki i tytułu są to prosi którzy się maskują w rankingowych rozgrywkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 06:26, Pablo1989 napisał:


Dzięki za pomoc, mam jeszcze jedno pytanie, w jaki sposób przyspieszyć rozgrywkę, u moich kumpli na komputerach wcale nie lepszych od mojego gra jest znacznie szybsza. Nie chodzi o to że mi się zacina czy coś, tylko po prostu rozgrywka jest dosyć powolna. Szukałem tego wszędzię w opcjach i nigdzie nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 08:05, grand10pelu napisał:

>


Ja bym się skłaniał jednak ku kompowi. U mnie na laptopie gra toczy się w żółwim tempie, a na stacjonarnym PC wszystko śmiga szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 16:00, Graszcz napisał:

Uruchamiam grę, wybieram TAK (obrazek), wyskakuje ten sam komunikat. Co jest grane?

Chyba musisz zalogować się GFWL (musisz najpierw mieć zainstalowane).
Jak masz to przywołujesz klawiszem Home podczas gry, chociaż powinno samo wyskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 16:08, Krzycho napisał:

Chyba musisz zalogować się GFWL (musisz najpierw mieć zainstalowane).
Jak masz to przywołujesz klawiszem Home podczas gry, chociaż powinno samo wyskoczyć.

GFWL jest uruchomione, zalogowane i dalej to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 16:00, Graszcz napisał:

Uruchamiam grę, wybieram TAK (obrazek), wyskakuje ten sam komunikat. Co jest grane?

Problem rozwiązany, trzeba NAJPIERW zainstalować GFWL, dopiero POTEM grę SF4, bo w przeciwnym wypadku brakuje paru plików dll (gdy ściągniemy je z sieci, gra się uruchamia, ale występuje ten właśnie problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować