Zaloguj się, aby obserwować  
AdrianBialocki

Street Fighter 4

208 postów w tym temacie

Zastanawiam się nad kupnem tej gry na PC, chcę grać na tv 42". Kupiłem tego pada:
http://www.morele.net/microsoft-xbox-360-wireless-black-jr9-00007-do-pc-i-xbox-360-odbiornik-do-pc-w-zestawie-277010/#div4

I mam 1 pytanie:
1. Czy w tej grze jest możliwość gry na "hot seat" (tak bym mógł zmierzyć się z kumplem wraz z dwoma takimi padami na jednym komputerze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2011 o 20:33, Fimbulvinter napisał:

Czy na PSN (przed awarią) grało dużo ludzi? Mam zamiar kupić i nie wiem czy się szykować
na on-line.

Ogólnie to nie warto już kupować SF4 w podstawce lepiej się skłonić ku SSF4 Arcade Edition, premierówka jedyne 99 zeta http://muve.pl/playstation-3/bijatyki/super-street-fighter-iv-arcade-edition-ps3/1878, o brak ludzi nie musisz się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 23:06, DarkWolf_PL napisał:

Hot seat hehe (Herores''i), ale tak z dwoma padami będziesz mógł skopać kumpla


Tak, porwało mnie Might and Magic :-) Dzięki za odpowiedź, zapomniałem tylko dodać, że zamierzam kupić Super Street Fighter IV Arcade Edition, tylko chyba poczekam aż stanieje. Ale mam tez pytanie odnośnie tego pada jeszcze.

Jest bezprzewodowy, czytałem jednak, że następnego można kupić bez odbiornika, bo ten który mam obsłuży następne pady. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 14:08, matis9988 napisał:

Kupować Street Fighter IV jak nie mam pada?Da się grać na klawiaturze?

Jeśli nie masz pada to niczym nie ryzykujesz zwyczajnie próbując zagrać na klawie. Moim zdaniem jak najbardziej się da. Czy skutecznie? To już zależy od jakości klawiatury i samego gracza. Jeśli stwierdzisz, że Ci nie idzie kupisz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2011 o 14:08, matis9988 napisał:

Kupować Street Fighter IV jak nie mam pada?Da się grać na klawiaturze?

Z pewnością się da, rozwalam spokojnie kumpli którzy śmigają na padzie, choć jest jedna wada nie wszystkimi postaciami będziesz mógł grać, i tak dla przykładu Guile, na jego ultra combos trzeba wysmarować takiego zawijasa że hoho, na gamepadzie 1/3 się udaje. Dodatkowo możesz sobie odpuścić postacie które w ciosach mają ruch w którym trzeba nakreślić koło. Natomiast plus tego taki że ich jest naprawdę mało więc cała gama ryu podobnych postaci stoi otworem, kupuj śmiało, i pamiętaj spam hadouken na klawie miecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować