Zaloguj się, aby obserwować  
AdrianBialocki

Street Fighter 4

208 postów w tym temacie

Wczoraj kupiłem SFIV. Pierwsze wrażenia pozytywne jednak gra wydaje mi się ciut za wolna ;/ Gdzie można znależć spis wszystkich ataków wraz z dokładnym opisem ich wykonania?? Opis w poradniku nic mi nie mówi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2009 o 11:58, Brolly napisał:

Wczoraj kupiłem SFIV. Pierwsze wrażenia pozytywne jednak gra wydaje mi się ciut za wolna
;/ Gdzie można znależć spis wszystkich ataków wraz z dokładnym opisem ich wykonania??
Opis w poradniku nic mi nie mówi ;/


Wejdź w trening. Jak będziesz w nim to wciśnij esc i tam będą ruchy dla każdej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 12:26, Nerr012 napisał:

Siemka mam pytanie czy Do SF4 wystarczy normalny pad czy musi być to pad X-boxa 360 pod
PC ???


Wystarczy normalny pad. SF4 działa z każdym padalcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 12:30, Ecko09 napisał:

> Siemka mam pytanie czy Do SF4 wystarczy normalny pad czy musi być to pad X-boxa
360 pod
> PC ???

Wystarczy normalny pad. SF4 działa z każdym padalcem.

dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na padzie Strike2 i jest wszystko spoko, ale na padzie od PS2 z przejściówką do USB są pewne problemy, nie działają Start i Select i trzeba się trochę namęczyć, żeby przypisać poszczególne czynności do odpowiednich przycisków na padzie.

Co do combosów, ruchów, technik, opisów przejścia wyzwań - polecam www.eventhubs.com Moim zdaniem genialna strona ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2009 o 14:40, Maciejas napisał:

Ja gram na padzie Strike2 i jest wszystko spoko, ale na padzie od PS2 z przejściówką
do USB są pewne problemy, nie działają Start i Select i trzeba się trochę namęczyć, żeby
przypisać poszczególne czynności do odpowiednich przycisków na padzie.

Co do combosów, ruchów, technik, opisów przejścia wyzwań - polecam www.eventhubs.com
Moim zdaniem genialna strona ;).

Ja mam SpeedLinka pada silver strike :D może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 10:11, Nerr012 napisał:

Siemka dacie mi jakąś stronke z rzutami , kombosami i innymi trakami , specjalnymi ciosami
żeby było wytłumaczone jak je zrobić pls


Podałem takową w 48. poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś sposób na szybkie przejście trybu Trial? To ten, gdzie w pokoju treningowym gdzie na Danie się ćwiczy odpowiednie ciosy. Mój rekord to max. 3 poziom z pięciu (przy większości). Tylko proszę, nie podawajcie mi linków do wideo z trialami, bo mi to nie pomaga. Tak koleś robi cios za ciosem, nawet nie wiem jak on szybko wklepuje odpowiednie kombinacje. I co najdziwniejsze, prawie wszystko wychodzi mu za pierwszym razem. Wszelkiej maści unlockery, trainery itp nie działają z polską wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma określonego sposobu. Musisz po prostu wyprowadzić combo. W prawie każdym Trialu będziesz musiał użyć techniki Cancel, która polega na skróceniu animacji ciosu w celu wyprowadzenia następnego. Wpisz w google "street fighter canceling", a wszystko stanie się jasne.
Jeśli szybko chcesz odblokować tytuły, to polecam triale na hardzie, gdzie musisz wyprowadzić tylko jedno combo, żeby zaliczyć całego triala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też po kilku/kilkunastu walkach liczba fpsów spada nawet o połowę, czy to tylko u mnie coś szwankuje? Próbowałem z różnymi ustawieniami grafiki, ale tak się dzieje za każdym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku było podobnie i to na dosyc ,,mocnym blaszaku,,. Moze to śmieszne i nie ma nic do rzeczy ale zauważyłem ze jak mam aktywne GG to gra zwalnia a nawet nieraz wysypuje sie do windy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Programiści z Capcomu są naprawdę świetni. Przy moim już trzyletnim PC ze średniej/niskiej półki cenowej najnowsze gry Capcony śmigają mi bez zarzutu przy największych rozdzielczościach. Jedynie na telewizorze przy rozdzielczości HD widać spadek FPS. Denerwuje jednak to że muszę wyłączyć wszystkie działające aplikacje aby nie stracić płynności. A co do samej razgrywki mam problem z wykonaniem Ultra Combo Akumą i Zangiefem. Potrafi ktoś to dokładnie wytłumaczyć - najlepiej na przykładzie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 14:12, Brolly napisał:

Programiści z Capcomu są naprawdę świetni. Przy moim już trzyletnim PC ze średniej/niskiej
półki cenowej najnowsze gry Capcony śmigają mi bez zarzutu przy największych rozdzielczościach.
Jedynie na telewizorze przy rozdzielczości HD widać spadek FPS. Denerwuje jednak to że
muszę wyłączyć wszystkie działające aplikacje aby nie stracić płynności. A co do samej
razgrywki mam problem z wykonaniem Ultra Combo Akumą i Zangiefem. Potrafi ktoś to dokładnie
wytłumaczyć - najlepiej na przykładzie pada.

Z Zangiefem ci nie pomogę, ale jeśli chodzi o mnie, to Akuma ma najprostszy UC. Robi się go tak: Słaba pięść, słaba pięść, do tyłu (nie trzeba trzymać, wystarczy lekko "stuknąć"), słaby kop, mocna pięść. Ja na padzie nie umiem robić UC postaci typu Ryu. Prawie zawsze wychodzi mi cios typu: dół, przód, dół, pięść. Co do optymalizacji, to faktycznie jest niezła. U mnie wszystko na max, ale bez AA, bo mi się gra nieco spowalnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 14:55, Karanthir666 napisał:

Z Zangiefem ci nie pomogę, ale jeśli chodzi o mnie, to Akuma ma najprostszy UC. Robi
się go tak: Słaba pięść, słaba pięść, do tyłu (nie trzeba trzymać, wystarczy lekko "stuknąć"),
słaby kop, mocna pięść. Ja na padzie nie umiem robić UC postaci typu Ryu. Prawie zawsze
wychodzi mi cios typu: dół, przód, dół, pięść. Co do optymalizacji, to faktycznie jest
niezła. U mnie wszystko na max, ale bez AA, bo mi się gra nieco spowalnia.

Ryu opanowałem jako pierwszego ;] Już wiem co robiłem źle - zamiast mocnej pięści średnią ;] a wszystko przez czytanie na przemian polskich i angielskich poradników. M raz znaczy medium a raz mocny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować