Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybory Gry roku - podsumowanie

84 postów w tym temacie

Tja, Wiedźmin dobry, ale do najlepszej gry roku trochę mu brakuje - zasługuje na najwyżej trzecie. Ja pierwsze miejsce dałbym GTA IV, któremu, jak dla mnie, należy się to wyróżnienie. Fallout 3 trzeci? Nieee... już prędzej Dead Space, ewentualnie Prince of Persia. Dalej Mass Effect - jako gra porządna - potem... sam nie wiem... zarówno King''s Bouty: Legenda, jak i Drakensang: The Dark Eye bardzo mi się spodobały. Far Cry 2 jest zbyt nudny - najwyżej 10. pozycja. LittleBigPlanet niezbyt interesujący, nawet na ostatnie miejsce w tym rankingu, choc sam nie wiem, jaki tytuł można by za niego wstawić... może World of Goo? ;) Tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wynik był do przewidzenia :] zresztą nie oszukujmy się 3 pierwsze miejsca to jak dla mnie jakieś nieporozumienie a największym jest zwycięzca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 14:39, SoundWave napisał:

> Dokładnie, Wiedźmin najlepszą grą roku oO? Widać, że mało kto grał w Fallout''a
Litosci, nawet patcha ocenilbym wyzej niz zalosna parodie sequela.


Chyba żartujesz sobie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 miejsce pominę milczeniem (bo jak nie milczeniem, to chyba tylko @!@?!@!? można powiedzieć...). Jak dla mnie Dead Space, zdecydowanie za nisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prince of persia za wysoko ... gra która przechodzimy z palcem w nosie czytając jakaś dobra ksiażkę, popijając herbatę ;)

brakuje Mirror''s Edge ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin wyszedł w 2007. ER nijak nie można uznać za osobną grę, więc nie mam pojęcia jakim prawem (bezmyślny patriotyzm?) znalazła się w tym plebiscycie. Można by na jej miejsce wstawić coś innego (np GoW 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na mały komentarz do pierwszej trójki :)
1. Wiedźmin ER - super gierka, tylko że ER to w sumie wielki patch do gry, która nie powinna liczyć się w tym rankingu. Brawo gram.pl, jesteście świetni :)
2. Grand Theft Auto 4 - bardzo dobra pozycja, ale powinno się podkreślić, że jest to wersja konsolowa...
3. Fallout 3 - czyli Bethesda postanowiła stworzyć parodię świetnego Fallouta... Gdyby interplay jeszcze istniał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie porażka. Pierwsze miejsce to jakaś kpina, drugie może być a co do trzeciego to powinien tam być Dead Space.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiedzmin jak wiedzmin :D widocznie wiekszosci podobala sie ER wiedzmina bardziej niz inne tytuly :D
ale gadanie o tym ze gta IV powinno wygrac to juz jakies nieporozumienie:O po dluzszym czasie staje sie strasznie nude jak dla mnie i do tego to chore wymagania sprzetowe :O mogli ta gre juz zostawic na konsolach i byloby dobrze:D btw. w tym roku niby ma byc mafia 2 wiec jezeli bedzie trzymac poziom jedynki lub bedzie jeszcze leszpa ( na co chyba wszyscy licza) to niechby wydali 40 dodatkow do gta IV lub nawet gta V to i tak Mafia bedzie gora :D far cry 2 jest za wysoko :O kiepska gra :/ nie liczac grafiki to niczym nie imponuje :/
drakensang moglby byc wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin na 1 miejscu ?? Ta gra została wydana w 2007 jak dobrze pamiętam. Za rok też wygra ;/ ?? bezsensowny plebiscyt dla mnie nie jest on ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 14:38, TobiAlex napisał:

Czytam niektóre komentarz i chce mi się śmiać z głupoty ludzkiej. Ludzie zrozumcie -
Wiedźmin Edycja Rozszerzona TO NAZWA PRODUKTU i tak jak ktoś już wcześniej napisał chodzi
o grę jako całość a nie żaden patch!


Ale zrozum, że premiery Wiedźmina miały miejsce w roku 2007 (24, 26 i 30 października) więc jakim prawem jest w rankingu na grę roku 2008? To miło, że potrafisz się śmiać z własnej głupoty trochę samokrytyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żal Wiedźmin na podium? bez przesady, patch to nie to samo co nowa gra. GTA IV drugie miejsce? Spalcie mnie ale ta gra to jak dla mnie kicz, nie lubię tej serii ale do f3 nic nie mam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O LOL, ER Wiedźmina wygrała. Przecież to tylko spatchowana edycja gry która ukazała się w 2007 roku. Po prostu totalny bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować