Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybory Gry roku - podsumowanie

84 postów w tym temacie

Czy ludzie nie pojmą, że oni nie ustawili tam samego patcha do rankingu, tylko całej gry w edycji rozszerzonej?
Dla mnie Wiedźmin to nie jest gra roku i tyle, z patchem czy bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grą roku 2009 też zostanie Wiedźmin ponieważ wyjdzie wersja na konsole i znowu będzie w zestawieniu ^^ LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię Wiedźmina jednak to jest jedynie wersja po liftingu i nie powinna być nominowana. Szkoda trochę tak niskiego miejsca Dead Space.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wcześniej wspominałem. Cały ranking jest dosłownie o "doopę roztrzaść". Nie dość, że brakuje kilku naprawdę ważnych tytułów, nie dość, że do plebiscytu zostało zgłoszonych kilka w ogóle nieznanych tytułów, to jeszcze pierwsze miejsce zdobywa gra z 2007 roku poszerzona o patch. I jak tutaj nie twierdzić, że gram.pl nadal należy do CDP? Toż to czysta propaganda.

Ale z drugiej strony czym się tutaj przejmować? Przecież gram.pl w ogóle nie jest poważane jako portal o grach. Nic mi przynajmniej o tym nie wiadomo. Poczekam na ranking GR, IGN czy choćby polskiego GOL.

Odnośnie reszty rankingu, KB:L i LBP zdecydowanie za nisko, a Fallout i GTA zdecydowanie za wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 14:50, Lord-Tyrranoos napisał:


Chyba żartujesz sobie ;))

Och tak, walnij jeszcze 5 innych emotikonek i napisz "chyba cie swierzbi/boli/piecze" to udowodnisz swoja racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak narzekacie na gram.pl, że Wiedźmin ER jest na pierwszym miejscu, ale przypominam, że to WY wybieraliście a nie oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ja nie brałem udziału w tym głosowaniu. Ponieważ wystarczyło zobaczyć tylko listę gier startujących do tego konkursu, a już można było zacząć się śmiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo co kolega Cypers. Nie brałem udziału w głosowaniu, brakowało paru znakomitych tytułów, a wszystko przegiął Wieśmin. Rzygać się chce tą grą, za rok też będzie w zestawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mass effect, dead space i prince of persia to spoko pozycje. reszta do odstrzału, ale nie mozna nie uwzglednic gta IV i fallouta. tak ze troche pozmieniam, troche poczaruje i bedzie mi odpowiadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do organizatorów konkursu:

Jaki był cel tego plebiscytu?

Jeśli zabawa, to było średnio zabawnie, biorąc pod uwagę fakt, że nominacje przyznali krajowi dystrybutorzy z własnego portfolio, nie wspominając już o jednej z trzech kandydatur wysuniętych przez CDP;

Jeśli żart, to przydałoby się go zorganizować 1 kwietnia i dorzucić więcej tytułów w stylu Art of Murder.

Jeśli chŁyt marketingowy, by zasugerować społeczności wycieczkę do sklepu Gram.pl, to również pudło, bo community Gram.pl ma po uszy wysokich cen, kuriozalnych "promocji" oraz Wiedźmina i Wiedźmina ER - może z wyjątkiem gadżetów, których nie macie/nie chcecie wrzucić w asortyment wPLN-omanii.

Proszę więc, odpowiedzcie na pytanie, jaki był Wasz cel, gdy w międzyczasie będą na Was i Wasz plebiscyt wylewać kolejne gary żółci, sarkazmów, lamentów i inwektyw.

PS Czy Wasi marketingowcy naprawdę nie przejmują się reputacją i nie potrafią przewidzieć reakcji na swoje działania? A może po prostu realizujecie kolejne pomysły zgodnie z hasłem "zaczynamy z przytupem, a potem jakoś to będzie"? Po prostu przecieram oczy ze zdumienia - nie wierzę, że Gram.pl dopuszcza się tak idiotycznych błędów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak część przedmówców mam już powoli dość tego wiedźminowego szału, gra jest bardzo dobra, to fakt, ale żeby robić z niej bohatera narodowego, a do tego dawać rozszerzone WYDANIE gry (rozumiem, gdyby to był jakiś dodatek w stylu nowa kampania, ale dwóch nowych misji i paru animacji nie nazwałbym dodatkiem...) do zestawienia gry roku 2008, pomijając choćby taki tytuł, jak Metal Gear Solid 4 jest GRUBĄ przesadą. Nasz kraj jest tak kupowaty, że jak się trafi coś porządnego, to będziemy się tym jarać przez kilkaset lat...
Wszystko to nie zmienia faktu, że dla mnie grą roku 2008 jest Prince of Persia. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 15:42, SoundWave napisał:


>
> Chyba żartujesz sobie ;))
Och tak, walnij jeszcze 5 innych emotikonek i napisz "chyba cie swierzbi/boli/piecze"
to udowodnisz swoja racje.


;)) Pograj trochę stary to dopiero możemy gadać ;))

Mnie osobiście dziwi tak niska pozycja Dead Space... Jedno z najlepszych TPP/survival-horror''ów w ciągu ostatnich lat, a wyprzedza go IMHO nudne PoP? No a o Wiedźminie już nie wspominam... Farsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2009 o 16:02, Lord-Tyrranoos napisał:

;)) Pograj trochę stary to dopiero możemy gadać ;))

I oczywiscie pan jasnowidz od razu wie, ze skoro nazywam FO3 zalosnym sequelem to w niego nie gralem.
Rozmowa z takimi jak ty jest zalosnie przygnebiajaca i bezowocowna ;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą rzeczą jest brak dodatku do WOWa. Skoro jest spatchowana wersja Wieśka to dlaczego nie ma dodatku? Z tego co widziałem wiele portali nie zalicza dodatku do gry jako takiej a szkoda.

Sądząc po % czytelnicy Gram.pl lubują się we wszelkiej maści RPG miejsca od 1 do 4. Później mamy zręcznościowców (miejsce 5). Następne miejsca zajęły gry typu patrz jaki ładny wybuch.

Co do pozostałych to można chyba uznać ze są gry które zrobiły niespodziankę i mimo ze niebyły szeroko zapowiadane osiągneły sukces.

Ze wszystkich miałem okazję zagrac w mass Effecta tylko może jak gry stanieja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować