Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wybory Gry roku - podsumowanie

84 postów w tym temacie

Gra roku 2007 - wiedźmin
Gra roku 2008 - patch do wiedźmina
Gra roku 2009 - wiedźmin na konsole
Gra roku 2010 - patch do wiedźmina na konsole

Co potem? Gra na komórkę? A nie, już była... Niestety w tym samym czasie co podstawka, więc grą roku zostać nie mogła.
O braku takich gier (z głośniejszych tytułów) jak np. Mirror''s Edge nie będę już wspominał, nie pasuje mi też pozycja King''s Bounty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 18:49, jendrek1988 napisał:

Osobiście głosowałem na dwie gry wymienione przez Ciebie (Far Cry 2 i GTA IV {Głosowałem
również na Crysis}), ale nie dlatego, że były "głośnymi tytułami", ale dlatego, że w
nie grałem i wg mnie są bardzo fajne. Następnym razem, pisząc "zdecydowana większość",
zastanów się czy to chociaż w części jest prawdą.

Następnym razem pisząc, że ktoś jest w błędzie, pisz z głową. Nigdzie nie napisałem, że wszyscy ankietowani którzy zagłosowali na "wielkie" tytuły nie sugerowały się ich jakością, a zdecydowana większość, tak więc nie wiem nad czym tak ubolewasz.

@głupata
Dokładnie! Nie posiadając żadnych sensownych argumentów, najlepiej posłużyć się klasyczną (ograną już) frazą - "nie znasz się na grach". A na czym się tutaj znać, hmm? Rozkładać jej silnik graficzny i fizyczny na czynniki pierwsze? Gra się nie podoba - nie jest twoim zdaniem dobra. Gra ci się podoba - jest twoim zdaniem ciekawa. Proste? Jak budowa cepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosowałem na GTA IV oraz Dead Space i prawdę mówiąc spodziewałem się "trochę" innych wyników, ale coż, trzeba się z tym pogodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2009 o 14:33, Lord-Tyrranoos napisał:

Dokładnie, Wiedźmin najlepszą grą roku oO? Widać, że mało kto grał w Fallout''a, Dead
Space, Mass Effect''a czy nawet choćby GTA IV...


Głosowałem na ME, DS i PoP. Wiedźmin nie powinien dostać nagrody. POWTÓRZE to co wszyscy mówią : TO TYLKO PATCH DO CHOLERY!
A Fallout 3 to niewypał. Boże, całkowicie skopali te grę. TO już nie ten sam fallout. To po prostu Oblivion z karabinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować